1676 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Mamca (anonym)
Ceho chces docilit tim ze tady budes na mne stale vyskakovat
8. Leden 2020 - 15:45
... (anonym)
Aby sis ho vyhonil a neopruzoval.
8. Leden 2020 - 15:46
Mamca (anonym)
Myslis synka?toho az vecer,sam prileze
8. Leden 2020 - 15:48
Cvok (anonym)
Ty pico,stale ji budete napadat,az se postesti a dostenas poradne prez drzku tak si vzpomen proc
8. Leden 2020 - 15:50
Pyča (anonym)
Vyplňte si je oba,buzeranti!
8. Leden 2020 - 15:54
Tatca (anonym)
Odpověď na Myslis synka?toho az vecer
Mamco, nenech se zmast, pis co ti na mysl prijde. Ale vypada to, ze jsi zase zpátky neklidnejsi. Budu mluvit s doktorem ještě nez odjedu na tu sluzebku. Libam te
8. Leden 2020 - 16:32
Pyča (anonym)
Odpověď na Mamco, nenech se zmast, pis
Já taki
8. Leden 2020 - 16:58
Návštěvník (anonym)
Jste total mimo.kdo nechce ať hodi jiný stranky
8. Leden 2020 - 20:16
BobStrike (anonym)
Jsem obyčejný kluk 26let toto téma mě zaujalo a rád čtu reálný, normální příběhy. Co se tady ale schází za blázny, uchyly, dementi a negramoty to snad není možný. Polovina z nich neumí ani psát přes klávesnici a věřím že se podepisují čtverečkama. Věřím profilu "mamča" a "cvok" tihle dva profily na mě působí celkem reálně. Vše ostatní je důkaz toho jak to dopadá když je po ruce anonymita a možnost urážet nebo lhát. Mír a klid. A těm zoufalým... Doma za oknem a klávesnicí nenajdete frndu ;-)
8. Leden 2020 - 21:38
Maja (anonym)
Taky se mi libi jak to pisou,docela jim verim a kdyz to ctu tak bych si kolikrat prala to prozit
14. Leden 2020 - 10:12
Milan (anonym)
Odpověď na Taky se mi libi jak to pisou
Já si myslím, že se tady at při čtení příběhů nebo psaní skoro všichni udělají.
14. Leden 2020 - 10:16
Maja (anonym)
Jasne,tomu verim,je to fakt syla
14. Leden 2020 - 10:20
Maja (anonym)
Neumim si predstavit ze pise a neni vzrusena nebo vzruseny,to by asi byl divny člen
14. Leden 2020 - 10:22
Maja (anonym)
Takovych co delaji doma incest,nebo chteji je asi vetsina,taky jsem to zazila a jeste ted se mi klepou kolena kdyz si vzpomenu
14. Leden 2020 - 10:26
Milan (anonym)
Odpověď na Takovych co delaji doma
Je to lákavé a vzrušuje to. Já jsem dnes už vysemenil třikrát. nedá se to vydržet.
14. Leden 2020 - 11:02
Anonym (anonym)
No já to chci už tak 2 nebo 3 roky, co se naši rozešli.. A dělá mi už celkem problémy to před ní nerict.
14. Leden 2020 - 20:50
Maja (anonym)
Myslim si ze te pochopi,jen asi zalezi jak to podas
15. Leden 2020 - 6:48
Maja (anonym)
Ja jsem k tomu prisla vlastne nahodou,kdyz jsem vesla do pokojiku synka ho jako vzdy prikryt a on si ho tak divne mackal a neprestal ani kdyz jsem promluvila,rekl ze to delaji kluci a ze se jim to libi,tak jsem mu jenom chtela ukazat jak to ma delat a kdyz jsem mu ho chytla tak uz jsem nemohla prestat az se mi vystrikl do dlane,rano jsem se trosku stydela ale klucik vic tak ze dobry
15. Leden 2020 - 7:24
Lenka (anonym)
Odpověď na Ja jsem k tomu prisla vlastne
Udělala jsi dobře že jsi mu ho vyhonila. Děláš mu to stále ? Kolik mu je ?
15. Leden 2020 - 11:40
Maja (anonym)
Delam a ted uz mu je 14 let
15. Leden 2020 - 14:30
Maja (anonym)
Ted uz jsme sami sestym rokem
15. Leden 2020 - 14:55
Jirka xy (anonym)
Odpověď na Ted uz jsme sami sestym rokem
Sympatické. Konvence nekonvence, je projev péče. A jeho také necháš si sáhnout nebo alespoň pokochat?
15. Leden 2020 - 15:15
Lenka (anonym)
Odpověď na Ted uz jsme sami sestym rokem
Já to měla podobně,pokud ti to nebude vadit si se mnou o tom povídat dám ti mail. lenka.swett.card@gmail.com
15. Leden 2020 - 15:17
Maja (anonym)
Odpověď na Já to měla podobně,pokud ti
Nevadi,proc myslis,jako ze bych se mnela stydet nebo ze je to blbe,vis to je mi jedno kdo si co mysli a povidat si muzeme tady jestli chces
15. Leden 2020 - 15:21
Maja (anonym)
Je mi jasne ze tady budou rypalci a nadrzenci ale co uz,takova je doba
15. Leden 2020 - 15:25
BonStrike (anonym)
Já nadržený při tom čtení jsem, přiznám to a nestydím se za to. Pokud by většina zde napsaná byla pravda tak je to mazec. Už jsem s přítelkyní a dítětem od rodičů pryč a nikdy jsem nad tím nepřemýšlel ale když jsem objevil tuto diskuzi tak mě to začalo brát. Upřímně asi bych zkusil ochutnat nebo poznat mámu v tomto ohledu. Je to fakt zakázané ovoce.
15. Leden 2020 - 16:30
Maja (anonym)
Ano je zakazane a o to vic chutna a laka,je to fakt mazec kdyz si uvedomim co mam doma a nemusim se prispusobovat nekomu cizimu,ale je mi jasne ze to jednou skonci
15. Leden 2020 - 17:02
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já to měla podobně,pokud ti
mail nefunguje
15. Leden 2020 - 17:11
Lenka (anonym)
Odpověď na mail nefunguje
Proč by neměl fungovat,máš to správně napsané ?
16. Leden 2020 - 1:08
Leni (anonym)
Já mám také syna,je mu 13 let ale vše začalo dříve,to mu bylo 7 let. Přistihla jsem ho jak si hraje se šulínkem a dívala se.Pak už jsem neodolala a začala mu ho sama honit a cucat.Moc se mu to líbilo. Druhý den se zeptal,jestli mu to budu zase dělat,tak jsem na nic nečekala,svlékla ho,já se taky celá svlékla a začalo opět hraní a cucání šulínka a on si hrál s mými prsy.Moc mě to vzrušilo a začala jsem při tom mastrubovat a o něco později mu řekla jestli mi nechce lízat kundičku.Vůbec neváhal a nato že to dělal poprvé,tak jsem mu nemusela vůbec radit,když zjistil,že se kundička dá roztáhnout začal mě lízat všude,od pochvy po poštěváček. Naše hrátky pokračovaly i další dny,ale stalo se,že přišla dříve z práce moje matka,která s námi bydlí. Koukala co děláme a kroutila hlavou. Musela jsem jí to vysvětlit a když se začala usmívat,navrhla jsem,aby se přidala,kluk bude rád. Ono to moji matku asi taky vzrušilo a začala mu honit šulínka a já ji povzbuzovala aby mu to dělala taky pusou. Pak už následovala naše vzájemná mastrubace a lízání.Úplně jsem se klepala,když jsem mamce s mým synem lízala kundu. Od té doby naše společné hrátky trvají dodnes. Asi mě za to budete odsuzovat ale já se za to nestydím.
16. Leden 2020 - 3:20

Stránky

Přidat komentář