Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Út, 23. 5. 2017 - 19:05)

Jo dobrý jsou ty palačinky,mě jdou dobře dělat.Sčim je máš nejradši M.a co si jedla ty? No je mi líp ale to je asi Zdenou a právě tebou.Ale uvnitř mě sem zrazená.Jo oni maji pokoj spolu Zdena s Románkem.Jirko stát mi sice nic nemusí ale psychicky nemam na ní chuť tak se mi nic dělat nechce.Jedině se sejít my dva spolu jak sem ti psala.

Jirka (Út, 23. 5. 2017 - 19:05)

A proc bys nemohla Miluno? Vzdyt tobe nemusi nic stat.Ja vas uz potrebuju obe.14 dni se tesim na vikend a pak mam mit hovno? Kvuli nejakej zasranej cernej machne! Smaz uz ji Miluno at uz tu tlamu nevidim.S Alici jsem mluvil a rikala mi,ze ji to mrzi,ze ti proste ublizit nechtela.A co jak mi tu pisete me jiny zensky nezajimaji,pro me jsou dokonaly vzhledove oni dve.Auto ted splacime s Alici oba.

Sany (Út, 23. 5. 2017 - 19:05)

boo [Am.]...Oprava: Liebling, samozrejme :D

Sany (Út, 23. 5. 2017 - 19:05)

boo [Am.] [sl.]
Liebling {m

http://www.dict.cc/englisch-deutsch/boo.html

Slovo Libling snad prekladat nemusim.;) Muzu sem dat vice odkazu, nestaci-li tento. :)

nojo (Út, 23. 5. 2017 - 18:05)

Za blbost se platí,Jiřík...komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí.
Má co chtěl.....houno.

Mareš (Út, 23. 5. 2017 - 18:05)

Tak, a máš po audině a po...Za blbost se platí,Jiřík to zaplatil dost draze.Jestlipak leasing platí sám, nebo to přenechal Alici?

M. (Út, 23. 5. 2017 - 18:05)

Stebou se mi M.tak hezky...To mě těší,ale mě šlo především o to, aby ti bylo lépe,což předpokládám,že ti lépe je.Tak jsem se zasmála jak tě Zdenča prohání s palačinkama.Jsi šikula jestli je děláš.Není to složité,ale každý je nedokáže udělat.To má Románek společný pokoj se Zdenou? Jo cikáni,to jsem poslouchala v TV co se tam stalo.

Leoš (Út, 23. 5. 2017 - 18:05)

A co vikend holcicky moje,ze...Tak, a máš po audině a po kočičkách, troubo:-)

Miluna (Út, 23. 5. 2017 - 17:05)

Aha,tak to nejde když tam...Stebou se mi M.tak hezky píše.Máme 3 místnosti ale ta třetí je taková malá.No je to fakt sem lidi moc nechtěji je to tady prolezlý všema možnýma cizíma a i cikánů dost a češi se sem zrovna moc nestěhujou.A mezi cikánama tu zůstala nenávist kvůli jak na před pár měsíci umřel jeden po hádce v pizzerce.Jo se Zdenčou už jsme nějak v pohodě.Už přišla a prohání mi ať jí udělam palačinky.A co teď děláš ty M.? Jirko to asi nepůjde z mé strany nemůžu:-((

? (Út, 23. 5. 2017 - 17:05)

A co vikend holcicky moje,ze...Jirko, kdyby jsi nebyl blbec, tak za ty prachy za audinu bys mohl mít každý den trojku a ještě si vybírat. Alice a Miluna jsou dražší než luxusní kurvy.

M. (Út, 23. 5. 2017 - 17:05)

Jo M.vlakem bych se někam...Aha,tak to nejde když tam máš Zdenču.No to víš, ona doma sedět nebude.Je hezky tak lítá s kamarádkama.Už je s tebou Zdenča v pohode viď? Miluno a jak velký máte byt,myslím kolik místností.Tam u vás v Žatci byty nejsou drahé,ale zase se tam moc lidí nehrne.Jak ti tu někdo taky píše,už se netrap,mysli jen na hezké věci.....Nevím,ale mepříjde mi,že by Boo bylo slovo miláček.To bude asi něco jiného.Nevím,nepřu se s nikým.

Jirka (Út, 23. 5. 2017 - 17:05)

A co vikend holcicky moje,ze bude zase ta trojka co? Ja se tak tesil na pokracovani,tak se mi prosim do ty doby usmirte.

ne (Út, 23. 5. 2017 - 16:05)

Jo M.vlakem bych se někam...Milčo kozy to určitě nebyly.To spíš miláček nebo něco v tom smyslu.Netrap se tím nestojí ti to zato.

Miluna (Út, 23. 5. 2017 - 16:05)

Jo M.vlakem bych se někam dostala ale nechce se mi úplně odject kvůli Zdeně.Teď je jen semnou a nechci jí nechat někde tady bez dozoru a sama být mimo město.Ona je venku s kamarádkama a já na ní čekam tak sem byla venku jen kolem baráku.Seděla sem jen na autobusové zastávce a jen tak sem koukala.Tak to je hrozný jestli ten překlad byl miláček nebo kozy oboje je hnusný pro mě.

. (Út, 23. 5. 2017 - 16:05)

to asi neProtoze kdyz si neco prekladam jsou z toho casto nesmyslny vety.

proč myslíš (Út, 23. 5. 2017 - 15:05)

Prekladace jsou na nic,to...to asi ne

. (Út, 23. 5. 2017 - 15:05)

Prekladace jsou na nic,to bude jak psala Lalla urcite hele ta ma kozy a samolepka se srdickama a vlozena fotka na profil o kterem nemela Miluna paru.Co ted Alici zbyva nez se vymlouvat.

hopsa (Út, 23. 5. 2017 - 15:05)

přeložpřelož přelez ale nepodlez

:-)) (Út, 23. 5. 2017 - 15:05)

Toto napovi...přelož

translater (Út, 23. 5. 2017 - 15:05)

Toto napovi http://www.urbandictionary.com/define.php?term=boo

Reklama

Přidat komentář