Reklama

Pás cudnosti

Karlos (So, 11. 2. 2012 - 18:02)

Pro RAY:
Tedy konkrétně tady s tohoto se dá dostat nebo opravdu ne? http://www.pasycudnosti.cz/ tu jest:-) 4400

Karlos (So, 11. 2. 2012 - 18:02)

http://www.pasycudnosti.cz/...Mne by jenom zajímalo jestli se z něj opravdu nelze dostat.

pepe (Pá, 10. 2. 2012 - 12:02)

Ahoj "pepe" jo...aho domčo tak to je teda frajer že tak dlouho vydrží,to já bych nedal max týden a to už mám mdloby.možná že bych vydržel déle ale problém je ve spaní pořád se budim a nedá se v tom spát(mám cb s menší klecí S)a po dvou nocích začínam být nevyspaný a trošku protivný protože potrebuju být fit do práce a to je pak problém tak mě žena radeji odemkne a říka že nic nevydržím.ženu má skvělou a nejradeji by mě měla pod zámkem pořád a nekdy ji to je líto že nevydržím dele.asi by to chtelo lepší pc. tak právě obdivuji tvého prítele že to tak bere v klidu a muže ještě s tím pracovat,to ja bych asi zešílel,musím na neco prijít aby byla žena spokojena a ja vydržel déle.domčo a jak to má tomáš v noci s erekcí?zvláda to dobře?

cch (Pá, 10. 2. 2012 - 05:02)

No v podstate dokazem...Ja bych si na to dovolil reagovat ze sve pozice. Tj. jak to mame nastavene doma. To ze mam orgasmus ne co druhy den, ale neznamena ze sex takto casto nemam, prave naopak. Rekl bych ze po zavedeni teto "hracky" do naseho sexualniho zivota, je to pocetnejsi (cca 1x za 2 dny). Myslim ze to tu zaznelo uz nekolikrat, ale pokud ma clovek nasazeny pas, tak na sex mysli v podstate stale, i kdyz by za normalni situace ani chut na sex nemel. A tim jsem k partnerce vic pozorny a to se ji libi :)) Navic mozna takova zvlastnost u nas doma, v posteli jsem dokonce ja ten kdo je dominantni. Takze to neznamena, ze pokud nosim pas, musim byt nutne subik. U nas to spise pusobi naopak :)). Jen o mem orgasmu rozhoduje ona. A jednou za cas, kdyz uzna za vhodne, se mi proste venuje a udela mi dobre.

ray (Čt, 9. 2. 2012 - 22:02)

No v podstate dokazem...zbytecne otazky... staci si diskuzi trochu procist...

cch (Čt, 9. 2. 2012 - 13:02)

Dnes take neco pridam.Pritelkyne me zavira uz delsi dobu, ale vetsinou to bylo jen na par dni. Ale v posledni dobe se ji to nejak zalibilo a naposledy to bylo 21 dni bez orgasmu. Navic, take me prave kazdou chvilku rada odemkne, potrapi, dozene na hranu a pak zase zavre zpet. Clovek ji proste musi milovat :)))

Vláďa (Čt, 9. 2. 2012 - 11:02)

Ahoj "pepe" jo...Domčo, to je super, tak dlouhé pauzy a taky se mi líbí, že si na něj vůbec nesmí shat - jen to podtrhuje, že jeho penis není vlastně jeho, ale tvůj :) Jinak myslím, že po 14 dnech ho nechat místo výstřiku jen samovolně vytéct musí být neskutečně frustrující ;-)

Vláďa (Čt, 9. 2. 2012 - 11:02)

mezi nami zase takovy rozdil...Díky moc za odkaz, asi to vyzkouším, ale taky až za dva měsíce nejdřív dojde k objednání. Mám teď jiné výdaje. Ale on mi ten pás neuteče :-)

Domča (Čt, 9. 2. 2012 - 11:02)

ahoj domčo a on fakt...Ahoj "pepe" jo přítel je celkem už zvyklí na CB, pokud mu ho pravidelně nasazuji. Dnes už to je 18den a 20 bude mít povolený jeden výstřih ode mě a pak ho opět zamknu na 14dní a taky, že odjíždí do Německa pracovat. Při sundání pásu má zákaz si na něj sahat! Honím mu ho sama až do samého konce. Občas před samotným výstřikem přestanu a nechám ho jen vytéct samovolně.

ray (Čt, 9. 2. 2012 - 10:02)

mezi nami zase takovy rozdil mezi nimi neni... uz jen proto, ze oba se vyrabeji univerzalni... ja mam v planu to vyzkouset... ale ted nejsou prostredky...

Petr11 (Čt, 9. 2. 2012 - 10:02)

neosteel stoji 18 a vice....Chtěl bych připomenout, že když něco sice vypadá jako originál, tak to zase nemusí fungovat jako originál. Za kvalitu se prostě platí. Uvažuješ-li o delším nošení, tak tam se každá nerovnost, vyboulenina s přibývajícími hodinami nošení setsakramentsky projeví a může přinést problémy. Pak je levná věc, drahá věc. Ale závisí na rozhodnutí a záměrech používání pásu. Také bych se pozastavil nad jedním postesknutím v diskusi, jaké jsou s tím problémy při spánku. Já tedy nepociťuji žádné ani na boku, na břiše ani na zádech. Max. si dám mezi kolena deku (nosím Neosteel). Spíše pociťuji problémy se sezením. Trvalo mi nějaký čas, než jsem se to pořádně naučil a zvykl si na to.

Ray (St, 8. 2. 2012 - 17:02)

http://www.pasycudnosti.cz/ tu jest:-) 4400

ray (St, 8. 2. 2012 - 09:02)

neosteel stoji 18 a vice. kdyz trochu pohledas tak je najdes u nas... jsou to sice kopie ale nevadi... az se dostanu domu, hodim ti sem odkaz... jinak jeste pred vanoci byl za 199eur...

ray (St, 8. 2. 2012 - 09:02)

neosteel stoji 18 a vice. kdyz trochu pohledas tak je najdes u nas... jsou to sice kopie ale nevadi... az se dostanu domu, hodim ti sem odkaz... jinak jeste pred vanoci byl za 199eur...

Vláďa (St, 8. 2. 2012 - 08:02)

zkus se mrknout na...RAy - díky za bezva typ, viděl jsem tyhle pásy na pár bdsm fotkách a pořád jsem si říkal, kde by se dal takový sehnat. To je pro mne myslím vhodné, ALE: kdyby to bylo za 4500, neváhal bych, ale nevím, kdes na to přišel, nejlevnější tam je za 299EUR a to je necelých 8000 a to už se blíží ceně Neosteelu :-(

Vláďa (St, 8. 2. 2012 - 08:02)

Ahoj Vláďo, reaguji na tvé...Ahoj XT, díky za tip, Neosteel ale opravdu ne, jednak se mi tyhle pásy moc nelíbí a hlavně je to už velká finanční investice - já nevím, jestli u toho zůstanu a nedám prostě takové prachy za něco, co si na sebe třeba dám jen jednou. Plus komplikovanost objednání. Opravdu by mi vyhovoval CB3000 - vzhledově, provedením i cenou, ale zkušenosti nositelů mne od něj rozhodně odrazují - nepohodlí bych vydržel, ale jestli si ho s pomocí lubrikantu kdykoli můžu sundat a pak zase nasadit, tak to naprosto postrádá smyl.

Ray (Út, 7. 2. 2012 - 22:02)

http://www.fetisch-felix.de/shop/

da se k tomu dokoupit i cast ktera to spoji jakoby do sportovniho CB

pepe (Út, 7. 2. 2012 - 15:02)

zkus se mrknout na...taky bych do neho šel a 4500 se mi zdá málo ne?

pepe (Út, 7. 2. 2012 - 15:02)

taky bych potreboval neco kolem pasu a ne moc drahého hlavně at se v tom dá spát to je nevětší utrpení s cb

ray (Út, 7. 2. 2012 - 14:02)

zkus se mrknout na fetish-felix.de prodavaji tam pas ve stylu CB akorat se zamyka I kolem pasu. neni ani drahej... vyjde na cca 4500... mam v planu ho take zkusit:-)

Reklama

Přidat komentář