Reklama

Pás cudnosti

evicka (Ne, 9. 8. 2009 - 11:08)

http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=10968
pošlete prosím hlas do soutěže mému synovi,děkuji všem.

miguel (Ne, 9. 8. 2009 - 11:08)

a vyměníme klíče!!!!

..... (Ne, 9. 8. 2009 - 11:08)

Anoooooooooo! a fšichni se společně zamkneme a ...................

miguel (Ne, 9. 8. 2009 - 06:08)

co se všichni sejit?jaký je váš názor?

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2009 - 04:08)

di do prdele kundo

Katka (Ne, 9. 8. 2009 - 01:08)

Taky jsem chtěla koupit tomu svýmu pás cudnosti,ale vzhledem k cenám a k tomu jak si toho svýho skvělýho a úžasnýho ředitele vážim-tak jsem mu pořídila klasický pozinkovaný kýbl.V něm jsem udělala otvory pro jeho nožky.Nosí jej v vélikou oblibou-má to i své výhody-a to:na záchod na velkou koná potřebu přímo do onoho kýble,močí do onoho kýble a pokud je kýbl již po obroučku plný-a to signalizuje že už není do čeho potřebu vykonávat tak jdeme na zahradu a hnojíme naše záhonky.......je to ekonomické,ale i ekologické-nic nepřijde nazmar! Tak nazdar-těší se na vás vaše Kaťuška..............

paní B (So, 8. 8. 2009 - 20:08)

Někdo píše za mě, fakt vtipné.

Hejhula (So, 8. 8. 2009 - 18:08)

Copak jsi měla paní B, RUM nebo nějaký sladidlo?Je potřeba se střískat někdy.

paní B (So, 8. 8. 2009 - 18:08)

nebo možná že je,ale já byla jako dělo...........

paní B (So, 8. 8. 2009 - 16:08)

příspěvek 8.8.09 01:01:36 není ode mě

šumař (So, 8. 8. 2009 - 09:08)

Pro A.H. :
Spát vedle ženy a nespat s ní jde celkem v pohodě. Stačí se předtím pohádat nebo být unavený. Alespoň já to tak mám.

paníB (So, 8. 8. 2009 - 01:08)

Jdu toho parchanta zamklnout!

Hejhula (Pá, 7. 8. 2009 - 19:08)

Bravo,bravy simo Domčo!Tak vidíš jak ti to krásně vychází tvoje představy!A ted ho budeš nějakou dobu odemykat denně nebo opět týden v CB?

Domča (Pá, 7. 8. 2009 - 16:08)

Napsala bych,ale jsou tady lidé,kteří tuto diskuzi nabourávají a ničí.SORRY ale to je můj názor.

.. Domče (Pá, 7. 8. 2009 - 13:08)

teda mysleli jsme si tady že nám toho napíšeš víc

.. (Pá, 7. 8. 2009 - 12:08)

Ses zase projevil Aháči

paní B (Pá, 7. 8. 2009 - 11:08)

Myslíš A.H., že to nejde spát vedle manželky, které by jsi se chtěl zbavit? Když bys byl posedlý jinou ženou? Já nejsem chlap, tak nevím.
Tomuhle parchantovi o kterém píšu, by ale PC seděl, to si pište!

A.H. paní B (Pá, 7. 8. 2009 - 11:08)

to vykládat nebude, by si zkomplikoval manželství nebo rozvod.. ale vedle ženský spát a nespat s ní nejde (pokud pominu CB a impotenci), to nedokáže

paní B (Pá, 7. 8. 2009 - 11:08)

AH - mě je to přece jasný, že s ní chrápe, ale až ho budu mít plné zuby, tak mu PC navrhu na víkend, uvidíme.. asi se na mě naštve, ale možná mu to nenavrhnu, nechci aby o mě pak někde vykládal, že jsem trošku - ujetá (jen ale trošku, ne?).
Ten Martinův nápad je super až na jednu věc, mě by to bavilo, kdyby ten zamčenej, toužil po mě a né po manželce, právě.

Martin (Pá, 7. 8. 2009 - 10:08)

Vidím, že je dost problematické najít nebo přešvědčit partnerku/ra se kterým by bylo možné provozovat odpírání orgasmu u muže pomocí CB. Sám jsem na tom podobně jako A.H. Určitě bych se nechal od partnerky zamykat do CB,ale spíše tak aby to byl její nápad. K tomu zatím nedochází a tak mě napadlo se nechat zamknout třeba jen na víkendy, když je partnerka mimo domov od jiné klíčnice, podobné Paní B. Někdy neuhlídám svůj penis a uchýlím se k nevěře. Z toho mám potom výčitky. :(
Partnerka ani netuší, že bych pro ní s klíckou na penisu dělal vše co bych jí na očích viděl. Mám svůj CB The curve ve kterém jsem byl max 2 dny, ale není to ono když se můžu kdykoliv odemknout.

Reklama

Přidat komentář