3826 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Prasák (anonym)
Odpověď na To jo, třicet centimetrů to
Kolik jsi měla vaginalnich orgasmů během sexu s tím černochem?
18. Srpen 2022 - 18:17
Romča (anonym)
Odpověď na Kolik jsi měla vaginalnich
Proč se ptáš? Prasáku.
18. Srpen 2022 - 19:25
Prasák 35 (anonym)
Odpověď na Proč se ptáš? Prasáku.
Ptám se proto zda máte větší orgasmy u větších čuraků když je máte v sobě ... když jsem do své ženy poprvé nacpal připínák dost veliký tak najednou začala sténat a měla jeden orgasmus za druhým... v tu chvíli mi došlo že ho mám malého 15 Cm orgasmus ji umím udělat i tím 15 ale dost se nádřu ruce a jazyk nepočítám to mi jde na jedničku ... proto se ptám ;-)
18. Srpen 2022 - 19:30
Raubiř (anonym)
Kde máme Klárku?
18. Srpen 2022 - 19:37
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ptám se proto zda máte větší
O orgasmech rozhoduje žena tím, co k chlapovi cítí a ne tím jak velkýho ná čůráka a pak některý mají pochvy tak elastický a přizpůsobivý, že je jim jedno jak je pták velkej. Uspokojí je každej, pokud to není kolibřík.
18. Srpen 2022 - 19:43
Návštěvník (anonym)
Jak už jsem na několika vláknech psal o tom žážitku s Monikou tak tady napíšu jenom výcuc když kromě těch míst kam si holky nechají od kluků rády sahat hlasitě vzdychala i při pouhém hlazení holých zad a páteře znamená to že měla právě ten orgasmus?
18. Srpen 2022 - 19:49
Prasák (anonym)
Odpověď na O orgasmech rozhoduje žena
Chápu co tím chceš říct děkuji a krásný zbytek večera ...
18. Srpen 2022 - 19:49
klarka (anonym)
Odpověď na Kde máme Klárku?
nemam zapotřebí nechat se napadat
19. Srpen 2022 - 22:34
Návštěvník (anonym)
Ůchylné matky které žádný chlap nechce .Odkopl je a vyměnil za lepší.
20. Srpen 2022 - 6:11
Návštěvník (anonym)
Když nepočítám lasturky holčiček, s kterými jsem si hrál na doktora, tak mámina byla taky první. Vzbudilo mne mámino sténání. Když jsem tam přišel, zrovna končili. Souložila s tátou. Když z ní vytáhl penis, měla nohy široce roztažené. Viděl jsem všechno i poštěváčka. Zíral jsem jak se jí pochva pomalu zavírá. Po dost dlouhé době dala nohy k sobě. Táta byl zády a nevěděl o mě. Chrlil na mámu semeno, zmítal se a byl mimo. Máma se tvářila vyděšeně a mávala rukou, abych vypadl, ale neprozradila mne. Vůbec jsme o tom nemluvili. Jako by se to nestalo, ale přestala se stydět. Už jsem do ložnice rodičů nelezl. Jen jsem poslouchal jak prožívají sex.
20. Srpen 2022 - 6:27
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Když nepočítám lasturky
Hodná maminka
20. Srpen 2022 - 7:08
AAA (anonym)
Odpověď na nemam zapotřebí nechat se
Určitě by Tě zde část lidi nejradši viděla hořet na hranici, ale já ten souběh okolností dovedu pochopit.
20. Srpen 2022 - 10:40
Raubíř (anonym)
Odpověď na nemam zapotřebí nechat se
Máš to hodit za hlavu.
21. Srpen 2022 - 23:08
Jarda (anonym)
Když čtu příspěvky čtenářů, vybaví se mi moje zkušenost s maminkou. Od mala asi 6 let jsem masturbovat s polštářem mezi nohama. Objevil jsem tento způsob tření náhodou, když jsem se jednoho dne probudil s polštářem mezi nohama a měl krásný pocit se ztopořeným pindikem. Od té doby jsem pravidelně když jsem byl sám onanoval, aniž bych pořádně věděl co dělám. Až později ve škole jsem se vše od starších spolužáků dozvěděl. Např. při hodině tělocviku při šplhu na tyči jsem se pravidelně udělal, ale nestříkal jsem tak to nebylo vidět. Jak jsem přišel ze školy domů musel jsem si hned v soukromí udělat dobře, před spaním zase asi jako většina kluků před pubertou. Jednou, když jsem přišel ze školy, čekala na mě máma, že je potřeba abych jí pomohl na dvoře udělat totiž uklidit kůlnu. Když jsme měli vše uklizeno, v koupelně jsme se osprchovali. Neměl jsem čas si to udělat, neboť maminka neustále při mém sprchování chodila pro něco do koupelny. Takto nevybity to mi bylo v té době asi 13 roků jsem se natáhl v obýváku s maminkou na gauč. V televizi dávali na tu dobu odvážně milostný film, kde i když toho v té době moc vidět nebylo mě ten film moc vzrušil. Vedle usnula maminka s obnaženým stehnem to mě vzrušilo ještě víc, že jsem si to vedle maminky začal rukou dělat. Maminka procitla a já už nemohl přestat, jen jsem se překulil na její stehno a už jsem stříkal. Maminka měla na stehně dávku semene, nebyla schopna slova, já také ne. Bál jsem se, že bude nadávat.....Ona mě však řekla, že, když budu chtít takto na stehně že se budu moci uvolnit. Byl jsem šťastný jako blecha a hodně jsem toho využíval. Ale jen takto, ale přesto to bylo krásné a rád na tu dobu vzpomínám.....
22. Srpen 2022 - 18:00
Jana42 (anonym)
Odpověď na Já to zkusila s 9 letým synem
Jojo mě můj 11lety synacek krásně znásilnil svou rukou když sem spala .
23. Srpen 2022 - 10:08
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jojo mě můj 11lety synacek
To moc dobře znám. Syn když měl tak 5 let mi pořád rukou sahal mezi nohy i mě zajížděl pod kalhodky přímo na dirku. Hroxně ho zajìmalo jak to že tam nemám to co on má mezi nohama. Musela jsem mu to vysvětlit. A tak jsem se mu ukázala. Sahal mi na ní a dokonce mi tam strčil doní prsty. Zalíbilo semu to na tolik, že zamnou chodil a chtěl mi tam sahat. Opčas jsem ho nechala aby mi na ní sahal a strkal mi tam ti svoje prstíky. Bylo to hodně vzrušující. To mu pomalu táhlo na 6. Nevěřila jsem že tak mladí kluci mohou mít erekci. Většinou si přitech našich hrádkách sundal trenírky a byl nahý. Vyděla jsem jak mu stojí to jeho párátko. Byl to krásní pohled na něj.Když mě tak krásně osahal, řekla jsem mu že teť budu chvilku osahávat jeho. A vzala toho pindíka do ruky a jemně se ho dotýkala a hladila. Opatrně jsem mu ho sevřela v ruce a opatrně honila. Řekla jsem mu ať si lehne. Pak jsem si ho dala do pusinky a pěkně mu ho olízala a pokouřila. Moc se mu to líbilo. Pak jsme si spolu hráli. Opčas jsem ho nechala aby mě ho tam zasunul, ale dostal se jen na kousek . Více se otíral o mou dirku. Až po čase když byl starší ho domě zasunul a přirážel. To ještě nestříkal. Ale když se pak dostavilo i semínko, už to bylo lepší. Krásně už uměl přirážet a ta tečka ne konec když mě naplnil svím semenem. Po čase si našel holku a dokonce mě řek, že mu holka řekla, že je skvělej milenec že prožila nejlepší orgazmus a děkoval mě za to že jsem ho to všechno naučila. Byla jsem na svého syna hrdá co mě řek.
23. Srpen 2022 - 13:19
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jojo mě můj 11lety synacek
Tekla jsi u toho ?
23. Srpen 2022 - 21:56
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To moc dobře znám. Syn když
Udělal tě u toho .?.
23. Srpen 2022 - 21:59
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Udělal tě u toho .?.
Na začátku moc ne, až postupem čadu kdy mě naní sahal a oběvoval co to semnou dělá. Jesdyl mě autíčkem po těla a pak mi sni zajelezi nohy. Chtěl mi to autíčko zaparkovat do garáže, ale měla jsem strah, aby mě tam mezůstalo a tak jsem mu to nedovolila. Jen jak mě přesní jesdil tak měl mokrý kolečka. I když mě tam sahal měl opčas mokré prsty a tak jsem mu je vždy olízala. Dokonce si je olizoval i sám a říkal že jeto moc dobrý
25. Srpen 2022 - 7:31
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Na začátku moc ne, až
Ženský, vy jste střelený. Nechat se spokojovat vlastními syny. Připadá vám to normální? Já jsem věděl jak vypadá ženské ústrojí a mockrát si ho osahal při hrách na doktora se stejně starými děvčátky. U mámy jsem jen občas něco zahlíd, když si jako nedala pozor. Dělala to schválně aby mne potrápila? Ale nikdy jsem do ní nesahal, ani si na jejím těle nehrál, jak tady píšete.
25. Srpen 2022 - 7:58
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Na začátku moc ne, až
Děkuji za odpověď...
25. Srpen 2022 - 10:54
Martina (anonym)
Mám syna 13 let, a hraju s ním špinavou perverzní hru, za kterou se stydím a přísahám si že už je to naposledy. Dneska svítilo sluníčko a teplo bylo na padnutí, syn seděl u pc a je se opalovala venku na dece, přes hlavu ručník aby byl synacek při šmírování klidný před dopadenim. Z pod ručníku sem viděla jak se objevila v pootevřených dveřích hlava kuby, opaluju se na ostro a teď ke všemu skrcim nohy a roztáhnu stehna, hlava mizí a vím že přichází moje chvíle, co nejrychleji se přesunu ke dveřím od wc a ucho dam na vývod větráku, slyším jak si můj syn honí ptáka, funí, sténa, šeptá pořád do kola maminko. Pak už jen chrčí a neuvěřitelně rychle šustí a čvachtá. Pak už jen slyším jak proudy jeho semene chlístaj na dveře.
27. Srpen 2022 - 2:43
J (anonym)
Chci se pamazlit s ženou a říkat ji přitom mami? Splní mi to některá?
31. Srpen 2022 - 15:30
Lida (anonym)
Odpověď na Jak velkýho ho ten tvůj má?
Ano máš pravdu, mladý ho má tak o 4 cm delší jak manžel a musela jsem ho brzdit páč to chvílemi bolelo
2. Září 2022 - 15:49
David (anonym)
Odpověď na Mám syna 13 let, a hraju s
To sis zalezla do stoupačky, žes měla ucho na vývodu větráku?
5. Září 2022 - 8:00
David (anonym)
Odpověď na Ano máš pravdu, mladý ho má
A kolik je Ti let?
5. Září 2022 - 8:01
Lida (anonym)
Odpověď na A kolik je Ti let?
Hodně
8. Září 2022 - 12:59