Reklama

Pás cudnosti

..... (Ne, 9. 8. 2009 - 11:08)

Anoooooooooo! a fšichni se společně zamkneme a ...................

miguel (Ne, 9. 8. 2009 - 06:08)

co se všichni sejit?jaký je váš názor?

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2009 - 04:08)

di do prdele kundo

Katka (Ne, 9. 8. 2009 - 01:08)

Taky jsem chtěla koupit tomu svýmu pás cudnosti,ale vzhledem k cenám a k tomu jak si toho svýho skvělýho a úžasnýho ředitele vážim-tak jsem mu pořídila klasický pozinkovaný kýbl.V něm jsem udělala otvory pro jeho nožky.Nosí jej v vélikou oblibou-má to i své výhody-a to:na záchod na velkou koná potřebu přímo do onoho kýble,močí do onoho kýble a pokud je kýbl již po obroučku plný-a to signalizuje že už není do čeho potřebu vykonávat tak jdeme na zahradu a hnojíme naše záhonky.......je to ekonomické,ale i ekologické-nic nepřijde nazmar! Tak nazdar-těší se na vás vaše Kaťuška..............

paní B (So, 8. 8. 2009 - 20:08)

Někdo píše za mě, fakt vtipné.

Hejhula (So, 8. 8. 2009 - 18:08)

Copak jsi měla paní B, RUM nebo nějaký sladidlo?Je potřeba se střískat někdy.

paní B (So, 8. 8. 2009 - 18:08)

nebo možná že je,ale já byla jako dělo...........

paní B (So, 8. 8. 2009 - 16:08)

příspěvek 8.8.09 01:01:36 není ode mě

šumař (So, 8. 8. 2009 - 09:08)

Pro A.H. :
Spát vedle ženy a nespat s ní jde celkem v pohodě. Stačí se předtím pohádat nebo být unavený. Alespoň já to tak mám.

paníB (So, 8. 8. 2009 - 01:08)

Jdu toho parchanta zamklnout!

Hejhula (Pá, 7. 8. 2009 - 19:08)

Bravo,bravy simo Domčo!Tak vidíš jak ti to krásně vychází tvoje představy!A ted ho budeš nějakou dobu odemykat denně nebo opět týden v CB?

Domča (Pá, 7. 8. 2009 - 16:08)

Napsala bych,ale jsou tady lidé,kteří tuto diskuzi nabourávají a ničí.SORRY ale to je můj názor.

.. Domče (Pá, 7. 8. 2009 - 13:08)

teda mysleli jsme si tady že nám toho napíšeš víc

.. (Pá, 7. 8. 2009 - 12:08)

Ses zase projevil Aháči

paní B (Pá, 7. 8. 2009 - 11:08)

Myslíš A.H., že to nejde spát vedle manželky, které by jsi se chtěl zbavit? Když bys byl posedlý jinou ženou? Já nejsem chlap, tak nevím.
Tomuhle parchantovi o kterém píšu, by ale PC seděl, to si pište!

A.H. paní B (Pá, 7. 8. 2009 - 11:08)

to vykládat nebude, by si zkomplikoval manželství nebo rozvod.. ale vedle ženský spát a nespat s ní nejde (pokud pominu CB a impotenci), to nedokáže

paní B (Pá, 7. 8. 2009 - 11:08)

AH - mě je to přece jasný, že s ní chrápe, ale až ho budu mít plné zuby, tak mu PC navrhu na víkend, uvidíme.. asi se na mě naštve, ale možná mu to nenavrhnu, nechci aby o mě pak někde vykládal, že jsem trošku - ujetá (jen ale trošku, ne?).
Ten Martinův nápad je super až na jednu věc, mě by to bavilo, kdyby ten zamčenej, toužil po mě a né po manželce, právě.

Martin (Pá, 7. 8. 2009 - 10:08)

Vidím, že je dost problematické najít nebo přešvědčit partnerku/ra se kterým by bylo možné provozovat odpírání orgasmu u muže pomocí CB. Sám jsem na tom podobně jako A.H. Určitě bych se nechal od partnerky zamykat do CB,ale spíše tak aby to byl její nápad. K tomu zatím nedochází a tak mě napadlo se nechat zamknout třeba jen na víkendy, když je partnerka mimo domov od jiné klíčnice, podobné Paní B. Někdy neuhlídám svůj penis a uchýlím se k nevěře. Z toho mám potom výčitky. :(
Partnerka ani netuší, že bych pro ní s klíckou na penisu dělal vše co bych jí na očích viděl. Mám svůj CB The curve ve kterém jsem byl max 2 dny, ale není to ono když se můžu kdykoliv odemknout.

A.H. (Pá, 7. 8. 2009 - 10:08)

Tomu rozumim, nyslim že v něčem jsme naladěni hodně podobně. Rozhodně obsluhovat a nechat se peskovat mě nepřitahuje a nevzrušuje.

paní B (Pá, 7. 8. 2009 - 10:08)

A.H. - takže manželka bude nějaká ta Kamča.. :-), co.
Taky si dovedu (a dost dobře) představit nějakého "ehm" blbečka, co mě posluhuje, obskakuje, a já ho zato peskuju, eventuelně mu nasadím PC, aby mě neobtěžovalo jeho stojící péro. Ale to by nebyl partner. Ale musel by mě zbožňovat, jó, to bych si dala říct. Ale to je stejně nerealizovatelné, jen si to představuju.
(Ve skutečnosti jsem spořádáná manželka, ne přímo Alča :-), ale taková normální)

Reklama

Přidat komentář