Reklama

Diamantová voda

Sisi (St, 29. 8. 2007 - 14:08)

Vyzkousela, je to blbost.

Petr (St, 29. 8. 2007 - 11:08)

Cituji z inetrnetu http://diamantovavoda.agartha.cz/index2.html: "Diamantová voda je na úrovni páté dimenze. Jestliže se přidají další nové kódy, budou tyto automaticky přeneseny na všechnu existující Diamantovou vodu." Mohu tomu rozumět tak, že nový kód může udělat z diamantové vody vodu tzv. mrtvou? Vše se dá zneužít. Děkuji za případné reakce.'

Firmar (Út, 28. 8. 2007 - 21:08)

Víš měl bys to vyskoušet lidem to už moc pomohlo sami to pišou je to věc názoru hold každej se k tomu dostane později nekdo nidyk nekdo v přištim živote...jednou pochopíš ;)'

zuzana (Ne, 26. 8. 2007 - 22:08)

chcela by som sa informovať či sa dá dv rozmnožiť cez kovovú nádobu'

Lucka (So, 25. 8. 2007 - 13:08)

Lidi vy fakt nejste normální.Věříte taky všemu.Z čeho tak magoříte?Žeby z té zázračné vody?'

Petr (Pá, 24. 8. 2007 - 15:08)

Jistě znáte zákon o zachování energie. Neplatí třeba takový zákon i o energii "nadpřirozené"? Pokud ano, tak se používání diamantové vody lidstvu vymstí. Lidstvu píši proto, neboť jak jsem se dočetl, ji někdo lije do kanalizace, řek, .... Prosím, nerozšiřujte tuto vodu mezi lidi, kteří tuto vodu používat nechtějí. Děkuji.'

JITKA (Út, 21. 8. 2007 - 16:08)

DV jsem si přivezla od sestry,jsem zatím skeptická,účinky jsem neviděla ale věř a víra tvá tě uzdraví.Nic to nestojí tak proč to nezkusit?Alespoň budu dodržovat pitný režim který je velice důležitý ...'

Marcela (So, 18. 8. 2007 - 22:08)

Ten,kdo nevěří skvělým účinkům DV má smůlu,přichází o hodně,ale to je jeho problém a ne náš.Více jak 2 roky ji piji,používám na spáleniny,při říznutí,když se jí namažu na noc,odpuzuje komáry.Nad kávou mi kyvadélko ukazuje,že ne,ale z DV ji mohu,po normální vodě mě tlačí žaludek,ale 2-3 litry DV ani nepocítím atd.atd. A nejsem vůbec cvok'

Zdenka (Út, 14. 8. 2007 - 07:08)

ředí se do 1l = 1dcl Dv se dolije 9dcl vody'

Jiřina (Po, 13. 8. 2007 - 12:08)

Jak se ředí s normální vodou?'

Franta (So, 4. 8. 2007 - 21:08)

Zatím pořád ve všech článcích čteme bláboly o tom, jak dokonale a na všechno diamantová voda působí - slova, slova a slova. Což takhle zveřejnit výsledky konkrétních a přesně definovaných pokusů se srovnáním se stejnou vodou obyčejnou - například rozdíl v klíčivosti plodin, v účinnosti na hnilobné procesy a hromadu dalších. Proč to ještě ti fanatičtí propagátoři neudělali? No protože by museli přiznat, že je to všechno jen jeden veký blábol, a neměli by se na čem zviditelňovat. Ale stačí, aby si každý ty pokusy udělal doma sám, a nevěřil slepě bláznům a cvokům. Kdyby mluvili pravdu, už dávno by byla všechna voda na planetě Zemi diamantová, zvlášť když jim jak někteeří tvrdí lejou do odpadu, protože díky koloběhu vody na Zemi už musí být dávno vody promíchány od dob, kdy se tento nesmysl začal šířit. Stačí jen logicky myslet a nevěřit každýmu volovi.'

PeKing (So, 4. 8. 2007 - 16:08)

Mě by hlavně zajímalo,jestli existuje nějaký zaručený pokus na zjištění pravosti DV. to že je zdarma je super,ale jak si ověřím, že je to DV ??? Rozhodně nebudu pít nějakou vodu a čekat co to se mnou bude dělat. Placebo efekt je mocný :).'

Lena (So, 4. 8. 2007 - 13:08)

Prosím o radu. Lze diamantovou vodu používat opravdu stále? Slyšela jsem názor, že by se neměla pít stále. Díky.'

Věrka (So, 7. 7. 2007 - 17:07)

Naše celá rodina poje diamantovou vodu již 3 roky a jsme úžasně spokojeni plní energie a elánu'

Helga (Ne, 1. 7. 2007 - 11:07)

Co je to diamantová voda? V které s luhovaly nějakou dobu diamanty?'

Zdenka (So, 30. 6. 2007 - 06:06)

Tato voda je opravdu zázrak.V červnu jsem byla na chalupě u známých, mají pěkný rybník dost veliký. Nalila jsem do něj Diam.vodu 2L.Nevěřili mi co říkám, že se jim nevím do kdy vyčistí. Minulý týden jsem s nimi mluvila a to co říkali, jsem koukala i já.Opravdu nebylo vidět na dno, byl tmavý a teď je prý vidět na dně kamení i kapři. Celý večer o tom mluvili a nechápali. Takže já té vodě věřím, piji ji i používám na vše.'

Zdena (Ne, 24. 6. 2007 - 10:06)

Nebudu a nechci se bavit o tom,co DV dokáže,nebo nedokáže.Jenom můj poznatek - před rokem a půl jsem ji dostala a asi po měsíci používání jsem odložila sklenici/poloprázdnou,se šroubovacím uzávěrem/ v práci do regálu a trochu na ni zapoměla/asi ten rok a půl/.Když jsem ji teď objevila,voda ve sklenici byla absolutně čirá'

Jituna (St, 6. 6. 2007 - 02:06)

Úplně s tím souhlasím.'

radka (St, 23. 5. 2007 - 10:05)

Lidská mysl je velmi lehce manipulovatelná.V zuofalých situacích dělají lidé zoufalé věci a přestávají myslet racionálně. Člověk uvěří pouze tomu, čemu chce věřit. Zažila jsem spousty pacientů, kteří se svěřili do péče různých šarlatánů a pak už jim opravdu nebylo pomoci.Pokud DV věříte, platí zde : věř a víra Tvá Tě uzdraví! Nezapomínejte prosím při tom na zdravý selský rozum!!!'

Kača (Út, 15. 5. 2007 - 19:05)

Diamantovou vodu používám již něco málo přes dva roky. Určitě na tom, že je zázračná něco bude, ale sama na sobě to nepozoruji. Můžu ale říci, že na kytky, k vaření, do žehličky a na ostatní věci je opravdu dobrá. Dala jsem ji také svým blízkým a přátelům a všichni ji používají a chválí si ji.'

Reklama

Přidat komentář