Reklama

TRITICCO

Mirek (Ne, 1. 11. 2009 - 16:11)

Též jsem užíval Triticco.Na počátku bylo dobrý, pak se to úplně otočilo o 180 stupňů.Nespal jsem a blbnul.Skončil jsem s ním.

Eva (Ne, 1. 11. 2009 - 13:11)

Ja užívam triticco už asi pol roka,má problémy so štítnou žľazou a užívam Euthyrox 100, 1 tbl.denne, bojím sa, či sa tieto vzájomne neovplyvňujú a či práve antidepresíva nezhoršujú môj problém so štítnou žľazou?
Ja mám také stavy, že v rukách nemám žiadnu silu, niekedy si ich takmer vôbec necítim. Mohlo by to súvisieť s triticcom?

Lucka (Út, 20. 10. 2009 - 14:10)

Jano Trittico beru na noc. Je fak,že si ho vezmu těsně než jdu spát a během cca 15 minut jsem úplně hotová a kdybych neležela v posteli,tak bych snad usla za chůze:-)) Ráno se nemůžu vyhrabat z postele a přes den mám totálně uvolněné svalstvo. Vypadá to tak,že mi třeba dělá problém udržet ruce zvedlé,nebo když sedím tak musím mít podepřenou hlavu a občas mam pocit,že se mi podlamují kolena.Cítím se slabá. Ale nadruhou stranu mám problémy s krční páteří,kterou mám ztuhlou a bolavou.Trittico jsem brala 2/3 a po konzultaci s dr jsem snížila na 1/3.

Jana (Út, 20. 10. 2009 - 08:10)

Lucko a bereš Trittico na noc nebo ráno ? Já beru 2/3 na noc a druhý den jsem stejně hrozně unavená, i když spím třeba zrovna v kuse 8 hodin, čili měla bych vo vyspat. Jak to máš Ty ? Já ho beru už dlouho a někdy celý, ale kdybych si ho vzala ráno, tak asi padnu do postele. Já nemám zase uvolněné svaly, spíše naopak.

Lucka (Po, 19. 10. 2009 - 15:10)

Máte někdo zkušenost u Trittica,že máte jakoby uvolněné svaly rukou,nohou a šíje? Celkově jsem i dost slabá a unavená.Docela zvažuju o úplném vysazení AD samozřejmě po domluvě s lékařem. AD beru 2 měsíce a spíš mam víc zdrav.problémů než jsem měla před jejich braním:-((

Jana (Po, 19. 10. 2009 - 08:10)

Beru Cipralex a působí na mě tak, že necítím doteky, hlazení,přestalo mě vše vzrušovat a orgasmus neexistuje, přitom za celý život se mi nestalo, že bych měla v téhle oblasti problémy. Doktorka mi proto Cipralex snížila na polovinu a k tomu přidala 2/3 Tritico, kromě asi 3 dnů, než jsem na něj zvykla,bylo mi špatně, mi teď problémy nezpůsobuje, psychika celkem v pořádku, ovšem moje intimní záležitosti jsou stejné, tzn. nic.

Hňupe, (Út, 13. 10. 2009 - 19:10)

proč cpeš ten svůj spam do všech diskusí?

Itas (Út, 13. 10. 2009 - 19:10)

vice hledejte na www.tojesila.cz

Petr (Po, 12. 10. 2009 - 20:10)

Po Trittico mně bylo tak zle od žaludku, že jsem to musel po několika týdnech přestat užívat.

Lucka (Ne, 11. 10. 2009 - 12:10)

Brala jsem Trittico na...Já beru Trittico 3 týden a ted mi po něm začlo být zle.Přešla jsem na něj z Cipralexu,po kterém mi bylo úplně šíleně. Také jsem nespala a Trittico mi pomohlo,jenže ted sice spím,ale přes den mi je hrozně.Přesně jak popisovala Kristina - šílené uvolnění svalů a nekoordinace pohybů.A taky třes a záškuby ve svalech. Někdy mam pocit,že se mi snad podlomí kolena. A ještě motání hlavy.Je to dost nepříjemné. Doktorka mi řekla at tedy snížim ze 2/3 na 1/3,ale zatim je to pořád stejné:-((

Návštěvník (Út, 1. 9. 2009 - 13:09)

Petro- nic mu nedávej. Měl by se léčit z alkoholismu a co vlastně ty ještě u něho děláš? Pryč dokud je čas, nemáš dost svých psychických problémů?

Běta (Po, 24. 8. 2009 - 18:08)

je to lék na panickou poruchu s depresema?

Návštěvník (Ne, 23. 8. 2009 - 19:08)

Vyzadej si mirtazapin.

běta (Ne, 23. 8. 2009 - 17:08)

po Tritku jsem huhená jak koza,/beru 2. měsíce/už také nevím kudy kam ...

PETRA KREJCOVA (Ne, 23. 8. 2009 - 16:08)

AHOJ MAM PROBLEM MUJ PRITEL PIJE UZ DVA MESICE TED DEN ABSTINUJE MAM MU DAT NA NOC TRITICO?ME OSOBNE MOC POMOHL V DEPCE,ALE NEVIM ZDA TO POMUZE I V TOMTO STAVU,DEPKU MA TAKY NEMUZE SPAT...

ForBio (Po, 10. 8. 2009 - 23:08)

Patříte také k lidem, kteří začínají "řešit" svůj zdravotní stav až ve chvíli, kdy se projeví příznaky onemocnění? Také přehlížíte rodinnou anamnézu, tzn. vrozené dispozice a "čekáte" až na období, kdy se "něco" objeví? V takové situaci je základním předpokladem úspěšné léčby, ale také prevence, včasná a co nejpřesnější diagnóza.
Je mnoho způsobů, jak najít řešení a pomoc. Jedním z nejefektivnějších je využít nabídky Studia ForBio, nově zřízeného pracoviště v Plzni s možností špičkové diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter. Tato NLS diagnostika nabízí velmi přesnou metodou komplexní vyšetření Vašeho organismu s vysokou mírou přesnosti. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely. Metoda je schopna odhalit i nádorová onemocnění v jejich raném stadiu, stejně jako odhalit skrytá stadia různých onemocnění ještě před projevem jejich vnějších příznaků. Tímto neinvazivním a pro člověka bezpečným vyšetřením zjistíte, jaký je skutečný stav Vašeho organismu a účinným způsobem předejdete onemocnění a zdravotním komplikacím. V převážné většině to má zásadní význam pro rychlou prognózu a následnou volbu léčby. Můžete tak rychle a efektivně provést zásadní rozhodnutí směřující k Vašemu zdraví a dobré kondici. Všechny podrobnosti najdete na www.forbio.cz

Valka (Po, 10. 8. 2009 - 12:08)

Mě Triticco nedělalo nic, dobře jsem po něm spala, jen jsem měla dost bujaré a výparavné sny, jako filmy. Důležité je nemít předsudky a nečekat, že vám bude zle. Kromě medikamentů ale musítě dost pečlivéě prozkoumat váš život a změnit, co se dá k lepšímu. Teď už nic neberu, taky někdy nespím, ale pak stačí pracovat na zahradě, nebo jít večer na dlouhou procházku a spánek přijde. Mám pocit, že všechno je to v tom nesprávném očekávání. Na noc taky zabírá šumivé Mg.

Abi (Čt, 6. 8. 2009 - 09:08)

ahoj,v poslední době jsem zažila jsem velké stresy,už léta se léčím s depresemi, ale poslední rána byla,že mám již několik měsíců pohřešovaného manžela a vypadá to, že nežije.Paní doktorka mi vystřídala několik antidepresiv, ale na všechny mám nějaké alergie a musela jsem je teď na nějaký čas úplně vysadit. Nakonec jsem dostala na zkoušku kvůli špatnému spaní Tritico. Není mi po něm vůbec dobře, bolí mne hlava a dnes jsem stejně celou noc nespala. A to začínám první týden 1/3 75mg!Nejlepší zkušenost jsem měla s Asentrou, ale svědělo mě celé tělo i v noci k zbláznění. Po Mirtazapinu jsem skvěle spala, ale moc se po něm přibírá,takže to ženské na psychiku také nepřidá. Tloustne se po Tritiku? Doktorka mě ujistila, že ne, ale bojím se už začít cokoli brát. Všem vám přeji hodně sil ke zdolávání depresí! Abi

Kristina (So, 1. 8. 2009 - 16:08)

Brala jsem Trittico na nespavost asi 2 měsíce a cítila jsem se po něm katastrofálně. Prvním šokem bylo naprosté uvolnění svalstva a neschopnost ovládat fyzický pohyb. Spala jsem po něm asi 15 dní než si tělo zvyklo, pak vyžadovalo větší a větší dávky, ale těma jsem se zase dostala do hrozných vedlejších účinků (otupělost, změna osobnosti, neschopnost reagovat spontánně, ale pouze racionálně, neschopnost soustředění, myšlení a rozhodování, zapomnětlivost, atd.). I přes varování jsem po dvou měsících sama postupně prášky vysadila a hodně se mi ulevilo. Spánek však nikde. Druhá antidepresiva Seropram mě

mumin (Po, 13. 7. 2009 - 10:07)

Roxy ten jiný účinek na muže asi nefunguje, než jsem to začal tak jsme ráno vstávali dva
velcí a teď vstáváme dva jeden velký, kterámu je zle a ten druhý no hrůza....

Reklama

Přidat komentář