Reklama

Pás cudnosti

cestmir (Po, 30. 1. 2012 - 21:01)

Ahoj Markéto, jak tě...Tak bud zkus ji premluvit aby ti vymenila model pasu nebo nove saty??? A ty to myvas jak dlouho zamcene ze si nesmis ulevit?? A jak to na tebe pusoby ze nemuzes si pomoct??

cestmir (Po, 30. 1. 2012 - 21:01)

Kluci, zrovna tuhle úchylku...zuzko tak zkus napsat na [email protected] a uvidime jestli se domluvime nejak???

Ray (Po, 30. 1. 2012 - 19:01)

jsi, že tady končíš, tak...Magore... nevim proc napadas lindu... ty by si mel zkoncit...

Napsala (Po, 30. 1. 2012 - 16:01)

tak tohle je opět podvrh,...jsi, že tady končíš, tak táhni a už se sem nevracej. Pokud ti tak vaděj ty podvrhy, tak se sem zaregistruj a nikdo už tvůj úžasný nick napodobovat nebude. Každý ví o pečetích atd, a každému je kauza "vězeň" jasná, zřejmě mimo tebe. Kurvy bývají blbé, je to tak...

linda (Po, 30. 1. 2012 - 16:01)

Madam Lindě se vyká, je ti...tak tohle je opět podvrh, stejně jako jsem někoho nechala zamčeného bez reakce. Muj "vězeň měl vždy u sebe klíček v zapečetěné krabičce a pečeť porušil, proto si hledám jiného. Myslel že to nepoznám. Píšu sem 3. vzkaz, všechny ostatní jsou podvrh. Mrzíí mě že jsem Vás vůbec kontaktovala tady. Poohlédnu se jinde, pouze 1. dvěma zájemcům zde se ozvu

linda

linda (Po, 30. 1. 2012 - 15:01)

Hele, Lindo, nechtěla by ses...Madam Lindě se vyká, je ti to jasné XT? To platí i pro ostatní. Veškeré žádostí a návrhy mi můžete psát na můj e-mail [email protected] Podle toho si vyberu kdo nahradí toho vězněného chudáka...

XT (Po, 30. 1. 2012 - 15:01)

Jinak s tou žalobou - dobře...Hele, Lindo, nechtěla by ses nechat ode mne zamkonout do PC? Bez nároku na palmáre. Vyzkoušíš si jaké to je z druhé strany, poznáš sama sebe z jiné stránky, vytvoříme pravidla...007 mi vnukl pointu - zajímavé :o)) Co ty na to?

Martin6000 (Po, 30. 1. 2012 - 15:01)

Lindo, neměla by jste zájem o poslušnějšího subíka místo "vězně"?
Wiktorek(zavi)email.cz

linda (Po, 30. 1. 2012 - 14:01)

posílám ti klíč poštou...Jinak s tou žalobou - dobře si to rozmysli. Teď jsem ti něco poslala na mail. Nemysli si, že proti takovým jako ty nemám svoje pojistky...

7 (Po, 30. 1. 2012 - 14:01)

To by bylo moc fajn, chtěla...V tom ti bohužel neporadím - Zvaž jaký máš vztah s přítelem. Ale rozhodně co mohu a co udělám - Poradím při zaměření, volbě betelného, funkčního a použitelného PC nejen při běžném nošení, ale i při sportu, vše objednám a zaplatím - klíčky si ovšem ponechám pouze já. Takže, rozhodnutí je na tobě.

linda (Po, 30. 1. 2012 - 14:01)

Chlapi, kašlete na tu kurvu...posílám ti klíč poštou expres ty chudáku jeden. Říkal jsi, že vydržíš třeba rok a nevydržíš ani měsíc. O takové se starat nebudu...

Zuzana (Po, 30. 1. 2012 - 14:01)

Ahoj, chtěla by jsi být...To by bylo moc fajn, chtěla bych. Jen nevím jak bych to vysvětlila příteli....:-(

XT (Po, 30. 1. 2012 - 14:01)

Je to Spiderwire 2 viz...Hele, nejsem reportér a nemám zájem o dělání fám, sám mám Neosteel a ten je teda někde jinde. Pokud chceš, pošli mi své číslo na e-mail, zavolám ti a poradím. [email protected]

Martin6000 (Po, 30. 1. 2012 - 14:01)

Odkud jsi?

Vězeň (Po, 30. 1. 2012 - 14:01)

Jo, právě bujná fantazie mě přivedla tam kde jsem. Teď mě spíš trápí bujné koule. To víš, že by šly protáhnout, kdyby nebyly tak plný.

Martin6000 (Po, 30. 1. 2012 - 13:01)

myslím, že máš jen bujnou fantazii. Koule bys neprocpal a ucvaknout zámek přece není problém

Vězeň (Po, 30. 1. 2012 - 13:01)

Buď zdráv, klícky tě...Je to Spiderwire 2 viz http://www.cudnost.cz/kovove-pasy-cudnosti/
....Být ten zámeček někde jinde, tak prostě vezmu kleště a přecvaknu ho, ale tam se jaksi bojím, aby mi neujela ruka. Jinak vám moc děkuju za nabízenou pomoc, ale mám taky obavy, aby nakonec nepřijel nějaký reportér...nebo ještě někdo horší. Nejhorší je, že v balení byly celkem tři klíče a já si jeden pro jistotu někde schoval, ale nemůžu ho zaboha najít. Kdybych si ho aspoň mohl vyhonit, tak by mi možná splaskly koule a pak by se možná daly protáhnout skrz a celý by se to sundalo, ale koule už mi praskaj a mám je nateklý. Spíš prosím o radu jak to sundat. Zkoušel jsem i ledovou vodu, aby mi koule co nejvíc splaskly, ale nic. Podívejte se na ten obrázek na těch stránkách. Je to skoro jak ježek v kleci, třeba to jde sundat i bez klíče...prosím..

OO7 (Po, 30. 1. 2012 - 13:01)

Kluci, zrovna tuhle úchylku...Ahoj, chtěla by jsi být uzamčena do kvalitního pásu? Máš-li zájem, napiš na:

[email protected]

vše v klidu nejprve probereme.

XT (Po, 30. 1. 2012 - 13:01)

Chlapi, kašlete na tu kurvu...Buď zdráv, klícky tě zbavím bez nároku na finance, není to problém. napiš mi co máš za tip a odkud jsi, po té bude stačit jen vyměnit zámeček. Na místě a času se domluvíme.

Martin6000 (Po, 30. 1. 2012 - 12:01)

Opatrně ti to sundám. Napiš mail.

Reklama

Přidat komentář