Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Lalla Jirku a M (St, 24. 5. 2017 - 15:05)

Miluno a Jirko, teď musíte řešit priority. Nejdůležitější je zavolat Radkovu tatínkovi a říct mu, co se stalo. On nebo vy zavolejte do té firmy, oni již jistě mají info, kde Alice je . Možná budou vědět i co je s Radkema táta pak musí vyřešit, jak ho dostat do ČR

Na druhé straně počítejte s tím, že Radkův táta je normální nebo obyčejný člověk a už je jistě zoufalý z toho, že Radek zase navázal kontakt s vámi, neučí se, nestuduje,nic nedělá, nehledě na to, že odjel určitě nepojištěný někam...ten prostě porozumění pro váš způsob života mít nebude. Ale on je ten,kdo se snad dokáže o Radka postarat

Je to obrovský průšvih BTW ohledně toho pojištění

Miluna (St, 24. 5. 2017 - 15:05)

Tak díky tak si teda nic nemusim vyčítat,neni to kvůli mě,tak já si to budu opakovat aby mi nepřeskočilo protože cítim zase dost nápor na nervy.

no (St, 24. 5. 2017 - 15:05)

Já chci jít za ní já...Miluno, kvůli tobě to není, nejanči, prostě těhotné musí být opatrné a řidička kamionu nebyla pro ní vhodná práce, tak si to neber na sebe.

Sany (St, 24. 5. 2017 - 15:05)

Milu, uklidni se. Alice urcite nema problemy ze stresu kvuli Tobe. Ta pravdepodobnost je tak velka, jako ze u Tebe pred barakem pristanou Martani. Proste tehotna a v jejim veku v kamionu nema co delat. A pri jeijm zpusobu zivota.

Miluna (St, 24. 5. 2017 - 14:05)

Zavolej mi Jirko co nejdřív

Miluna (St, 24. 5. 2017 - 14:05)

Já chci jít za ní já potřebuju jít za ní,jak za ní můžu jít??? Co když je to kvůli mě jak sem psala že jí nechci co když pak byla ve stresu??? To je strašný jak tu teď mam vydržet.

VZP (St, 24. 5. 2017 - 14:05)

Jsem těhotná, můžu se u Vás pojistit na cestu do zahraničí?

Samozřejmě i těhotná žena se může u nás pojistit na cestu do zahraničí, nicméně pojistnou událostí není např. porod včetně předčasného porodu, šestinedělí, interrupce nebo laboratorní a ultrazvuková vyšetření ke zjištění a sledování těhotenství.
V případě škodní události by byla hrazena zdravotní péče související s poskytnutím akutní a neodkladné péče, nikoli však ošetření/kontroly v rámci sledování gravidity.
Těhotným klientkám doporučujeme před vycestováním navštívit svého gynekologa za účelem prohlídky včetně vyjádření k plánované cestě

hm (St, 24. 5. 2017 - 14:05)

Jest - li to miminko přežije, je ohroženo jeho zdraví, dlouhou dobu bude v nemocnici, protože ještě nemá vše vyvinuté. Vše bude třeba hradit. A pojišťovny si budou vyžadovat. Ono se dá něco uplatit, vymazat, ale Alice to nedá, ta umí uplácet jen p. ou.

Miluna (St, 24. 5. 2017 - 14:05)

Já se bojim Jirko,co teď budem dělat?? Zavolej mi prosim já nemam chuť psát.

? (St, 24. 5. 2017 - 14:05)

Taky to říkám od začátku,že žádný by nevzal těhotnou a ještě k tomu jezdit kamionem.To všechno je na žalobu.

- (St, 24. 5. 2017 - 14:05)

Ted muze delat hey boo od rana do vecera.

- (St, 24. 5. 2017 - 14:05)

co na to pojišťovna? pro tu...Prusvih.Od zacatku to byla levota,tak co se ted divime.

.... (St, 24. 5. 2017 - 14:05)

co na to pojišťovna? pro tu...Ještě bude muset Alice všechno nakonec hradit.....Chdinka malinká,to mohla vážit tak max půl kg.

123 (St, 24. 5. 2017 - 14:05)

Co se mohlo v tom brise stat?...Ty mi připomínáš Milunu, když otěhotněla, tak se také ptala, jak co se jí v tom břiše děje, jak se jí to tam vždycky objeví.

a taky (St, 24. 5. 2017 - 14:05)

Psalo se,radilo,nic...co na to pojišťovna? pro tu firmu by to měl být průšvih

:-( (St, 24. 5. 2017 - 14:05)

Co se mohlo v tom brise stat?...To se mi snad zdá! Jsi tak hloupý nebo se děláš?

Jirka (St, 24. 5. 2017 - 14:05)

Co se mohlo v tom brise stat? Na kontrole mela jinak vse v poradku a v rizikovem nebyla.Ale rikal jsem to taky.

smutné (St, 24. 5. 2017 - 14:05)

Ja sem to taky rikal,ale...A to ještě kamion někde v prdeli,to aby tam někdo z firmy jel.Radek sám někde v cizině.Dost pěkné.

.... (St, 24. 5. 2017 - 14:05)

Jo chtěla dobrodružství tak ho má.Všechno si jen zkomplikovala.Jak je stará,tak je blbá.

smutné (St, 24. 5. 2017 - 14:05)

Psalo se,radilo,nic platné.Divoké š.u.k.á.n.í, chlastání,sem tam fet,dorazila to hodinami jízdy v kamionu.Ale ona se stejně otřepe a zase pojede ve starých kolejích,možná nakonec ještě bude ráda,dítě by jí bylo na obtíž.Co by tomu řekl lékař,co jí vystavil potvrzení,že může jezdit?

Reklama

Přidat komentář