Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

hej nebo počkej (Út, 23. 5. 2017 - 15:05)

hey boo

hey - hej!
...Když je to přez překladač je to překlad na nic.

překlad (Út, 23. 5. 2017 - 15:05)

hey boo

hey - hej!
boo - vypískat , hučení , baf

translater (Út, 23. 5. 2017 - 15:05)

boo

[bu?]

Přehrát...nemuzes ale boo davat oddelene,ve spojeni s jinym slovem to ma casto uplne jiny vyznam.https://cs.glosbe.com/en/cs/boo-boo

překlad (Út, 23. 5. 2017 - 15:05)

boo

[bu?]

Přehrát zvuk

vypískat koho řečníka ap.
hučet nespokojeně na koho
hučení nespokojené
pískot obecenstva
baf při vylekání někoho

takže asi pro někoho nějaké ocenění těch dojáků

pískot

.... (Út, 23. 5. 2017 - 15:05)

Boo ma vice vyznamu, ale...V angličtině Boo rozhodně není miláček.

Lalla (Út, 23. 5. 2017 - 15:05)

Boo ma vice vyznamu, ale...Ja se ve velmi hovorové A.mluvě setkala s boob Vulgárně koza.A možná chtěl nškdo napsat? hey Boobs, co by znamenalo něco jako hele, ta má kozy

Sany (Út, 23. 5. 2017 - 14:05)

Boo ma vice vyznamu, ale nemyslim si ze v tomto pripade znaci napr. fuj apod.
Boo znamena take milacek v anglictine.

Takze bych to tipla spis na: ahoj milacku!

jarin origoš (Út, 23. 5. 2017 - 14:05)

Máš pravdu jsem žena.No...Já bych to spíš přeložil jako "(blízká) přítelkyně". Žejo Alice? I ty jedna mrško. Ne každý rozumí té tvé mluvě v jinotajích, kdy např. zpívat= kukat (místo "k" dosaď š), masírovat= také kukat (první "k" opět nahraď š), co znamenají slova, že jsi zapomněla, nemyslela zle, miluješ, jójó, to ví jen Pán Bůh a ty. My víme jen, že ten význam, který bychm předpokládali, to nemá.

M. (Út, 23. 5. 2017 - 14:05)

Já tu kostku teda smazala a...Máš pravdu jsem žena.No ten nápis,Hey-ahoj a Boo je něco jako vypískat.Možná mi to přeložilo špatně.Tak já tady mám přírodu kousek,pěšky 10-15 minut do lesa.Ty Miluno nemůžeš ani třeba autobusem,nebo vlakem?Vlak tam určitě máte.No ale na druhou stranu,do lesa sama nechodˇ.Nemůžeš vědět kdo se tam potujuje.Jsem ráda,že ti je kapku líp.

Miluna (Út, 23. 5. 2017 - 13:05)

To Heyboo co to znamená jak tam má napsáno? Asi už to nebude krásný jako to bylo pro mě a jak sem aspoň byla pár týdnů šťastná.

Miluna (Út, 23. 5. 2017 - 13:05)

Já tu kostku teda smazala a fotku sem zkusila nahrát znova jestli to funguje a pak už to odstranim.Stejně mi nejde do hlavy jak na tu fotku dala i srdíčka a nevim co znanená ten nápis nic mi to nepřeložilo.No M.já tě tipuju na ženu,mam pravdu? Já právě nemam čim zaject do přírody.Sem odkázaná jen na balkon a dole často ukrajince a rumuny z ubytovny:-( Jaký máš výhled ty M.? No domu už by se mi nechtělo ale nevim jak teď mam fungovat dál protože je to jak píšeš M.určitě jí sama taky chtěla.

M. (Út, 23. 5. 2017 - 13:05)

Jaká záhada. Je tady admin....Určitě to admin odstranil,mě to tam napsalo,že fotka byla odstraněna.

M. (Út, 23. 5. 2017 - 13:05)

Jo M.bylo to lepší ale zase...Co ty myslíš kdo jsem? :-) Já vím,že je to pro tebe složité někam chodit.No a nemůžeš si třeba někam zajet do přírody?To by sis pročistila hlavu.

:-)) (Út, 23. 5. 2017 - 13:05)

Šíření osobních fotografií na webu, bez souhlasu dotyčné osoby je totiž trestné.

:-)) (Út, 23. 5. 2017 - 13:05)

Jaká záhada. Je tady admin. Někdy.

Jana (Út, 23. 5. 2017 - 13:05)

Miluno to je záhada jak někdo mohl odstranit fotku a nechal tam tu kostku.

M. (Út, 23. 5. 2017 - 12:05)

Jen jedna věc mi vrtá v hlavě jak se Alice zachovala.Psala,že jí ta černoška svedla pohledem?Není možný když se na mě někdo hezky koukne,tak s ním hned půjdu na "masáž" jak tomu Alice říká a ještě jí povezu do ČR.To je taková hovadina.Podle mě nejvíce táhlo Alici jezdit za dobrodružstvím.Určitě taky kvůli penězům.Už se netrap,ono se to stejně uklidní a budete spolu.Kam bys šla,zpátky k mámě?To si myslím že asi né.Tak snad už to bude dnes u tebe lepší i když třeba o trošičku.

Miluna (Út, 23. 5. 2017 - 12:05)

Jo M.bylo to lepší ale zase nejsem v takovim stavu aby se mi chtělo být mezi lidma.Spíš bych ráda byla někde v přírodě ale tady nemam kde,je to na dlouho někam dojít pěšky a kolo mam rozbitý.A ty si M.žena nebo chlap? Já právě bych ráda aby mi neviděly jako konkurenci ale ta černoška je taky teď moje konkurence ještě když jí sama sváděla tak je to hnusnej pocit.Jano já nevim já tam chtěla pak dát další fotky a už to nešlo a z téhle se stala jen kostka jestli to tam vidíš,tak to je ta fotka a přitom Románek tam zůstal.

Jana (Út, 23. 5. 2017 - 12:05)

Miluno to je fajn že jsi v pořádku. Miluno jak se mohla ta fotka vypařit když jsi ji neodstranila?

M. (Út, 23. 5. 2017 - 12:05)

Tak já se mám celkem dobře,proti tobě se dá říct že super.Miluno,to že se na tebe koukají ženský jinak musíš brát z té stránky,že jsi konkurence a taky to že né každá je na ženy.A bylo ti určitě líp když jsi vyšla do ulic a né jen doma zavřená,utrápená viď?

Reklama

Přidat komentář