Reklama

Diamantová voda

Mia (Po, 3. 1. 2011 - 20:01)

Pozor podle techto clanku je diamantova zdravi skodliva!

http://karolinaloskotova.blog.cz/1101/je-diamantova-voda-v-poradku

Daniela (Po, 3. 1. 2011 - 15:01)

Dobrý den ,také bych ráda diamantovou vodu sehnala.Jsem z Prahy ,je někdo v okolí kdo by ji poskytl,předem děkuji za informaci,prosim pište na [email protected]

Marie (Ne, 2. 1. 2011 - 18:01)

DIAMANTOVÁ VODA JE ZLO! Je to nebezpečná věc, tak ji nepijte, prosím ;) Jednou vám vaše tělo poděkuje.

Ced (Ne, 30. 12. 2007 - 10:12)

kdyz nalejes do piva vodu (i normální) tak neni vubec divný že se změní chuť...'

Granvin (Ne, 23. 12. 2007 - 21:12)

Ať žije placebo:)
Ne, ale opravdu mi to přijde jako hloupost, protože pokud by se DV šířila tak, jak je to uváděno, tak po vypití pár litrů této vody bych měl být z cca 70% diamantový (a takové změny jsem si dosud opravdu nevšiml) + během chvilky by jí byli "infikovány" odpadní vody, kterými by se šířila do celého světa. Sice nevím, jak dlouho už je DV šířena a nejsem matematik, ale nemyslíte, že už by dnes měla být diamantová celá planeta...?

Dle mého názoru a názoru léčitele je stejně účinné (ne-li více) nalepit na láhev s vodou nápis "Láska a Vděčnost" (směrem k vodě). Cpát do věcí duchovních nějaké DNS přístroje mi přijde ujeté...'

Compi (Čt, 20. 12. 2007 - 22:12)

Jak můžete věřit takové blbosti'

Blanka (Pá, 16. 11. 2007 - 00:11)

Diamantovou vodu jsem získala náhodou a velmi rychle mi pomohla při únavě.Překonejte nedůvěru a vyzkoušejte.'

Anna (Po, 5. 11. 2007 - 07:11)

Mám stejný názor. Tato voda rozhodně uškodit nemůže.'

Zdenka (Ne, 4. 11. 2007 - 05:11)

Jsem překvapená, ale jak je to možné, když se tato voda DV ředí vodou z kohoutku, vlastně pitnou. Tomu nevěřím, protože mám doma fontánku a voda i za půl roku je v ní čistá a čirá. Kytky mi kvetou a už je vůbec nehnojím. Nenechte se zmýlit, kdo má zkušenosti. Pijeme ji celá rodina a jsme i všichni zdraví. Přeji hezký den.'

Anna (Pá, 2. 11. 2007 - 15:11)

Tak teda nevím,jak až alarmující výsledky byly a jak by mi mohla ta voda ublížit. To by mě teda fakt zajímalo.'

Pepa (Pá, 2. 11. 2007 - 11:11)

Dobrý den, jsem studentem VŠCHT, oboru Technologie vody a chtěl bych Vás varovat. Po odebrání a následné analýze byly výsledky naprosto alarmující. Tato voda Vám v žádném případě nemůže pomoci, všechny hodnoty, které jsou nastaveny na označení vody jako pitné, jsou tady mnohonásobně překročeny. Nechci Vás tady zatěžovat těmito ukazateli, ale snažte se v rámci vlastního zdraví této vodě vyhnout. Děkuji'

Pepa (Pá, 2. 11. 2007 - 11:11)

Dobrý den, jsem studentem VŠCHT, oboru Technologie vody a chtěl bych Vás varovat. Po odebrání a následné analýze byly výsledky naprosto alarmující. Tato voda Vám v žádném případě nemůže pomoci, všechny hodnoty, které jsou nastaveny na označení vody jako pitné, jsou tady mnohonásobně překročeny. Nechci Vás tady zatěžovat těmito ukazateli, ale snažte se v rámci vlastního zdraví této vodě vyhnout. Děkuji'

Zdenka (St, 10. 10. 2007 - 04:10)

Najdi si na webu Diamantová voda a tam jsou kontakty měst, kde ji můžeš získat mnoho ůspěchů, opravdu pomáhá i na klouby, mám vyzkoušené'

Hančíí (Út, 9. 10. 2007 - 21:10)

Taky mě zajímá kde se dá diamantová voda sehnat.Schání jí moje mamka má problémy s kloubama atd.a věří že jí pomůže tak nevím ale chci jí vyhovět.Poradíte mi někdo?'

Hančíí (Út, 9. 10. 2007 - 21:10)

Taky mě zajímá kde se dá diamantová voda sehnat.Schání jí moje mamka má problémy s kloubama atd.a věří že jí pomůže tak nevím ale chci jí vyhovět.Poradíte mi někdo?'

domajo (Út, 9. 10. 2007 - 13:10)

KDE SE DA TA VODA KOUPIT A KOLIK STOJÍ?DEKUJU'

baBKa (Po, 8. 10. 2007 - 22:10)

víra tvá tě uzdravila'

MIsulka (Pá, 7. 9. 2007 - 20:09)

Zkuste nechat na talirku vyparit DV a na druhem normalni z kohoutku.Uvidite,ze DV vytvori krystaly.

Zdenka (Čt, 30. 8. 2007 - 06:08)

Myslím, že může, pomáhá ve všem když vložíš ůmysl do DV s láskou, mám vyzkoušené všechny bolesti mně přešly, tak proč to nevyzkoušet, za to nic nedáš. Přeji uzdravení'

Beda (St, 29. 8. 2007 - 17:08)

Může se diamantová voda pít i při onkologickém onemocnění?Děkuji za odpověd'

Reklama

Přidat komentář