Reklama

Diamantová voda

Vodouch Stříbři (Ne, 17. 7. 2011 - 16:07)

Diamantová voda je tak akorát pohádka pro pavouky.

Jediné, co je skutečně dobré, je
KŘIŠŤÁLOVÁ VODA!

Kde ji nalézt?
Zde:
Znám křišťálovou studánku
kde nejhlubší je les...

a pokud neznáte pokračování, jste nevzdělaní tupci a ani živá voda by vám nepomohla!

Tebe by, jak ta (Ne, 17. 7. 2011 - 08:07)

uzdravil i drůbeží pot. To by teprve P. doktorka koukala :-D

zdenka (Ne, 17. 7. 2011 - 06:07)

Je zajímavé, že jsem nemocná se štítnou žlázou několik let a od té doby co piji DV, tak se mi uzdravuje. P.doktorka jen kouká. Takže nestrašte lidi, že to způsobila DV. Děkuji

pro Ilonku (Po, 11. 7. 2011 - 12:07)

Kdo pil diamantovou vodu, měl potíže se štítnou žlázou. Kdo ji nepil, měl je taky.
Informace, že onemocněly 3 osoby, které pily diamantovou vodu, neříká vůbec nic. Nevíme totiž, kolik onemocnělo osob, které ji nepily. Takže souvislost nelze vyloučit ani prokázat.
Petr

marie (Po, 11. 7. 2011 - 10:07)

Máte nějaké zkušenosti s...Olgo, jak Vy postupujete při přípravě diamantové vody, jakou hudbu jste zvolila ? Děkuji. Přžeji hodně zdraví

Ilonka (Pá, 3. 6. 2011 - 10:06)

Dobrý den,nepijte prosím "Diamantovou vodu!"Jsem třetí případ,co tuto vodu pila a musela mi být již v 30letech odebrána štítná žláza.A to jsem se neléčila se štítnou žlázou a po požití této vody(a to jsem si dva dny 3xdeně jen lokla)se mi na krku objevila 3cm bakula a další dvě menší uvnitř krku.V nemocnici mi říkali,že už jsem třetí paní co tam mají,co po požití "Diamantové vody"museli jít na operaci.

petan (Út, 24. 5. 2011 - 13:05)

Máte nějaké zkušenosti s...zdravim vás..s diamantovou vodou zatím osobní zkušenost nemám ale něco málo jsem se o ní dočetl a jestliže to takhle opravdu funguje a tato(inteligentní)voda se opravdu sama ,,rozmnožuje" ,pak si myslím že je docela nezodpovědné,až sobecké vůči ostatním lidem tuto vodu volně vypouštět do přírody..přečtěte si taky o jejích negativních vlastnostech.. snad každý rozumný člověk ví že to co má blahodárné účinky,má většinou i vedlejší účinky..

danae (Čt, 12. 5. 2011 - 16:05)

Nechápu, když musím dodržet poměr 1 dc diamantové vody + 9 dc pitné vody, jinak to nefunbguje, jak se může přeměnit voda v diamantovou, když ji naleju do potoka, do sudu 200 lt? Kdypak přemění vodu v potoce nebo v řece na diamantovou? Nevěřím.

Petr (Po, 28. 2. 2011 - 19:02)

Já piji jen Nediamantové pivo a po desátém mám vibrací a vizí krásné budoucnosti víc než dost.

Radegast (Po, 28. 2. 2011 - 18:02)

Je to úžasné, již dlouho piji Diamantové pivo a je to super.Ty vibrace, vize krásné budoucnosti....., až na tu cenu, bohužel, i když "diamantové", zatím není zadarmo.

Foxy (Po, 7. 2. 2011 - 10:02)

Uhlík není bezcenný, pokud...Kubický zrovna jaksi nemám, ale šesterečnýho mám dost, s tím by nebyl problém.
A jestli máš krásný kulatý fulerén, mohli bychom si s tím uhlíkem jít i začutat...

Geolog (Po, 7. 2. 2011 - 08:02)

Uhlík není bezcenný, pokud krystaluje ve velkých krystalech kubické soustavy. Pokud si to někdo myslí, mám zájem o koupi.

Foxy (Ne, 6. 2. 2011 - 10:02)

Vyměním libovolné množství diamantové vody za stejné množství diamantového uhlíku. Preferuji objemné, jednolité čiré kusy.
Nabídka časově neomezená.

petrovi (Ne, 6. 2. 2011 - 10:02)

Takže vzhledem k tomu, že...jako jsi ty, debilům se nikde nevyká.

Petr (Ne, 6. 2. 2011 - 08:02)

Takže vzhledem k tomu, že jsem vylil tuhle srágoru s odporem do řeky - bude celá diamantová a v ní ohromné ryby a už to teče k moři atd...............Ach bože na světě je tolik volíků

Ale samozřejmě (Ne, 6. 2. 2011 - 07:02)

Diamantovou vodu používám...na hlavu potřebovala... Ale jedině namočený do diamantové vody! :-)

HANKA (Ne, 6. 2. 2011 - 01:02)

Diamantovou vodu používám již asi 6 let. Nebudu se rozepisovat o jejích možnostech. Skutečně mi není zapotřebí, aby se na stránkách našel nějaký omezenec, který by si dělal z mých názorů legraci. Lituji ty ubožáky, kteří kritizují něco, o čem vůbec nic nevědí. Možná, že ti kritici myslí, že bych potřebovala hadr na hlavu, jak někteří doporučují, ale i s tím hadrem, bych si to nejdříve sama vyzkoušela a potom si teprve dovolila kritiku, nebo pochvalu, podle vlastního uvážení. Ale na to musí být trošku vyšší IQ.

názor (St, 19. 1. 2011 - 00:01)

Jednu paní ze Šlapanic znám co jí dává a myslím si o tom svoje,ale protože je to jinak hodná paní co tomu věří, tak to okomentuji rčením, že účel světí prostředky a komu to prospívá či jinak pomáhá budíž mu to přáno.Mám sice jiný názor,ale nechci nikomu kazit iluze v tom co si kdo svobodně dělá se svým životem, když vlastně ani tím nikomu neubližuje.

citaxx (St, 19. 1. 2011 - 00:01)

O diamantove vodě vim 3 roky jsem s ní spokojená napřed jsem začala na zahradě po napumpovaní vody na zalití se voda za 2 dny zakalila zelenou barvou tak jsem nalila hodně vody diamantové do studně za tyden jsem šla zase vodu napumpovat do vanky anechala 3 dny no to nebylo možne voda byla nadherna nic v ní nebyloani larvy od komaru veškera špina a nečistoty se usazuji po okraji nadoby ale jen malo s vodou po sečkrabani se už nespojí

Jarmila (Út, 4. 1. 2011 - 19:01)

když se začala šířit Českem diamantová voda,chtěla jsem ji,nakonec jsem ji i sehnala a protože jsem byla nadšená,nalila jsem kapku do misky pro psa a podle návodu promíchala s vodovodní vodou,ač bylo vedro a pes měl žízeň čich si k vodě a zavyl.Ihned jsem vodu vylila,misku vyhodila a dala jinou i s čistou vodou.
Je tomu již několik let,ale vím,že ta voda není v pořádku,je něčím naklonovaná a nemusí to být jenom dobré věci,no,na každého ovšem působí něco jiného.

Reklama

Přidat komentář