Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jirka (Čt, 15. 6. 2017 - 15:06)

Mě to taky mrzí proto sem...Doufam,ze Alice neprijede driv nez ja.Ja proste vidim jak se pro ni a pro zensky trapis a sere mi to,protoze me s tebou bydleni vyhovuje nejvic.A kdybys nemela chute na ne tak bysme se meli spolu dobre.Jsem u D1 a uz pojedu domu.

Miluna (Čt, 15. 6. 2017 - 15:06)

No uplne ted rad bych jsi...Mě to taky mrzí proto sem psala že Janě závidim.A to dneska uvidim Aličku.Začínam být nějak nervozní a kde si ty?

Jirka (Čt, 15. 6. 2017 - 15:06)

Já mám mužského a jsem...No uplne ted rad bych jsi neco takovyho pral od Miluny slyset,ale neuslysim.

Miluna (Čt, 15. 6. 2017 - 14:06)

Já mám mužského a jsem...Tak to ti závidim.Moc ráda bych to taky tak měla aby mi nelákaly ženský.Proto sem je tak nenáviděla protože mi to sere ale už nemá cenu pokračovat v nenávisti,už sem to sama sobě přiznala že bohužel mi lákaji ale hlavně jen ty blondýnky ale jak bych to ráda měla radši jako ty.To si tě nepamatuju jen kvůli tomu ale tu pipinu si pamatuju jakoby takový bonus.A jak dlouho jste spolu? A co teď děláš? Já si četla o tom věžáku jak shořel v Londýně,pořád na to musim myslet,nevim proč nějak myslim na ty lidi co to muselo být za hrůzu:-(

Jana (Čt, 15. 6. 2017 - 14:06)

Já mám mužského a jsem spokojená, ženy mě vůbec nikdy nelákaly a nelákají. Ale to není dobré že si mě pamatuješ jen kvůli tomu.

Miluna (Čt, 15. 6. 2017 - 13:06)

Miluno zkus tu Betušu, ta...To se mi nechce,působí nedůvěřivě:-( Já chci normální ženskou takovou jakou sem měla:"(( ty mi taky nechceš Jano viď a to si mi nalákala že máš tu pipinu pěknou to si teď budu pamatovat;-)

Jana (Čt, 15. 6. 2017 - 13:06)

Miluno zkus tu Betušu, ta asi bere všechny:-)

Miluna (Čt, 15. 6. 2017 - 13:06)

Pojďte blondýnky kde jste blondýnky !!!!! Já vás chci dělat

Miluna (Čt, 15. 6. 2017 - 13:06)

[email protected] ty počkej až ti cikán bude chtít jen peníze.Stejně si myslim že tady už žádnýho nenajdeš tady už sem jenom já,vidíš to???

Miluna (Čt, 15. 6. 2017 - 13:06)

Co mam dělat tady s tou černovlasou ženskou co tady vedle ve vchodě bydlí.Pořád mi otravuje ale ona mi vůbec nepřitahuje to mi víc přitahuje máma.

Miluna (Čt, 15. 6. 2017 - 13:06)

vůle a chodit do práce?...Já už nevim do jaký a Jirka to nechce abych šla.

a co tvá pevná (Čt, 15. 6. 2017 - 12:06)

To je fakt nevim jak je to...vůle a chodit do práce? platit dluhy a alimenty? Vychovávat děti, ne jen brát ale i dávat. Chudáku

Miluna (Čt, 15. 6. 2017 - 11:06)

Hlavně že Ty si měla...To je fakt nevim jak je to možný ale ty cikáni byli horší než droga.Ale tu pevnou vůli sem myslela právě jen na tu drogu.

! (Čt, 15. 6. 2017 - 10:06)

No ale jen jednou za...Hlavně že Ty si měla pevnou vůli a nechala si to zajít tak daleko s cikánama.Měla bys pomlčet o pevné vůli.

Miluna (Čt, 15. 6. 2017 - 10:06)

Tak Miluno ty máš takhle...No ale jen jednou za čas,nemam prachy a nechtěla bych do toho spadnout jak psal čtenář 2.Vůbec ty lidi nechápu že nemaj pevnou vůli a nechaji to zajít takhle.

:-O (Čt, 15. 6. 2017 - 08:06)

Tak Miluno ty máš takhle zkušenosti s drogama jo ty jo

Alice (St, 14. 6. 2017 - 22:06)

Aha tak si asi Lallo na chalupě? Dneska jsem akorát vykládala v Praze,vezla jsem tam müsli tyčinky a ještě různý tyčinky a těstoviny:) A zítra na moravu a večer k Miluně.Ne Miluno já nechci o tom psát,vy si poradíte i beze mě,ja nebydlím s nikým a nějak mi to prostě vyhovuje tak nejvíc.

Miluna (St, 14. 6. 2017 - 21:06)

No tak to budeš mít šanci si to ještě rozmyslet.Aličko třeba už to bude jiný,budeš zase cítit že my dva jsme tvuj domov a že Anetka bude potřebovat mít i tatínka u sebe.Já už tu Jirku mam a už vedle mě leží.

Lalla (St, 14. 6. 2017 - 20:06)

Snad jo a sama pojedu.A jak...Celkem fajn, užívám si ještě pár dní sluníčka a pak zpátky do Prahy. Zase trochu změna. Dej na sebe pozor

Alice (St, 14. 6. 2017 - 20:06)

Máš to dobře promyšlené?...Snad jo a sama pojedu.A jak se ti vede Lallo?

Reklama

Přidat komentář