Reklama

Herbalife je svinstvo

Helin (Čt, 27. 1. 2005 - 21:01)

Tymi, pokud nejsi z mým výkladem spokojenej, napiš mně mail, odkud jsi, seženu někoho povolanějšího, s HL spolupracuje plno doktorů. Pokud by se mně někdo zeptal, co obsahuje čaj od HL, neřeknu mu to, protože je patent. a tak můžu jen konstatovat, že obsahuje výtažky z čajovníku, ibišek, přírodní kofein atd. Nemyslím si, že by tým takových lidí nevěděl o škodlivosti produktů. Znám lidi, kteří berou HL 12 let a zatím jsou zdraví jako řípa. Pokud tam nositel Nobelovy ceny přidává kokain, tak já to nezjistím. Na balení je upozornění, pro koho je HL nevhodnej, stejně tak, že se mají pacienti s určitými problémy obrátit na lékaře. Svoje klienty na to upozorňuju. Zatím neznám nikoho, kdo by si nějak poškodil zdraví. Všichni dealeři by měli sami výrobky vyzkoušet a pokud by někdo věděl, že to škodí, určitě by se tím neživil dál a neriskoval zdraví ostatních. Mluvím jen sama za sebe. Nikdo nikoho nenutí, aby HL bral. Já osobně jsem ráda, že jsem pomohla např. mamince, je to velice šikovná paní a stejně tak moji klienti jsou svéprávní lidé. To uvádím jen proto, aby si ti, kteří mluví o vydřiduších uvědomili, že někomu jde taky o to pomáhat. Ale každej můj pokus o vysvětlení je jen dalším podnětem k tomu, aby Katae tvrdila, že lžu a ostatní mě podezírali ze serioznosti apod. Já z toho na netu nemám nic, jen ztrácím čas; možná až na prohloubení znalostí a procvičení si angličtiny teď momentálně ;o). Dělím se o svoje osobní zážitky, a k takovýmu chování, co tady někteří předvádí, se můžu vyjádřit třeba i tak jako Katae, ale to by se na mě někteří hned sesypali, co jsem to za distributora. Tohle je mně hodně vzdálený... Takže Tymi, nevím, čím se živíš, ale máš dost vědomostí v této oblasti, můžeš to prodiskutovat i s odborníkem. Doufám, že další debaty budou pokračovat v jiným, příjemnějším duchu.

Fondana (Čt, 27. 1. 2005 - 20:01)

Katae, možná by nás zajímalo, co konzumovala tvoje matka, když tě čekala. Asi šťovík a pelyněk, co? Taky by mě zajímalo, jak doktor může říct, že má někdo nemoc, způsobenou Herbalife. Jestli jsi mu to řekla, tak je jasný, že hned po původci skočí. Kdybys mu řekla, že jíš žížaly, tak by měl taky viníka. Doktorům můžeš nakecat, co chceš. Mě zajímá, jak to doktoři zjistí. Já chodím vzhledem ke své práci na prevenčky 2x za rok a moje testy jsou ukázkové a to doslova! Podle mě jen napadáš, že ti nikdo neodpovídá, ale jednou můžeš odpovědět i ty. Pořád meleš jako flašinet to samý a všichni na netu kromě Tymi z tebe mají legraci - všimni si, že nikdo jiný se s tebou už nebaví.

Helin (Čt, 27. 1. 2005 - 20:01)

Tymi, pokud má někdo zdravotní problémy jako je již zmiňovaná cukrovka atd., řeknu klientovi, aby to zkonzultoval s lékařem. Jedna paní má roztroušenou sklerozu a neurolog jí to nedoporučil a já to respektuju, nejsem lékař. Naopak spolupracuju s jedním gastroent., který má přes sebou denně žaludeční vředy, až po různé rakoviny a Herbalife sám bere. Tvrdí, že to může pomoct a souhlasí s tím. Já nejsem odborník na medicínu. A k tomu, jak F1 funguje: pokud držíš dietu, buňky v těle nejsou tak vyživený, jak by měly, je to na jejich úkor. A tahle F1 funguje tak, že je dovyživí a mj. odstraní tox. látky, který ulpívají na střevech. Omlouvám se, že mluvím, jak mně zobák narostl.

Tymi (Čt, 27. 1. 2005 - 16:01)

Supermamo, snad se Katea nebude zlobit kdyz odpovim za ni.Ano, je to uplne na ni ( Helin ). Ale pravni a moralni zodpovednost z ni nikdo nesejme.A ta pravni bude zalezet na tom, jak moc bude aktivni, jak moc ji klient bude verit a zda treba bude pravne odpovedny. Dovedu si predstavit pripad kdy aktivne prekona vyhrady klienta k vhodnosti konzultace s lekarem a nebo nepriznive ucinky HL bude pokladat za "bezne projevy detoxikace" a neustale bude presvedcovat a presvedcovat az dojde k nevratnym zdravotnim skodam nebo k smrti. A o tom, ze to neni jen ma cira fantazie se muzes presvedcit na strankach http://www.mercola.com/2000/dec/3/sucralose_dangers.htm

Tymi (Čt, 27. 1. 2005 - 15:01)

Supermamo, promin ale tu casti o zjistovani skodlivin v tele z HL jsem nepochopil. Muzes mi to, prosim, blize objasnit. - tvuj bratr nevi jakymi testy se zjistuji skodliviny v tele ?to by mel jako pediatr - lekar znat lepe nez my, laici- tvuj bratr chce znat konkretni pripady. Obsah skodlivin v tele lidi kteri uzivali HL ?jak by mohl vedet, ktere skodlive latky pochazi z HL a ktere z jine stravy. Nikdo snad od narozeni nebere vyhradne jen HL a skodliviny v tele pretrvavaji velmi dlouho.- tvuj bratr chce znat obsah skodlivin potravinoveho doplnku HL ?na to by mu nejlepe odpovedel primo vyrobce. Pochybuji vsak, ze by mu tuto informaci poskytl. A jsem presvedcen, ze kdyz se stopy DDT a jinych skodlivin vyskytuji i v polarnich oblastech, ze meritelne stopy nejsou i v produktech HL.

Tymi (Čt, 27. 1. 2005 - 15:01)

Helin, pokud jsi opravdu seriozni dealer, muzes se mi a vsem ostatnim omluvit za to, ze jsi nas svym tvrzenim o HL uvedla v omyl. Jedna se o tvuj vyrok, ze HL ( mysleno F1) obsahuje jen bylinky. Dekuji predem.

Tymi (Čt, 27. 1. 2005 - 15:01)

Jsem si procetl doporucovane stranky a nic o tom, jak HL cisti na uplne jine bazi jsem se nedozvedel. Podle mne se jedna jen o vlakninu kterou HL obsahuje. Zrejme dalsi zavadejici informace od Helin, jinak velmi seriozni dealerky. Podobna te z 7.11 cituji: "jsou tam jen bylinky"

katae (Čt, 27. 1. 2005 - 11:01)

Jak už jsem tady psala:Předmět: Herbalife je svinstvo Autor: katae Datum: 20.1. 2005 8:55:12 PRO VŠECHNY SOUDNÉ LIDI:- Já Vám nabízím životní styl založený na pravidelném stravování (např. každé 3 hod.) v menších dávkách, z toho polovina jídel z ovoce nebo zeleniny (poslední jídlo večer zeleninové)- je to vážně jednoduché a po pár dnech to děláte automaticky, ani nemusíte být vegetariáni a nemáte u toho hlad; čas od času si udělat úplnou očistu těla (nějaký druh půstu, pití zeleninových šťáv, kopřivového čaje...) a trochu pohybu (např. 3 cviky ráno, večer, proběhnout se - co komu vyhovuje, třeba se zapiště do sokola :-), není potřeba nic náročného.- Ziskuchtiví dealeři herbalifu Vám nabízí nahradit stravu chemickým sajrajtem.Tak samozřejmě, potřebují vydělat.Tak co, jak si vážíte svého těla? Budete mu dělat dobře a hýčkat si ho nebo podlehnete reklamě a budete ho likvidovat chemikáliema?No, herbalife je možná dobrá náhražka potravy pro kosmonauty na cestách do vesmíru, ale tady na Zemi by se tím určitě neživili ANI ONI.

supermama (Čt, 27. 1. 2005 - 10:01)

Katae, lituju, ale musím tě zklamat - na téma "kosmonauti" ses velmi profesionálně bavila s někým jiným, ne se mnou. Mám dojem, že se snažíš přeladit ty a vyhnout se mým otázkám, na které čekám taky profesionální odpověď. Já rozhodně v koncích nejsem, protože mě o nic nejde, ale tobě pravděpodobně ano. Už dávno bych nereagovala na tvé vulgárnosti, ale když ty mluvíš za širokou veřejnost - já budu taky. Odpověz a nevymlouvej se, buď tak hodná.

katae (Čt, 27. 1. 2005 - 09:01)

No, jasně, supermamo, :-))), už Ti došly argumenty na téma kosmonauti, tak jsi přeladila :-))).Tvojí reakcí jsi mě rozhodně nezklamala. :-)))

supermama (St, 26. 1. 2005 - 18:01)

Re: Katae. Nemyslíš si, že je úplně na Helin, co doporučí a prodá svým příbuzným? Podle mě jsi nemocná hlavně na hlavu, takže by ses mohla přesunout na diskuzi o duševních poruchách. Tvoje nenávist vůči dealerům, kteří zákazníkům donesou až pod nos objednané produkty, hraničí opravdu s psychickou poruchou. Nikdo ty lidi nebije a neznásilňuje, takže se můžou sami rozhodnout a tys taky mohla - takže nesváděj svoje chatrné zdraví na někoho cizího. Pro tvou informaci - můj bratr je pediatr. Moc ho zajímá, jaké jsou testy na zjištění škodlivin z Herbalife v těle. Sám Herbalife neužívá, ale neodsuzuje ho a výplodům tvého mozku se musí smát. Takže vyprávěj...

katae (St, 26. 1. 2005 - 16:01)

No Helin, tak si to svinstvo rozšiřuj mezi Tvé příbuzné a ostatní (jistě s čistým svědomím a řádně zaplacené) dál a za pár let pak třeba těm lidem pomůžeš z dobrého srdce zaplatit "rekonstrukci" tělních orgánů, které jim to odrovnalo. Prokazatelně to ničí ledviny a zejména játra (viz. lidi, které osobně znám), mě to spíš působilo zácpu a nadýmání a rapidní zhoršení krevního obrazu (vzhledem k tomu, že chodím pravidelně na kontroly, tak vím jistě, že to způsobil herbalife - výrazné zhoršení jsem měla po 3 měsících, kdy jsem herbalife užívala, žádné jiné změny jsem v životě v tu dobu neměla).Chemickým svinstvům zdar a chemickému herbalifu třikrát nazdar!

Helin (St, 26. 1. 2005 - 15:01)

Až poznáš mě, Katae, tak mluv. Nejvíc času věnuju svýmu dítěti, nikam nejezdím přes půl republiky; zákazníky mám většinou na doporučení. Když je klientka spokojená, zkontaktuje mě s dalším člověkem, kterej to potřebuje atd. Takhle to funguje u mě. Znáš všechny dealery ? Já taky ne a tak je nehážu do jednoho pytle. Co si vymyslíš teď ? Asi nemáš nic jinýho na práci. Já momentálně taky ne, kluk mně spí a tak jsem na netu.

katae (St, 26. 1. 2005 - 14:01)

Vidíš Leo, jací jsou a jak si vymýšlejí? Jak např. Helin může tvrdit, že osobně z nich nikoho neznám? Vzhledem k tomu, že jsem sama na sobě testovala, jaké je to svinstvo, jak bych se k tomu dostala bez dealera?Znám několik dealerů herbalifu osobně, jedna z nich je dokonce moc slušná a hodná paní, ale boužel ve všech ostatních směrech, co se týká herbalifu, tak jede taky přes mrtvoly.

Helin (St, 26. 1. 2005 - 14:01)

Katae, já mám svoje stálý zákazníky i bez netu, to mně věř. Rodina to bere ne proto, aby mně pomohla finančně, ale protože jim to pomáhá. Já jsem na tom nikdy nebyla tak špatně. Buď tak hodná a nepiš po každým dalším příspěvku, jak jsou všichni distributoři vyčuraní, neznáš osobně ani jednoho z nás.

katae (St, 26. 1. 2005 - 14:01)

Leo, nenech se mýlit, každý z těchto dealerů chce jen za každou cenu prodat co nejvíc zboží. Žádný z nich na rizika neupozor?uje, to jsou jen řeči tady. Nejsou to žádní hodní lidé, kteří chtějí ostatním pomáhat, jdou normálně jen tvrdě po penězích.Zkus se s několika sejít (přijedou za tebou kamkoli si určíš, fakt se jim to vyplatí) a uvidíš, že melou všichni stejně. Takže, Tvůj dědeček, i další, jim prostě naletěli, to je vše.

Helin (Út, 25. 1. 2005 - 22:01)

Jo, to beru, všude jsou lidi, kterým jde jen o prachy. Já se o svoje (cizí) klienty starám stejně dobře jako o ty ve vlastní rodině. Správně by se měl provádět kompletní zákaznickej servis. A u starších lidí nedávat hned plnou dávku, ale začít na třetinové. Takový lidi pak jen kazí pověst výrobků a firmy vůbec ;o(

lea (Út, 25. 1. 2005 - 21:01)

Fondana :)))Helin a ostatní dealeři HL, chtěla jsem jen "namítnout", že každý váš kolega nemusí být prostě člověk, který chce pomáhat a pročišťovat atd. někdy je pro něj zisk a důležitější než člověk, nebo není dealer dost profesionální a jde do rizika nevědomky, nevím.... ale to se prostě netýká jen dealerů HL. ten dědečkův dealer byl prostě takový, že na rizika neupozornil...při té nešťastné cukrovce

Helin (Út, 25. 1. 2005 - 17:01)

Pro všechny, koho zajímá, jak funguje formule 1 neboli koktejl nebo taky proteinový nápoj viz. www.hl.cz. Funguje to jinak než klystýr, mimochodem jsem se už zmiňovala o colon-hydro-terapii... Jestli se někdo živí od narození jen obilovinama a čistou nezávadnou vodou, tak by měl mít střeva čistá. Já jím zdravě a čistá jsem je neměla...

Tymi (Út, 25. 1. 2005 - 12:01)

Ne nic mi neujelo. Nerikam ze clovek ma jist to same co selmy. Rikam jen, ze vsichni tvorove kteri jedi to co od prirody maji jist nepotrebuji extra procistovat streva. To se tyka masozravcu, bylozravcu i vsezravcu.

Reklama

Přidat komentář