Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Alice (Po, 22. 5. 2017 - 16:05)

Protože je teta u Prahy proto!!! Já nevím ze srandy jsem to dala co ti mám říct já na to seru něco vysvětlovat protože si tam vzteklá a já musím jít řídit nemám čas to řešit už.

Miluna (Po, 22. 5. 2017 - 16:05)

A žes jí teda nepozvala k nám domu proč k tetě??!!!! Ty si jí chtěla vo*šukat určitě natajňačku!!!! Napiš mi to co si s tou kurvou dělala!!!!!!! A že dáváš tu fotku na to fb proč teda proč si jí nedala na ten oficiální a proč tam máš ty srdíčka na tej fotce PROČ!!!!!!!!!

Alice (Po, 22. 5. 2017 - 16:05)

Jasně,tak si jí vzala hned...Ať se zeptá ale ona se nedomluví německy.To focení byla sranda chtěla fotku že byla se mnou to je vše.

Alice (Po, 22. 5. 2017 - 16:05)

No tak já tomu nevěřim...Tak má cenu ti něco vysvětlovat když všechno zpochybníš?!! Co je na tom že jsem zapoměla já zas nevím že musím nahlašovat ti každý prd co na internetu udělám!!

Falešná Alice (Po, 22. 5. 2017 - 16:05)

Já jsem ten profil ti...Jasně,tak si jí vzala hned k tetě a ještě se s ní fotila.Alice,ty jsi tak blbá až to bolí.Větší blbost si nemohla napsat.Miluno,tak se schválně zeptej na té firmě jestli tam tahle černoška dělá a uvidíš jestli Alice lže.

Miluna (Po, 22. 5. 2017 - 16:05)

No tak já tomu nevěřim hlavně tomu že zapoměla!!! Takže se stebou ta mrcha vezla v kamionu ještě dřív než já?!!! A tys jí čuměla na kozy jak se jí tam houpou že jo!!!!! A když chce k bráchovi proč leze stebou k tetě!!!!!!!!???

no (Po, 22. 5. 2017 - 16:05)

proč nejde spát k bratrovi, nebo na hotel?
a zapomněla jo? takovým pohádkám uvěří jen Miluna.

Alice (Po, 22. 5. 2017 - 16:05)

Já jsem ten profil ti zapoměla říct a ta žena je z Německé firmy kam jezdím tak tam dělá v kanceláři a poznala jsem jí když jsem tam nesla papíry.Obdivovala že jsem řidička a tím se dala se mnou do řeči a pak jsme se domluvily že jí svezu do Čech ona má v Čr bratra který se oženil s češkou.

Miluna (Po, 22. 5. 2017 - 16:05)

Přesně,Miluna je taková...No a to ta Audina je skvělá to je fakt dárek co by asi jen tak někdo kdo zas nemá tolik peněz nedal.Já moc nerozumim jaký jsou typy těch modelů ale tahle co dal Jirka vzbuzuje pozornost,je taková mohutná a už ten zvuk je silnej podle ostatních aut který běžně potkávam.

Miluna (Po, 22. 5. 2017 - 16:05)

Přesně máš pravdu M..kdyby to byla 3 týdny stará záležitost tak mi to mohla už vysvětlit kolikrát! Vysvětli mi to Alice teď,já nechci čekat ještě týden.Nenechávej mi v takovim hnusnym pocitu,vždyť já do tebe vkládam všechno a říkam ti každej detail a pak se dovim tohle!!! Doma se nehádáme a vycházíme dobře tak proč mi to děláš!!!!!???

jo jo (Po, 22. 5. 2017 - 15:05)

To jsem zvědavý jak. Kdoví...Přesně,Miluna je taková jistota jako Jirka.Ještě jí dá Audinu,jako za co,že Alice chrápe s každým.Jo Jirko jen tak dál,můžeš pokračovat.Ještě dej na Alici přepsat dům rodičů.

M. (Po, 22. 5. 2017 - 15:05)

Zdena chtěla jít ven s...To je Miluno teda síla jestli jí vzala Alice k tetce.Nejde to chápat co ta Alice vyvádí.Kdyby se to neprovalilo,tak by Alice nikdy nic neřekla.Je mi tě Miluno líto,tolik si jí věřila.Najednou to chce vysvětlit,proč né dřív,to až teď když jsi na to přišla.

........... (Po, 22. 5. 2017 - 15:05)

To jsem zvědavý jak. Kdoví co máš ještě v hlavě a v plánu. Miluna je taková jistota, že. Jako Jirka.

Alice (Po, 22. 5. 2017 - 15:05)

Milu promiň mi já ti to pak doma vysvětlím.

Miluna (Po, 22. 5. 2017 - 15:05)

Zdena chtěla jít ven s kamarádkama a mě teď nepotřebuje tak sem zase jen doma.A porovnávala sem ty fotky a je to fakt schodiště z tety baráku:-((

No Sany (Po, 22. 5. 2017 - 14:05)

Zdravim vespolek. Tak to...Ještě nedávno ses tady obou zastávala,už máš jiný názor?

Sany (Po, 22. 5. 2017 - 14:05)

Zdravim vespolek. Tak to koukam jak zjara, co vsecho Alice stiha. No Jirko, nevim, nevim, jak se ti bude ona starat o dite.
Mel bys zacit pomalu premyslet, co bude.

Miluna (Po, 22. 5. 2017 - 13:05)

Jen piš,trochu se ti uleví...No přemýšlim co bylo před 3 týdny,jestli nebyla v tom Španělsku s tim Michalem.Ale záleží kdy to bylo vyfocený ta fotka.No já nevim no to zábradlí je stejný jak na schidišti u tety tak proto mi to napadlo.Já teď musim za Zdenkou pak to zábradlí porovnam s jinou fotkou kde se Alice fotila protože je tam u tety velký zrcadlo na chodbě před schodama.No někam bych zajít měla viď.

Miluna (Po, 22. 5. 2017 - 13:05)

Jezis na co novou Audinu? To...Ale i kdyby mi řekla pravdu tak tu černošku nesnesu.Je to stejný jako sem měla pak divný pocit s Kamilou.I když se mi Kamila líbila ale Alicí to prostě nejde i kdybych chtěla,musela bych s nějakou spát sama ale jak sem psala nepotřebuju to.Stačí se mi na jiný třeba jen dívat a když by mi nějaká navnadila tak stejně půjdu za Alicí.Nemam prostě potřebu střídat ženský.

M. (Po, 22. 5. 2017 - 13:05)

O chlapech nevim Jirko.Když...Jen piš,trochu se ti uleví když se máš komu svěřit.Kde byla Alice před třema nedělema? Myslíš si,že by Alice vezla černošku až sem? To se mi moc nezdá,ale ono je možné všechno.Miluno,jestli tam máte hezky,zajdi na procházku,nebo do cukrárny na dortíka.Lepší by bylo abys měla ňákou zábavo,potom bys na tohle tak nemyslela.

Reklama

Přidat komentář