Reklama

Pás cudnosti

Pavla (St, 1. 2. 2012 - 12:02)

Dobrý den,

vím, že to není k tématu, ale moc prosím o vyplnění anonymního dotazníku pro mou diplomovou práci s názvem „ Segmentace trhu plastické chirurgie v ČR“. Na tomto odkazu kromě dotazníku naleznete i bližší informace a můj kontakt http://kwiksurveys.com/online-survey.php?surveyID=OBNMJO_8283d820 Dotazník je v hodný jak pro muže a ženy, tak i pro ty, kteří ještě žádný zákrok nepodstoupili. Jsem trochu zoufalá se sháněním respondentů, takže předem děkuji za Váš čas, moc mi to pomůže!

Pavla

XT (St, 1. 2. 2012 - 10:02)

007-To by bylo moc fajn,...Hm, zajímavé jak po tom každý touží, ale v momentě kdy si tvá partnerka užívá orgasmus, vzdychá a kroutí se a ty jej máš bezmocně zamčeného, napruženého k prasknutí až to i místy bolí, pak by sis přál se rychle z toho dostat a alespoň jej smočit....A ejhle, ono to nejde :o(, fakt je ten, že se to špatně chápe, pokud člověk nezažije...

Karlos (Út, 31. 1. 2012 - 20:01)

V tom ti bohužel neporadím... 007-To by bylo moc fajn, chtěla...

Škoda že nejsem holka,po tomto toužím.nemoci se udělat a ani se ho dotknout.Do tohoto by jsem šel okamžitě,ale bohužel jsem neměl zatím to štěstí.

jo jako jsem já (Út, 31. 1. 2012 - 16:01)

Jako seš Ty?a kdo jsem vlastně já? Už se do toho fakt nějak zamotávám.

aby to pochopil (Út, 31. 1. 2012 - 16:01)

tak to pis tak, aby to...Jako seš Ty?

ray (Út, 31. 1. 2012 - 15:01)

tak to pis tak, aby to pochopily i blbci:-D

Pro Ray (Út, 31. 1. 2012 - 08:01)

Magore... nevim proc napadas...Já neurážím pravou lindu, ale tu krávu co se za ni vydává, nechápeš??

janavavrova (Po, 30. 1. 2012 - 22:01)

Submisivní muž na zamknutí do pásu cudnosti CB 6000? Jen vážně. Email: [email protected]

cestmir (Po, 30. 1. 2012 - 21:01)

Ahoj Markéto, jak tě...Tak bud zkus ji premluvit aby ti vymenila model pasu nebo nove saty??? A ty to myvas jak dlouho zamcene ze si nesmis ulevit?? A jak to na tebe pusoby ze nemuzes si pomoct??

cestmir (Po, 30. 1. 2012 - 21:01)

Kluci, zrovna tuhle úchylku...zuzko tak zkus napsat na [email protected] a uvidime jestli se domluvime nejak???

Ray (Po, 30. 1. 2012 - 19:01)

jsi, že tady končíš, tak...Magore... nevim proc napadas lindu... ty by si mel zkoncit...

Napsala (Po, 30. 1. 2012 - 16:01)

tak tohle je opět podvrh,...jsi, že tady končíš, tak táhni a už se sem nevracej. Pokud ti tak vaděj ty podvrhy, tak se sem zaregistruj a nikdo už tvůj úžasný nick napodobovat nebude. Každý ví o pečetích atd, a každému je kauza "vězeň" jasná, zřejmě mimo tebe. Kurvy bývají blbé, je to tak...

linda (Po, 30. 1. 2012 - 16:01)

Madam Lindě se vyká, je ti...tak tohle je opět podvrh, stejně jako jsem někoho nechala zamčeného bez reakce. Muj "vězeň měl vždy u sebe klíček v zapečetěné krabičce a pečeť porušil, proto si hledám jiného. Myslel že to nepoznám. Píšu sem 3. vzkaz, všechny ostatní jsou podvrh. Mrzíí mě že jsem Vás vůbec kontaktovala tady. Poohlédnu se jinde, pouze 1. dvěma zájemcům zde se ozvu

linda

linda (Po, 30. 1. 2012 - 15:01)

Hele, Lindo, nechtěla by ses...Madam Lindě se vyká, je ti to jasné XT? To platí i pro ostatní. Veškeré žádostí a návrhy mi můžete psát na můj e-mail [email protected] Podle toho si vyberu kdo nahradí toho vězněného chudáka...

XT (Po, 30. 1. 2012 - 15:01)

Jinak s tou žalobou - dobře...Hele, Lindo, nechtěla by ses nechat ode mne zamkonout do PC? Bez nároku na palmáre. Vyzkoušíš si jaké to je z druhé strany, poznáš sama sebe z jiné stránky, vytvoříme pravidla...007 mi vnukl pointu - zajímavé :o)) Co ty na to?

Martin6000 (Po, 30. 1. 2012 - 15:01)

Lindo, neměla by jste zájem o poslušnějšího subíka místo "vězně"?
Wiktorek(zavi)email.cz

linda (Po, 30. 1. 2012 - 14:01)

posílám ti klíč poštou...Jinak s tou žalobou - dobře si to rozmysli. Teď jsem ti něco poslala na mail. Nemysli si, že proti takovým jako ty nemám svoje pojistky...

7 (Po, 30. 1. 2012 - 14:01)

To by bylo moc fajn, chtěla...V tom ti bohužel neporadím - Zvaž jaký máš vztah s přítelem. Ale rozhodně co mohu a co udělám - Poradím při zaměření, volbě betelného, funkčního a použitelného PC nejen při běžném nošení, ale i při sportu, vše objednám a zaplatím - klíčky si ovšem ponechám pouze já. Takže, rozhodnutí je na tobě.

linda (Po, 30. 1. 2012 - 14:01)

Chlapi, kašlete na tu kurvu...posílám ti klíč poštou expres ty chudáku jeden. Říkal jsi, že vydržíš třeba rok a nevydržíš ani měsíc. O takové se starat nebudu...

Zuzana (Po, 30. 1. 2012 - 14:01)

Ahoj, chtěla by jsi být...To by bylo moc fajn, chtěla bych. Jen nevím jak bych to vysvětlila příteli....:-(

Reklama

Přidat komentář