Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Maja (Čt, 16. 1. 2020 - 07:01)

Mam pocit ze pri te predstace se pocuram jak jsem vzrusena,to vajicko je supes

Maja (Čt, 16. 1. 2020 - 07:01)

Taky mam pri psani vybracni vajicko skoro na plno,strašně se tasim na klucika a na chut seminka a vsechno

Petr (Čt, 16. 1. 2020 - 05:01)

Tak to je síla,7 letý kluk s matkou i babičkou. Chápu,že matka která nemá přítele je nadržená a vzruší jí syn,ono pak jdou zábrany stranou a když se přidá ještě babička tak to může být super. Dovedu si představit jak kluk líže a mastrubuje babičku.Věřím,že 7 letý kluk může přivést matku i babičku k orgasmu. A teď když mu je 13 let může obšťastňovat a naplňovat jejich pochvy semínkem lásky. Přiznám se,že když jsem si přečetl příspěvky,tak jsem si ho začal honit a vystříkal se.

Michal (Čt, 16. 1. 2020 - 04:01)

A co syn,píšeš že mu je 13 let, souloží s tebou i babičkou ?

Leni (Čt, 16. 1. 2020 - 05:01)

Ano,souloží nás obě,musím přiznat,že sex se synem je lepší než s bývalým manželem. Syn může pořád a je kdykoliv připraven.

Leni (Čt, 16. 1. 2020 - 03:01)

Já mám také syna,je mu 13 let ale vše začalo dříve,to mu bylo 7 let. Přistihla jsem ho jak si hraje se šulínkem a dívala se.Pak už jsem neodolala a začala mu ho sama honit a cucat.Moc se mu to líbilo. Druhý den se zeptal,jestli mu to budu zase dělat,tak jsem na nic nečekala,svlékla ho,já se taky celá svlékla a začalo opět hraní a cucání šulínka a on si hrál s mými prsy.Moc mě to vzrušilo a začala jsem při tom mastrubovat a o něco později mu řekla jestli mi nechce lízat kundičku.Vůbec neváhal a nato že to dělal poprvé,tak jsem mu nemusela vůbec radit,když zjistil,že se kundička dá roztáhnout začal mě lízat všude,od pochvy po poštěváček. Naše hrátky pokračovaly i další dny,ale stalo se,že přišla dříve z práce moje matka,která s námi bydlí. Koukala co děláme a kroutila hlavou. Musela jsem jí to vysvětlit a když se začala usmívat,navrhla jsem,aby se přidala,kluk bude rád. Ono to moji matku asi taky vzrušilo a začala mu honit šulínka a já ji povzbuzovala aby mu to dělala taky pusou. Pak už následovala naše vzájemná mastrubace a lízání.Úplně jsem se klepala,když jsem mamce s mým synem lízala kundu. Od té doby naše společné hrátky trvají dodnes. Asi mě za to budete odsuzovat ale já se za to nestydím.

Maja (St, 15. 1. 2020 - 17:01)

Ano je zakazane a o to vic chutna a laka,je to fakt mazec kdyz si uvedomim co mam doma a nemusim se prispusobovat nekomu cizimu,ale je mi jasne ze to jednou skonci

BonStrike (St, 15. 1. 2020 - 16:01)

Já nadržený při tom čtení jsem, přiznám to a nestydím se za to.
Pokud by většina zde napsaná byla pravda tak je to mazec.
Už jsem s přítelkyní a dítětem od rodičů pryč a nikdy jsem nad tím nepřemýšlel ale když jsem objevil tuto diskuzi tak mě to začalo brát. Upřímně asi bych zkusil ochutnat nebo poznat mámu v tomto ohledu. Je to fakt zakázané ovoce.

Maja (St, 15. 1. 2020 - 15:01)

Je mi jasne ze tady budou rypalci a nadrzenci ale co uz,takova je doba

Maja (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

Ted uz jsme sami sestym rokem

Lenka (St, 15. 1. 2020 - 15:01)

Já to měla podobně,pokud ti to nebude vadit si se mnou o tom povídat dám ti mail.
[email protected]

Návštěvník (St, 15. 1. 2020 - 17:01)

mail nefunguje

Lenka (Čt, 16. 1. 2020 - 01:01)

Proč by neměl fungovat,máš to správně napsané ?

Maja (St, 15. 1. 2020 - 15:01)

Nevadi,proc myslis,jako ze bych se mnela stydet nebo ze je to blbe,vis to je mi jedno kdo si co mysli a povidat si muzeme tady jestli chces

Jirka xy (St, 15. 1. 2020 - 15:01)

Sympatické. Konvence nekonvence, je projev péče. A jeho také necháš si sáhnout nebo alespoň pokochat?

Maja (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

Delam a ted uz mu je 14 let

Maja (St, 15. 1. 2020 - 07:01)

Ja jsem k tomu prisla vlastne nahodou,kdyz jsem vesla do pokojiku synka ho jako vzdy prikryt a on si ho tak divne mackal a neprestal ani kdyz jsem promluvila,rekl ze to delaji kluci a ze se jim to libi,tak jsem mu jenom chtela ukazat jak to ma delat a kdyz jsem mu ho chytla tak uz jsem nemohla prestat az se mi vystrikl do dlane,rano jsem se trosku stydela ale klucik vic tak ze dobry

Lenka (St, 15. 1. 2020 - 11:01)

Udělala jsi dobře že jsi mu ho vyhonila. Děláš mu to stále ? Kolik mu je ?

Maja (St, 15. 1. 2020 - 06:01)

Myslim si ze te pochopi,jen asi zalezi jak to podas

Anonym (Út, 14. 1. 2020 - 20:01)

No já to chci už tak 2 nebo 3 roky, co se naši rozešli.. A dělá mi už celkem problémy to před ní nerict.

Reklama

Přidat komentář