Reklama

výprask

dada (Ne, 17. 8. 2014 - 01:08)

Mě to jen zajímá, abych...Anca ja tiez dostavam varechou aj po holom ked som drzá ked klamem za známky dneska som odvravala a 25 na zadok varechou. Aj vonku ked som drzá mi Mamka struhne na zadok.

Anča (Po, 11. 8. 2014 - 23:08)

5.8.2014 20:11 -...Mě to jen zajímá, abych věděla jestli jsem jediná, nebo jestli jsou i ostatní děti v mím věku takto trestány.

kata (Po, 11. 8. 2014 - 11:08)

to je diskuze o detech ne o sukani jdete na jiny stranky

spanker (So, 9. 8. 2014 - 20:08)

5.8.2014 20:11 - Anča

Dobrý den je mi 14 a.....

ančo já bych se na to tak rád koukal a pak ti také dal na holou ale rákoskou a ty bys u toho byla úplně mokrá a udělala by ses jak si u té představy ten kdo to napsal honí péro...

assaa (Čt, 7. 8. 2014 - 14:08)

Terezo nebo markéto máte facebook nebo ask.fm

Anča (Út, 5. 8. 2014 - 20:08)

Dobrý den je mi 14 a chci se zeptat naši mě bijí na holou vařečkou za známky, neposlušost, odmlouvání,porušní zaracha, pozdní příchod, poznámky a za lhaní páskem na holou cca 50 ran. A za známky od 3 - víš za 3 - 30 ran vařečkou za 4 - 40 ran vařečkou a za 5 - 50 ran vařečkou. Dostáváte taky na holou za něco z těchto věcí a čím?

Pavel (Po, 4. 8. 2014 - 02:08)

Myslím Terezo, že by měl táta zvážit pořízení rákosky. Vypadá to, že jsi zlobivá a rákoska je účinější, než pásek.

Tereza482 (Po, 4. 8. 2014 - 01:08)

No a já dávám obojí...To je pravda rodiče jsou hodně přísný obzvlášť táta, ale máma taky. Jo a na vízu jsem letos přinesla dvě trojky matika a fyzika táta čekal vyznamenání rozzuřil se a dal mi páskem 40 na holou.

Honza (Po, 4. 8. 2014 - 01:08)

No a já dávám obojí výprasky i když výjmečně, ale na holou vždy, ale spíše dávám zarachy Terezo482 máš asi hodně přísné rodiče.

Tereza482 (Po, 4. 8. 2014 - 01:08)

Já neříkám, že jsem bita...No vidíš ty dostáváš na holou jen velmi výjmečně a já furt tak co je horší?

Maky147 (Po, 4. 8. 2014 - 01:08)

To máte dobrý když jste...Já neříkám, že jsem bita jen za lhaní jsem bita ještě za známky od 4 výš a poznámky a to přes kalhoty a vařečkou.

Tereza482 (Po, 4. 8. 2014 - 01:08)

To máte dobrý když jste bity jen za lhaní mě je 14,5 a jsem bita páskem od 7 let vždy 25 na holou a to za známky od 3 výš, za drzost, neposlouchání, pozdní příchod, ale také za lhaní nebo poznámky a za to není 25 na holou, ale 40 na holou a 30 min klečení v koutě tak co je horší být bit jen za lhaní a na ostatní dostávat zarachy, nebo být prakticky každý týden bita.

Honza (Po, 4. 8. 2014 - 00:08)

Jinak je celkem poslušná jen jsme ji od 7 do 16 občas cca jednou za čtvrt roku museli nařezat aby si uvědomila že není vládce byl jsem jí malejma ranama nikdy né velkejma šlehama, ale tím co provedla v 15 si vzala mou důvěru a jáji tenkrát seřezal silně ale od té doby byl už jen jeden výprask.

Honza (Po, 4. 8. 2014 - 00:08)

Ahoj lidi jmenuji se Markéta...Přesně tohle udělala moje dcera, že lhala a šla na disko asi rok spátky bylo jí 15,5. Přišla v sedum ráno a byla cítit kouřem nechal jsem jí vyspat a odpoledne jsem jí řek ať se de vymočit a příde do pracovny věděla co jí čeká a už slybovala a naříkala byla až do 16 byla bita na holou vařečkou max 25 ran a jen za lhaní nebo velkou drzost, ale tim mě naštvala a dostala řemenem 50 ran a pak musela ještě klečet 30 min v koutě a potom uklidit celej barák.

Renata (Po, 4. 8. 2014 - 00:08)

Ahoj lidi jmenuji se Markéta...Nemáš lhát taky jsem jednou takhle dostala, sice taky páskem, ale máma mě byla dokud jsem se nepočůrala.Taky na holou a jelita jsem měla ještě týden potom.

Maky147 (Ne, 3. 8. 2014 - 13:08)

Ahoj lidi jmenuji se Markéta a je mi 13,5 let a včera jsem dostala na holou páskem cca 30 ran za lhaní. Řekla jsem mámě, že přespím u kamarádky a šla na disco. Mamka volala mamce té kamarádky a zjistila že tam nejsem. Naše město je malé asi 6000 tisíc obyvatel tušila kde asi budu, protože ve městě jsou jen dvě disco a když jsem ráno asi v 9:00 dorazila tak se zeptala jak bylo, řekla jsem, že super a ona řekla ,, Tak ty mi budeš lhát, volala jsem k ní domů a její mamka mi řekla, že tam nejsi a teď mi znovu lžeš'' Tak jsem řekla, že mě to mrzí a že už to víckrát neudělám a máma řekla, že mi nevěří a poručila mi ať si sundám oblečení od pasu dolů. Já byla v šoku na holou jsem dostala naposled v 9 letech a to rukou. Myslela jsem že i teď dostanu rukou, ale máma vzala pásek a dala mi asi 30 ran už po páté ráně jsem vřištěla a slibovala a ještě mám do konce prázdnin zákaz vycházek po páté hodině večerní.

Slečna Kalhoty (Pá, 1. 8. 2014 - 23:08)

Rákosky všeho druhu, možnost na výroby na míru...
Kalhotydolu.cz

Vaclav Josef Re (Čt, 31. 7. 2014 - 04:07)

souhlasím se sankenem,...Dovolim si velmi nesouhlasit - zaprve, pedig neni totez, co rakoska a za druhe - v Erotic City se mi jeste nikdy ani rakosku, ani pedig zakoupit nepodarilo - chce to obratit se na odborniky... ;-)

Milda (St, 30. 7. 2014 - 17:07)

Já dostala na holou je mi...Ahoj Kiki , tak to Ti teda přes mušličku a prsa dávat strýc nemusel , já bych Ti dal jen trochu na zadek . Pokud by jsi měla zájem , tak odepiš na : [email protected]

máš recht (St, 23. 7. 2014 - 19:07)

ahoj lidi já žiju s otcem a...souhlasím se sankenem, všechny ty úchylácký fantazie mají stejnou kostru, vždy je tam rákoska... to by mne zajímalo kde se tolik rákosek prodává a kam to rodiče chodí kupovat? do Erotic city? Jinde se totiž rákoska z petigu což je loupaný vietnamský ratan koupit nedá

Reklama

Přidat komentář