Reklama

Herbalife je svinstvo

Fondana (Út, 25. 1. 2005 - 11:01)

Pro Tymi: Někdo nemístně povykuje, někdo napadá ostatní, někdo se brání...Na tvou otázku - já upozorňuju své klienty na všechno. Některé výrobky nejsou vhodné pro diabetiky, některé pro těhotné, jiné pro děti. Myslím si, že všechno ale nejde svádět na dealery. Případní zájemci umí taky číst a návody jsou v češtině a je dost času na rozmyšlení. Jinak - to srovnání se šelmami ti jen ujelo, viď?

Tymi (Út, 25. 1. 2005 - 11:01)

Helin,na procistovani strev moc neverim. Verim ale tomu, ze kdyz budu jist stravu s dostatkem vlakniny, tak nedostanu rakovinu tlusteho streva. Mimochodem, nejlepe se streva procisti klistyrem. Ale uz druhy den po klistyru se zase znovu zaplni. Takze podle tebe, jak casto by si lidi meli nechat cistit streva ? Nejlepe ob den, ne ? A co takovi chudaci masozravci, selmy. Tem v prirode streva za cely zivot nikdo neprocisti, HL nemaji a jeste k tomu jedi jen maso.p.s. nevim jakou stranku mas namysli

Tymi (Út, 25. 1. 2005 - 10:01)

Supermamo, si tady nemistne povykujes o HL a chyceni cukrovky a aniz znas konkretni situaci tak nekoho obvinujes ze zanedbani pece a kdovi z ceho vseho. Precetla jsi si "navod k pouziti" v aglictine ? Pise se tam, ze v pripade diabetu se ma uzivani HL zkonsultovat s osetrujicim lekarem. Upozornujes na tuto skutecnost sve klienty ? Vis o kazdem svem klientu, ze treba nema pocinajici diabetes aniz by o tom vedel ? Jsi si absolutne jista, ze u takoveho cloveka v zadnem pripade nemuze dojit ke zhorseni zdravotniho stavu kdyz zacne uzivat HL ?

Helin (Po, 24. 1. 2005 - 14:01)

Tymi, už jsem jednou zmiňovala stránky, kde se o tom píše víc a taky odborněji, než jsem napsala já. Moje víc než 70-i letá známá má důkaz, že to střeva čistí, byla minulý týden na gastru a kolonoskopii a lékař se divil, že už nemá bolesti a má tak čistá střeva. Je to maminka mojí kolegyně, před nedávnem nadávala, že něco takovýho jíst nebude, že jí už nic nepomůže. Nejsme lékaři, nepředepisujeme prášky, v případě, že má někdo větší zdrav. problémy, je starší nebo naopak jde o malé dítě, dává se třetinová dávka, u dětí podle váhy. Výrobky jsem začala brát ze zvědavosti a nikdo mě nepřesvědčí, že je to škodlivý atp., znám lidi, kteří to jí i 12 let. Mně je po tom výborně, nic mě nebolí, zlepšila se mi pleť, trávení, bolesti hlavy, zad a menisku, takže to neřeším ;o). Až poletím na Měsíc, aspoň vím, co si vzít ;o)))

katae (Po, 24. 1. 2005 - 12:01)

Tak to ne, já jsem popisovala i problémy, které tento přípravek působil přímo mě; žádné druhé nebo třetí osobě (ty znám taky, ale o těch teď řeč není).

Fondana (Po, 24. 1. 2005 - 11:01)

Abych to shrnula vážení, - mě je šumafuk, co HL udělal s vašimi známými, dědečky a tetičkami ( zajímavé, že pokaždé je to NĚKDO jiný než pisatelé)a že si radši vsugerujete, že hubnutí je nanic a že radši budete tlustý! Kašlu na vaše přiblblý a amatérský rozebírání přípravku, který ve svých 45 letech konzumuju víc než rok a jsem DALEKO zdravější než předtím a hlavně ŠTÍHLÁ!To vás asi žere nejvíc - že existujou lidi, kteří to na rozdíl od vás dokázali! Plácejte si tady ty svý nesmysly, kvůli kterým dokážete šťourat na netu, abyste měli pocit, že jste nás dostali, ale já vím svoje - ještě nikdo nepřestal kvůli vám hubnout, naopak - lidi zajímá, co je to za výrobek, že stojí za takové diskuze, takže - DÍKY ZA REKLAMU!

Tymi (Po, 24. 1. 2005 - 11:01)

Je pozoruhodne jake polopravdy, vymysly a lzi tady distributori siri.NASA- na strankach NASA je asi 100 polozek jidelnicku a neni tam ani jedna polozka s prichutihttp://spaceflight.nasa.gov/shuttle/reference/factsheets/food.html- firma HL se na svych strankach nechlubi, ze by vyrabela a dodavala stravu kosmonautum. DETOXIKACE- firma HL nikde netvrdi, ze Formule 1 ma tyto ucinky- firma HL ma na tzv. cisteni organizmu jine preparaty, jsou to AM a PM tablety.- tyto tablety jsou mimo jine vyrobeny z cervene repy, jablek, citronu, hermanku, kozliku lek., pampelisky, mrkve, grepu, lakto bakterii. Vse perfektne extrahovane, vysusene, pridany dalsi chemikalie a slisovane do tablet. - firma o techto preparatech uvadi, ze jejich ucinek NEBYL TESTOVAN a NEMAJI slouzit k LECBE a tvrzeni o jejich deklarovany ucincich NEBYLY OVERENY.

Radka (Ne, 23. 1. 2005 - 21:01)

Nefunguje to na kazdeho!A to, ze po tom nekdo zhubne, nemusi byt zadna vyhra. Organismus muze zhubnout a pritom strada. Ono i pri rakovine se dobre hubne, ze? Pripomenme si napr. Helenku Ruzickovou. S Herbalifem nejde o zdrave hubnuti. A tom cisteni uz se znovu rozepisovat nebudu. Organismus to necisti.

Helin (Ne, 23. 1. 2005 - 18:01)

Funguje to na každýho, já jsem zhubla 2 kg, a to jen tím, že jsem si vyčistila organismus. Chce to jen dodržovat, co vám distributor řekne. Ne se cpát zákuskama, brambůrkama a v noci vyluxovat ledničku. Ale to je snad jasný ;o)

lea (Ne, 23. 1. 2005 - 17:01)

supermama a já znova odpovídám, že HL nebyl příčinou jeho cukrovky. zato dealer, který ho chtěl léčit za každou cenu všemocným HL způsobil, zkomplikování této jinak ne neobvyklé nemoci. jednalo se o cukrovku "stařeckého" typu, se kterou spousta starých lidí žije. i já si ťukám na hlavu, i když zdaleka ne zvesela jako ty. i já jsem před deseti lety tak trochu na HL věřila,dnes se za to stydímje ovšem pravda, že příšerně zhubl, kdyby to tak fungovalo u mně :)

Fondana (Ne, 23. 1. 2005 - 16:01)

Katae, po delší době jsem si zase přečetla Doktorku. Ivana osobně neznám, ale upozorňuju tě, že se neskrývá za žádný pseudonym, ale používá své jméno - a kdo má zájem, může se podívat na jeho fotky před a po zhubnutí 30 kilo. Mám tu samou dokumentaci po sundání 15 kil a jsem na to tak pyšná, že to nejde vypovědět. Co se týká tebe - jsem nesmírně dojatá, jak bráníš lidstvo před zrůdami jako je on. Zajisté chodíš s transparenty i kolem hospod a trafik a bereš dětem v samoobsluze z ručiček čokoládu, abys jim zabránila kazit si zdraví. Je to ohromné, co děláš pro všechny lidi. Bohužel mí známí si myslí, že jseš nevychovaný a drzý frocek, který nemá o slušné diskuzi ani páru. Prý by si od tebe nekoupili ani WC-papír, natož barák. Taky to nechápu - tak inteligentní a pro věc zapálená žena a oni s tím herbalifem nedají pokoj...A těch prachů, co z toho mají! Přemýšlím o tom, že se na to blbý hubnutí vykašlu a radši budu tlustá, než abych nechala dealera, aby si vydělal! Díky za radu!

supermama (Ne, 23. 1. 2005 - 16:01)

Pro Leu: Na tento příspěvek se tu již odpovídalo - ale je to k smíchu, aby se z koktejlu chytla cukrovka. Trochu popřemýšlej, jestli není lepší svést vinu na sebe, že jste s dědou nešli k doktorovi dřív. Stejně tak jste ho mohli nacpat něčím sladkým a podobně a dáváte teď vinu něčemu naprosto neškodnému.Ťuk, ťuk...

lea (Ne, 23. 1. 2005 - 11:01)

tak oni ti prodejci někdy dokáží neuvěřitelné kousky. např. když jeden z nich přemluvil mého tehdy asi osmašedesátiletého tchána a on si ten přípravek koupil. tchán neměl ani v nejmenším nadváhu, tak argument , na který skočil bylo zlepšení kondice atd...nakecat můžete kdeco když chcete prodat. můj tchán je navíc velmi důvěřivý a poctivý člověk, přesně dodržoval dávky...když zhubnul na hranice únosnosti, donutili jsme ho k vyšetření u lékaře, který mu zjistil těžkou cukrovku a z kombinace s herbalifem totálně zbědovaný organizmus..v tom vidím problém. ne ve škodlivosti H, ten nebude o nic horší než jakýkoli jiný přípravek. ale v přístupu prodejců, kteří jsou přesvědčeni o jeho samospásnosti

Cantarella (Ne, 23. 1. 2005 - 08:01)

Katae ano máme desítky milionů uživatelů HBL (nejspíš spokojených jinak byse na to vybodli)a opravdu s stydím že ti nemůžu dát jména všech:)) na druhou stranu ty znáš přece konkrétní příklady tak řekni jak Hbl jedly co se jim stalo jména neuváděj... jo a k NASA mě to také vrtalo hlavou a tak jsem se dívala na stránky oficiálni nasa...je tam v odstavci o jídle že také jedí koktejy s příchutemi čokoláda, vanilka, jahoda a to jseou naše příchutě...myslíš že tam bude přes půl stránky napsáno "jíme Herbalife" ? takhle dělat reklamu? pochybuji...za to by se asi nikdo Nasa nedoplatil...až budu mít víc času tak vám pošlu link kde je to napsáno...Katae nemůžu si pomoct ale čemu věříš? jak víš že zrovna tvoje firma a všechny zdroje okolo tebe jsou pravdivé? co se musí stá abys něčemu věřila?

Helin (So, 22. 1. 2005 - 15:01)

U HBL (bavím se o koktejlu) v první fázi dochází k detoxikaci, pak se dá používat na hubnutí, přibírání... Ze začátku může dojít ke zhoršení stavu, bolesti hlavy, trávící potíže atd. jako u každé jiné detox., ale po 5 dnech by mělo být všechno O.K. Podívej se na www.hl.cz, tam by to mělo být napsaný výstižněji a líp.

Tymi (So, 22. 1. 2005 - 10:01)

Helin, to me prosim vysvetli. Na jake uplne jine bazi pusobi HL oproti jinym pripravkum na hubnuti ? Prave ze jsem si to uz spocital, tak vim, nakolik by me prisel HL, jine prostredky a "obycejna" strava.

Helin (Pá, 21. 1. 2005 - 23:01)

Tymi, není předraženej, není to ani jen prostředek na hubnutí, působí úplně jinak, nedá se srovnávat třeba s koktejly Ultra... Spočítej si, kolik bys za tyhle koktejly na hubnutí dala, kdybys je pila 2x denně, kolik dáš za HBL (fungující na úplně jiné bázi) a kolik za normální jídlo. Mimochodem, přečetla jsem si, co obsahuje sojový mlíko. Je tam několik Eček, nevím, který škodí a který ne, ale zajímalo by mě to. Nevíte to někdo ?

Tymi (Pá, 21. 1. 2005 - 10:01)

Ne, Katea, nemyslim si, ze ma Ivan vymyty mozek. Ani si nemyslim, ze je HL moc skodlivy. V nekterych pripadech muze skodit. Ale urcite je predrazeny a hubnout se da i bez nej.

Tymi (Pá, 21. 1. 2005 - 10:01)

Neni pravda, ze ve vsem jsou zamerne pridana umela sladidla a dochucovadla. Docela dobre se da stravovat ze zakladnich potravin a ne z vyrobku z nich. Mleko, maso, obiloviny, lusteniny, zelenina, ovoce. A nektere vyrobky jsou specialne vyrabeny bez aditiv.

kkkk (Pá, 23. 8. 2019 - 22:08)

nekecaj lidi..Hetbalife je nejlebši celem sveta zdravy snidani..

Reklama

Přidat komentář