Reklama

Schindeleho minerály

Martin (Ne, 26. 1. 2014 - 00:01)

Nevíte někdo, za kolik se Schindele prodávají v Rakousku?

! (Čt, 23. 1. 2014 - 11:01)

Petro,nedavno jsem četl od...tak jestli chceš slyšet opravdz bombu, tak zajdi do Herbalife. Tam ti budou klidně tvrdit, že musíš vypít skoro 10 l vody za den.

Marek (Čt, 23. 1. 2014 - 11:01)

Petro,nedavno jsem četl od plastického chirurga Jana Měštaka příspěvek,že závislych na vodě přibyva,je to zajímavé a myslím že jako lákař o tom musí něco vědět.Minerály neznám,ale vyhledám si informace,píší proto,že si myslím,že to s pitím přeháníš.

Zdenka (Čt, 23. 1. 2014 - 11:01)

moc vam vsem preji aby vam...Mila Petro,nesvádějte to na minerály.Asi jste špatně pochopila to pití.Má se vypít po užití minerálu během 1 hod.asi 4dcl vody a pak během dne podle Vaši výšky a váhy,max.2l tekutin.
U nas v rodině bereme minerály a jsme všichni moc spokojení,užívame je už 2 roky,jsme většinou v důchodovém věku a nedame dopustit na minerály.Neni to zázračný lék,když dodržujete správnou životosprávu tak Vás to udržuje v dobré kondici a upraví se např.krevní tlak atd.

petra (Po, 20. 1. 2014 - 12:01)

Nesouhlasím s Váma že to...moc vam vsem preji aby vam bylo dobre.po mineralech mam problem s ledvinama a piju tak 3l tekutin za den.ruce opuchle uz mineraly nesmi do baraku.

Mirek (Po, 13. 1. 2014 - 08:01)

Reagují na výrok,že mimo...souhlasím, dávkování je asi optimální, pitný režim důležitý. Já piju hodně a taky nejen věřím, ale vím že tělo minerály potřebuje a že je třeba je tělu dodávat. Předražené chemické prostředky si kupuje kdekdo, tohle je alespoň přírodní forma. (i když taky pěkně drahá, zvláště nyní po tom razantním zdražení)

Radovan (Ne, 12. 1. 2014 - 13:01)

tou věcí obchodu jsem...Reagují na výrok,že mimo huby plné písku.....O minerálech jsem se dozvěděl od sousedky.Jeji tchyně mněla silnou cukrovku a taky byla už ve věku přes 77 let.Brala minerály a doktor se divil,že po 2 létech cukrovka byla pryč,ale nastal další problém,pani si samovolně zvýšila dávku mineralu a málo pila,mněla přísun tekutin nulovy a nastal problém.Proto je velmi důležité dodržovat životosprávu.Hlavně hodně pít.Ja si ředím minerály ovocným čajem a vůbec písek necítím.Mam 55let,mněl jsem menší problém,ale už jsem po zdravotní strance fit.Ja se držím hesla,že věř a víra Tvá Tě uzdraví a ja věřím,že mineraly mně pomahají.

Mirek (So, 11. 1. 2014 - 17:01)

Nesouhlasím s Váma že to...tou věcí obchodu jsem myslel to razantní zdražení. Fungování výrobku nenapadám. Problém je, že to, že to funguje nepoznám tak jednoduše. Produkt mě zlepší zdravotní stav, ale já vlastně nevím jak by to dopadlo bez něj. Proto jsem to zkusil a mimo huby plný písku tam negativa nevidím. To dobrý si přebere tělo, ale určitě to asi funguje (myslím že se mi zlepšily klouby a i začala se hojit jedna kožní skvrna - to asi nebude náhoda).

Anastazie (So, 11. 1. 2014 - 13:01)

Negativa se najdou rychle -...Nesouhlasím s Váma že to je věc obchodu,to je spíš reklama naších lekáren,ktere nabízejí různé produkty.Ja osobně beru minerály a jsem velice spokojená.Pomohlo to hodně lidem v starším věku nejen u nas,ale i v zahraničí.Já to mam odskoušené i na květinách.Taký v rodině to bereme a všichni jsou spokojení.Zdravotní stav to zhoršit nemůže,je to čistě přírodní produkt.

Františka (So, 4. 1. 2014 - 15:01)

to Pete: přišel jsem a...Máte pravdu,že to neni žáden zázrak,pokud pro své zdraví nic neděláte a čekáte od mineralu zázrak.Mám přes 70 let a v mém věku už jsou různé zdravotní potíže.Minerály beru delší dobu a jsem moc spokojená,neberu už žádné léky.Kouříte,nezdravě se stravujete,mate málo pohybu a chcete po minerálech aby to vyřešili?Tak to musíte začít u sebe!!!!

marie (Pá, 3. 1. 2014 - 22:01)

Mám ty nejlepší zkušenosti s minerálemi.Proč jsou nyní tolik zdraženy,tolik roku je cena stálá a najednou takový skok.

mariana1004 (St, 8. 12. 2010 - 22:12)

môžu schindeleho mineralz uživať aj onkologickí pacienti?(non Hodkinson(

mima (Ne, 14. 11. 2010 - 14:11)

nemaju ziadne negativne ucinky.....niekto tomu veri a niekto nie, kazdopadne mne to pomohlo...nie je zarucene, ze to pomoze kazdemu, ale preco to nevyskusat....je to len nejakych 25€ na 6 mesiacov....neda sa to cenovo ani porovnat s ostatnymi tabletkami, v ktorych je ovela menej mineralov, ktore som brala a nedostavili sa ziadne ucinky...a to som za ne vyhodila priblizne 20€ na mesiac...pri schindeleho mineraloch som videla vysledky uz po par dnoch...

Zuzi.ik (Pá, 8. 10. 2010 - 18:10)

Docela ráda bych viděla IP adresy zde přispívajících...chtěla bych znát názor někoho, kdo je vyzkoušel...nevěřím tomu, že to funguje, ale spíš by mě zajímalo, jestli už to někomu ublížilo (třeba písek v ledvinách).

pete36 (Út, 5. 10. 2010 - 11:10)

jj2 roky dali dealeri pokoj, tak snad se sutruchtvi uzivatele opravdu dostanou k realnym informacim. (za coz jsem velice rad)

Jinak jak jsem slibil, plechovku jsem zakoupil (2 roky zpatky). Ucinky nula nula nic + nejake upozorneni od doktora na ledviny (pijete vlastne rozemlete sutry) z cehoz ledviny nemuseji mit uplne radost.

tak se zase mejte. pete

Judita (Út, 10. 8. 2010 - 18:08)

jj

Honza (Út, 6. 7. 2010 - 10:07)

No, prvních několik stránek příspěvků v této diskuzi evidentně psal jeden jediný člověk. Stačí si všimnout tónu příspěvků i časové posloupnosti (je vidět, kdy byl u počítače :-) ).

Teprve poslední příspěvky na mě dělají dojem skutečných zkušeností.

Broňa (Ne, 11. 4. 2010 - 17:04)

Pani Helena.
Táto reakcia...Pokud jde o letité trápení s akné, mohu vám napsat svoje zkušenosti, ale raději na mail: [email protected]

Mon (Pá, 19. 4. 2013 - 12:04)

Schindeleho mineraly jsme...Dobrý den, Mirko. Skoro vsude jsem se docetla, ze individualne dojde u cloveka k jakoby zhorseni stavu (bolesti v kloubech a pod.) a prave v te chvili se nema prestat, jelikoz jiz posleze dojde k trvalemu zlepseni. Proto babicce doporucte, at to vydrzi, ze je to otazka jen par dni a opet, jak se pise, stoji to pak za to ....M

Dana (Pá, 19. 4. 2013 - 08:04)

chtěla bych se zeptat, zda...Beru skoro měsíc a naposled mi bylo v autobuse nevolno v těhotenství,je mi 45,tudíž dávno již:)avšak nyní po minerálech je delší cesta busem postrach.Každopádně ale nepříjemné pocity ustupují a zlepšení vitality,pleti a bolestí s revmatoidní artritidou jsou lepší a lepší,takže to chce asi vážně vydržet.

Reklama

Přidat komentář