Reklama

výprask

Berenika (Pá, 6. 2. 2015 - 10:02)

A kolik jí chcete vysázet Martine?

Martin (Pá, 6. 2. 2015 - 10:02)

Tak co Martine potrestáte...Z manželkou jsem se dohodl,že až se vrátím dnes z práce a ona až se vrátí z práce. Tak vyzvedne dcerku z družiny a doma jí řekněme, za co a proč bude bita.

Eva (Pá, 6. 2. 2015 - 09:02)

Tak co Martine potrestáte dnes vaší dceru na holou,za to co řekla u té večeře a za to jak je drzá.

Martin (Čt, 5. 2. 2015 - 23:02)

Absurdní to není přes...No ale já ji přes přirození stejně nedám.Nejsem otec herodes.

Anna (Čt, 5. 2. 2015 - 23:02)

Taky že nedám jen se ptám...Absurdní to není přes kundičku jsem dostala poprvé ve 13nacti proutkem a pak ještě v 15nacti kopřivama. A žádný zdravotní problém jsem neměla.Jen jsem ji měla trochu oteklou.Teď je mi 16nact a pořád dostávám na holou většinou řemenem a před měsícem mi máma zase pohrozila výpraskem přes pipinku. A to jsem si hned rozmyslela jak se mám chovat. Mamka říká že trestat na holou mě bude do 18nacti a pokud bude potřeba tak přes pipinku ještě dostanu.

Anonym (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

Vaše matka je asi labilní (Anna)

Martin (Čt, 5. 2. 2015 - 23:02)

Martine nedávejte ji přes...Taky že nedám jen se ptám paní Zuzky co si o tom naprosto absurdním nápadu myslí.

Eva (Čt, 5. 2. 2015 - 23:02)

Zuzko nemyslíte si že je to...Martine nedávejte ji přes přirození je to nesmysl samozřejmě že by mohla mít zdravotní problémy.

Martin (Čt, 5. 2. 2015 - 23:02)

Zuzko nemyslíte si že je to moc přísný trest dát jí i přes přirození,mohla by přece mít zdravotní potíže.Je ji 8,5

Anna (Čt, 5. 2. 2015 - 23:02)

Já souhlasím se Zuzkou také jsem ve 13nacti byla dost vzpurna a drzá a na chatě jednou dostala proutkem i přes pipinku.Je to vážně hodně účinné.

Zuzka (Čt, 5. 2. 2015 - 23:02)

A vy jste dostala přes...Ano, dostala. Od mámy a pamatuji si to dodnes. Je to hodně účinné. Trest, nejde o týraní.

Eva (Čt, 5. 2. 2015 - 23:02)

Souhlasím s vámi Martine dcerce bych nikdy nenasekala přes její přirození,to je pak skutečně týrání.

Martin (Čt, 5. 2. 2015 - 23:02)

U holek je při trestání...A vy jste dostala přes pipinu že to tak víte já ji chci potrestat jako rodič dítě ne ji proboha týrat.

Eva (Čt, 5. 2. 2015 - 23:02)

A nemohla by dcera dostat...To už záleží na vás Martine, ale za to co jste o ni napsal by na holou jistě zasloužila. Já jako malá jsem také byla trestána na holou a svou dcerku také trestám pouze na holou vždy do 25ti ran vařečkou. Podle mě výprask přes oblečení nemá smysl. A Martine na holou to sice bolí to máte pravdu ale účinek to má dáte ji na holou a minimálně na měsíc bude od ní pokoj.Věřte mi má dcerka také dostává max jednou do měsíce.

Zuzka (Čt, 5. 2. 2015 - 23:02)

U holek je při trestání důležité, aby se musely svléknout. To je pro ně hodně ponižující. A když je holka hodně nafoukáná, tak má dostat i přes pipinu. Pak jí hřebínek řádně spadne.

Anonym (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

Skončiš v pekle ty svině

Martin (Čt, 5. 2. 2015 - 22:02)

Martine já bych jí...A nemohla by dcera dostat třeba jenom přes kalhoty. Z dětství vím sám že vařečkou na holou to dost bolí.

Eva (Čt, 5. 2. 2015 - 22:02)

Máme dceru a je jí 8,5...Martine já bych jí seřezala tak,že by si týden nesedla a souhlasím s Janem do osmnácti na to rozhodně stará není.Sama mám 12cti letou dceru a také je občas takhle drzá a poslední dobou hodně lže.Takže mám neustále připravenou vařečku.Jako včera,když přišla ze školy a já se jí zeptala co bylo ve škole, řekla že nic.Radši jsem se jí podívala do internetové žákovské tzv.Bakalářů.A viděla tam 4 z matiky a 4 z angličtiny. Znovu jsem se zeptala jestli náhodou něco nebylo řekla že nic a zeptala se proč se ptám dvakrát.Tak jsem jí řekla že jsem byla na bakaláři.Řekla že se bála,že bych ji nepustila k počítači.Řekla jsem to bych tě nepustila,ale teď budeš bita a ne za známky,ale za lhaní.Začala naříkat,ale věděla že si musí svléknout kalhoty a kalhotky pod kolena a ohnout se mi přes kolena dostala 25 na holou a dala jsem ji zákaz na pc na 7 dnů.Podotýkám že dostala za lhaní za známky ji netrestám.

Anonym (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

Vám asi logické uvažování nic neříká že ?

jan (Čt, 5. 2. 2015 - 19:02)

Máme dceru a je jí 8,5...tak jestli se to opravdu nedalo žrat,tak at se naučí stará kráva vařit,ale jestli se to dalo,tak jí klidně nařež,do 18 let na to stará není.

Reklama

Přidat komentář