Reklama

výprask

Milda (St, 30. 7. 2014 - 17:07)

Já dostala na holou je mi...Ahoj Kiki , tak to Ti teda přes mušličku a prsa dávat strýc nemusel , já bych Ti dal jen trochu na zadek . Pokud by jsi měla zájem , tak odepiš na : [email protected]

máš recht (St, 23. 7. 2014 - 19:07)

ahoj lidi já žiju s otcem a...souhlasím se sankenem, všechny ty úchylácký fantazie mají stejnou kostru, vždy je tam rákoska... to by mne zajímalo kde se tolik rákosek prodává a kam to rodiče chodí kupovat? do Erotic city? Jinde se totiž rákoska z petigu což je loupaný vietnamský ratan koupit nedá

Jana123456 (So, 12. 7. 2014 - 00:07)

Z výchovného hlediska výprask doporučuji jako zaručenou metodu všem rodičům, nejvíce se osvědčuje metoda vyúčtování každý měsíc, mám syna 15 a dceru 14 a tuto metodu praktikuji s úspěchem.
Stupnice by měla vypadat asi takto:
30 ran: trojka
40 ran: čtyřka
50 ran: pětka, drzost nebo něco menšího.
100 ran: lež, krádež, nebo něco většího

Vše se v domluvený den každý měsíc sečte a dítě pevně přivážeme ke koze. Já je tam ještě den až do večera nechávám ,,odstát'' aby si svoje chování řádně promyslely, pak má nejvyšší účinost co nejrychlejší a nejsilnější rány vařečkou na jedno místo. Ikdyž budou řvát, nebo poteče kapička krve nezalekněte se a hlavně nepřestávejte v trestu, zrychlete tempo a potomka to bude méně bolet. Pokud vám jako mě nebude stačit den v měsíci, z důvodu extrémního počtu ran, nesnižujte ho, ale den domluvte třeba každou neděli. Pak by ještě zvlčel...

sanken (Pá, 30. 5. 2014 - 14:05)

ahoj lidi já žiju s otcem a...ahoj lidi já žiju s otcem a matkou
sakra běžte už s těmi výmysly někam úchylové, tohle může napsat jen dement který to nikdy nezažil a navíc se vždycky usvědčí

anetka (Pá, 23. 5. 2014 - 15:05)

ahoj lidi já žiju s otcem a matkou v domě snů většina dětí si myslí že jsem rozmazlená jen kvůli mému bydlení ale není to pravda otec chodí 7 krát týdně do posilky a je hodně přísnej matka ne ale vejřez dostanu podle pravidel:o trest si musím říci i o počet ran vždy mne bije otec vždy si musím pak ne 2h. sednout na židli se solí a počet ran je takový začneme třeba známkama: za 2 dostanu 25 řemenem,za 3 35 řemenem, za 4 45 rákoskou a za 5 55 rákoskou ted provineni: za lež menší prohřešky atd. dostanu 25 čerstvím lískáčem a 25 rákoskou takže radši sekám dobrotu a nedovolím si přinýst jinou známku než jedničku ;-)

papula (Út, 20. 5. 2014 - 16:05)

taky si myslím že pár na...Jsem za.ja jsem taky hodne drza a kdyz mi mama nalozi par pres zadek nedelam to.kdyz si zaslouzim za vetsi priestupky tak s vareckou.

nepocuvlice (Ne, 18. 5. 2014 - 20:05)

Jsem asi otec Herodes, ale...Mne je 14 a taky dostavam vyprask, kdyz jsem drza nebo jsem dnes pila s kamosmy a prijela domu a mama mne zacitila za alkoholem stahla kalhotky a 15 s vareckou. Po vyprasku jsem klacela v koute pul hodiny.

nezbednicka (Ne, 18. 5. 2014 - 20:05)

Je mi 11 a taky my mama naseka na zadek kdyz zlobym neboodmlouvam. Dnes jsem mame odmlouvala hadala se s ni v obchode som vistrajela a omylem jsem zvalila keksi k zemi a vtedy mi mama svyhla po zadku a rekla ze doma si to vyridime. Doma mi stahla kalhotky prehla mne cez koleno a serezala mi pres zadek 20 a s placem jsem musela klacet pri ni v kuchini v kute 15 minut.

Kate (18) (Út, 13. 5. 2014 - 17:05)

taky si myslím že pár na zadek jen prospěje.. teda myslím že mě to určitě pomohlo :D bývala jsme dost drzá... když sem dostávala měla sem pocit že to je k nevydržení ... že to nic tak strašnýho nebylo mi došlo vždycky jak sem se uklidnila ...
kdyby mi někdy dala mamka na výběr jestli zákaz nebo na zadek, vždycky bych si vybrala výprask :D
Mamku mám ráda a i když máme každou chvíli rozdílné názory a nemám zrovna moc volnosti, nikdy bych ji nevyměnila

vic (St, 7. 5. 2014 - 17:05)

Rada by som videla dokaz :...máš to tam

Vladislav (Po, 28. 4. 2014 - 15:04)

Myslím toho Karla co nechává syna sedět po výprasku na soli. To není člověk ale svině. Normální je jen trochu naplácat na zadek a ne dítě zranit

Vladislav (Po, 28. 4. 2014 - 15:04)

Karle, ty blbé prase, jak někdo může tak řezat své dítě?! Jsi zralý na psychiatrickou léčebnu

Leginka (So, 29. 3. 2014 - 08:03)

Myslite že dnesni studentky...Já osobně si myslím že ano, zlepšilo by to kázeň ve školách...

adriana (Pá, 21. 3. 2014 - 03:03)

tak dneska se mi ozvala ta 17...Rada by som videla dokaz : [email protected]

Pavel (Út, 14. 5. 2013 - 19:05)

Dobrý den, mám 9 letého syna a nikdy jsem ho nebil já ani má žena. Dnes jsem se ale dozvěděl, že má dvě žákovské knížky a to je teprv třeták. Myslíte, že je čas na výprask?

A už se o tom n (Pá, 14. 3. 2014 - 08:03)

Si myslím že o tom tady neví nikdo ani anung !!.. Vůbec nechápu proč se tady o tom bavíte.. stejně plácáte nesmysli !. A ten pokus s tou Chelseu je F/F spanking povídka od fakt šikovné autorky.. Pokud to jsem dala ona, tak jse tímto omlouvám.. A Karle tohle není výchova ale brutalita.. Já být na tvém něco bych s tím začal dělat..Nevím jak máš tedy svého otce rád, ale tohle není výprask, ale mučení.. Takže jsou tu 2 možnosti.. 1) lžeš 2)tvůj otec je pekelný bdsm.. Dělat mi toto můj otec, tak bych ho snad zamordoval ve spáku i v 12 letech.. To ti ale samozřejmě neradím.. Radím ti abys ses s tím svěřil někomu s tvých blízkých... jinak linka souciální péče... A těd k výchově.. když má být trest na dítě.. musí to být co nejkratší.. Jinak má výprask úplně jiný účinek.. dítě se v sobě naopak uzavře.. de hlavně o psychologii.. není to na odstranění problému, ale o získání autority u rodičů.. Výprask má už jen obrovskou sílu z emočního hlediska.. a pokud je dělán správně utvrzuje pouto.... takže žádných 25, ale například 4 rány vařečkou, jsou úplně dostačující.. více méně stačí ruka.. dítě by pak nemělo být na hanbě.. naopak ve svém pokoji, aby se uklidnilo.. nechat ho dokud nepřijde samo a to dlouho netrvá.. Jinak problémy řešit řečí, né silou.. podpořit výhružkou výprasku.. když se opaku je to samé, výprask..malý !!..

Peter (Čt, 9. 5. 2013 - 14:05)

Joo ja dostavam jen paskem a na holou preto lebo niečo s klukama vyvadime ve školy napr.jablko z okNA ATD.Dostanem poznamky .Otcovi pridem z remenom a poviem sam aby mi dal vyprask a on my da potom mu musim podakovat.A otec reže reže reže až dokial neprestanem vyvadet.Musim hovorit dookola Otec otec ohybaj ma a rež rež rež dokial sa to nenaučim.

Q (Út, 7. 5. 2013 - 19:05)

Umelecka rekonstrukce realne historicke udalosti: vyprasku na holou zadnici mladeho anglickeho namornika Valentina Woodse, tehdy 17-leteho, na zaklade rozsudku vojenskeho soudu z roku 1813.

Woods se provinil pobodanim nadrizeneho. Byl za to odsouzen k celkem 60 ranam na holou zadnici velkou kockou, a to pred nastoupenou jednotkou.

K vyneseni rozsudku doslo dne 20.05.1813 na lodi Jeho Velicenstva "Vigo" nedaleko od brehu svedskeho mestecka Raa.

Prvnich 36 ran bylo Valentinu Woodsovi, pripoutanemu k lodnimu delu, verejne administrovano dne 17.07.1813 od 11.15. Zbyvajicich 24 ran Woods obdrzel za stejnych podminek dne 27.07.1813 od 10.00.

Umelecka rekonstrukce vyse popsaneho trestu obsahuje vyobrazeni Woodse pri podstupovani soudniho vyprasku ze tri uhlu pohledu:

http://corpun.com/jcppix.htm#24415

Kazde z techto tri vyobrazeni lze zvetsit kliknutim mysi.

David (Út, 7. 5. 2013 - 14:05)

Ahoj rada davam na holy zadok...opravdu tak mi petro napis na [email protected]

karel (Po, 10. 3. 2014 - 09:03)

Já před bitím musím do naha, stoupnout do
vany, polít vodou,řemen líp přiléhá. Otec pak řekne, abych roztáhl nohy co nejvíc a opřel se rukama o kachličky. řemenem mě pak řeže od lopatek po stehna a zpět. Nesmím uhnout a musím držet, jinak to bude horší.
Je mi 12. Táta řekl,že mě takto bude trestat do 18.let.

Reklama

Přidat komentář