Reklama

TRITICCO

K (Pá, 28. 9. 2012 - 21:09)

Ahoj.má někdo zkušenost s...Ahoj, já beru Trittco 1/3 už rok a jsem spokojená. Víno piji každý den jsem z Moravy cca 0,7l večer a nemám problém.

Leska (Út, 18. 9. 2012 - 12:09)

Ahoj, chci se zeptat, zda jste někdo už Trittico vysazoval. Ja jsem brala 1/3 z tablety. Minulý týden jsem to snižovala vždy na nějaký kousek a teď jsem 3 dny bez a mám problémy se spaním. Máte někdo zkušenost?

Drevokocúr (St, 15. 8. 2012 - 22:08)

300mg...

raja (St, 15. 8. 2012 - 21:08)

Ja beru Triticco už víc jak měsíc a je mi po něm lépe.Beru ho na večer a ráno Zoloft 50mg.

Vlastík (St, 15. 8. 2012 - 12:08)

Dobry den. Ja beru Trittico AC 150 dlouhou dobu, spim daleko lepe, bez ranni unavy a vedlejsich ucinku. Jsem s nim spokojeny.

j (Čt, 9. 8. 2012 - 19:08)

já brala trittico na spani...Mate problemy s rameny? Ja take a nejvic nočni,co vam na to davaji???

Acharys (Čt, 9. 8. 2012 - 16:08)

Už jsem se přemluvila a...Čusky.Muj to bere 150 g.A já též ted nově ,ale 75g.A ani jednomu nic není já fakt spím krásně.Měla sem dlouhodobý roky problém z usínáním.Navíc nepocituji žádné potíže a to jsem dost oslabená zdravotně.Tak holt vyzkoušet něco co sedne .

Renata (Čt, 9. 8. 2012 - 15:08)

Ahoj na otázku jestli se po Trit,přibírá?Konkrétně ja jsem nepřibrala ani naopak.

marta (St, 18. 7. 2012 - 08:07)

já brala trittico na spani jeden rok,než jsem se odhodlalal k doktorovi tak to dlouho trvalo,spala jsem tam 3 -5 hodin a to samoszřejmě s přestavkama.takže spanek skoro žadnej. 4 měsice mne tritico pomahalo,ne že bych lehla a spala,ale ty přestavky na WC tak 4-5 zustali,ale vždy jsem usla,takže to bylo fajn.Pak to přestalo učinkovat a doktorka stale řikala že to musim brat,pak mne dala hypnogen taky 4 měsice to fungovalo a pak ni,tak jsem po roku přestavala brat trittico a pak jsme se domluvili že budem snižovat i hypnogen-je to fakt moc navykove. Už jsem nyni bez prašku spim stejně blbě jako s nima,ale nezatěžuji si jine organy,mam dost problemy s rameny a klouby,takže bolesti mam stale i v noci.Jen se vyspim když jdu na 10 dni na kapačky do nemocnice a tam mne večer daji dobrej opiat na spani a od bolesti.Takže lidičky vam kterym trittico pomohlo moc zavidim-mějte se pěkně a uživejte slunička

nona (St, 18. 7. 2012 - 07:07)

Já mám k Trit. /beru...Už jsem se přemluvila a došla. Pomalu vysazuju TRitt, nemá smysl ho do sebe cpát, když si stejně musím vzít hypnogen.To už je lepší brát jen ten hypnogen.

Ahoj Renato,aho (Út, 17. 7. 2012 - 22:07)

Tak to je skvělé, když ti...Já mám k Trit. /beru 150/pořád půl Hypnogenu,se samotným Trit.neusnu,nebo ano ale budím se 3x a více za noc.Jsem s ním tedy nespokojená,beru ho 2 měsíce a vcelku nic,zpočátku vedlejší účinky docela nepříjemné,ty vymizely ,to ano,ale hlavní účinek se ne a ne dostavit.Z něčeho dalšího co mi dají mám docela dost velké obavy.To bude znamenat se Trit snižováním zbavit a pak začít s novým.No nevím za 14 dní se snad něco dovím.A co ty Nono?Co ti dali,nebo ještě jsi tam nedošla?Renato,že jsi v poho a dobře spíš ti moc přeji a přeji i nám ostatním abycom získali něco co nám bude zcela vyhovovat.Ještě se chci zeptat:myslíte si,že po Trit. se přibírá?Dobrou noc všem nespavcům.Kamila

nona (Po, 16. 7. 2012 - 15:07)

Ahojki Kamilo tak se zase...Tak to je skvělé, když ti Tritt zabírá.

Renata (Po, 16. 7. 2012 - 15:07)

Ahojki Kamilo tak se zase ozývám.Triticco užívám už 41 den a jsem moc spokojená.Beru stále 75mg 1/3 večer asi hodinu před spaním a nemůžu si ho vynachválit-spím celou noc,ale únava přes den je stále,dá se to ale přežít ten spánek za to stojí!.Brala jsem i jiné AD spíš jen tak na uklidnění,ale nic nezabiralo.Brala jsem i hypnogen,ale ten je silně návykový tak jsem ho vysadila bez potíži.Triticco mi změnilo život a přeji všem hlavně klidný spánek.Zase se jistě ozvu.Mějte se sluníčkově.

nona (Čt, 5. 7. 2012 - 18:07)

Ahoj Nono,beru si k triticcu...Mně tritt zabere taky jen s hypnogenem, pak ovšem nemá smysl tritt brát, v tom se shodnu s doktorem. Beru ho necelé dva měsíce a tak už je jasné, že to nemá smysl

kamila kx (Čt, 5. 7. 2012 - 17:07)

Kamil, ještě jsem tam...Ahoj Nono,beru si k triticcu ještě půlku hypnogenu,protože se samotným se budím dost často.Já to mám složitější Trit .jsem dostala na psychiatrii kam jsem šla s nespavostí a Cipralex mi doporučily na neurologii kam chodím s chronickou bolestí zad.Obě samozřejmě vědí co od koho užívám a tvrdí obě ,že se to dá kombinovat.Triticco by asi po delší době mělo působit i jako AD přes den ,ale u mě to zatím tak není.Tak nevím,k tomu Cipralexu jsem se ještě neodhodlala-zhoršuje nespavost.No prostě je to síla.No a jak ty?Ty po Trit. vůbec nezabereš?Jako dlouho Nono bereš Tritico,neměla bys ještě vydržet?Třeba tvoje tělo ještě pořád vytváří hladinu.Ono Trit je jedno z nejšetrnějších ,co se týčče nespavbosti,ale to ty určitě víš.Až zkusím ten Cipr.tak ti napíšu,prý 14 dnů je krušných.Napíšu ti.A zase se ozvi.

nona (Čt, 5. 7. 2012 - 17:07)

Ahoj Nono ,nepíšeš,jak se...Kamil, ještě jsem tam nebyla, ale Tritt budu chtít vysadit, na mě už má nulový účinek. Ty máš ještě asi vedlejší účinky, ale spát už bys měla nebo jsi na tom jako já, ale jak říkám, tři týdny je na hodnocení krátká doba

K Tritt se normálně dává dlaší AD přes den, toho se neboj. Jakého máš MuDra? Nebojíš se říct co a jak? Já tam chodím s nechutí, ale vždy to nějak dopadne, hlavně se neboj a překonej nechuť tam jít. No já mám co radit:)

kamila kx (Čt, 5. 7. 2012 - 16:07)

Kamil, musela jsem to o...Ahoj Nono ,nepíšeš,jak se máš?Co ty a Triticco? Já nadále nejsem moc spokojená,nespím nijak dobře a beru ho od 18.5,mělo by působit i jako antidepresivum přes den ,ale tgo vůbec nepociťuju.Na neurologii mi na den dali Cipralex,sle ten zhoršuje nespavost.Prý se Triticco a Cipralex dají takto kombinovat,ale bojím se vedlejších účinků aby nebyly ještě znásobeny.Občas po Trit vidím rozmazaně,hlavně po ránu,stále mě trápí otok pravého víčka a je to asi 2 dny jsem se cítila jako bych měla virozu,úvava,průjem ,úplně olověné nohy atd...Ten pocit těžkých nohou překonávám denně.Tak nevím,jestli je to Triticem nebo čím.Když to řeknu na neurologii,tak mi pořád doporučují ten Cipralex.Tak nevím.Ahoj a napište jaké máte zkušenosti.

nona (Čt, 28. 6. 2012 - 21:06)

Ahoj Nono,tak jak jsi...Kamil, musela jsem to o týden odložit, nějak nestíhám. Neboj, ozvu se

kamila kx (Čt, 28. 6. 2012 - 21:06)

kamilo, jdu tam ve čtvrtek,...Ahoj Nono,tak jak jsi pochodila?Já začínám být s Trit.také krajně nespokojená.Nespím tak jak si představuju,přes den nic moc ,pořád ta nervozita a únava.Mám ho šest týdnů a nic moc.Po ránu mám pořád nateklá víčka.Prostě není to ono.Napiš.

nona (Ne, 24. 6. 2012 - 21:06)

ahoj Nono,taky si myslím,že...kamilo, jdu tam ve čtvrtek, dám ti vědět, co mi napíše místo Tritt

Reklama

Přidat komentář