Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Alice (Pá, 16. 6. 2017 - 15:06)

Taky ještě když nad tím přemýšlím Miluna umí vytušit co zrovna potřebujete slyšet.Věděla jak mi uklidnit jak se chovat a tak.

Alice (Pá, 16. 6. 2017 - 15:06)

Mě zblbla Lallo taky.Přiznám se že jsem jí chvíli milovala a sama jsem neuměla bez ní žít.Stačí pocity osamění a tím že nemám nikoho a člověk v tom lítá.Je možná skvělá manipulátorka a v sexu pozorná jak ani chlap nebyl.Je mi to teď trapný ale lítala jsem v tom taky ale teď jsem probraná a je mi to všechno líto.Teď ten pocit jak je na tom Jirka stejně a bude si chtít brát Anetku a teď jak za ní jsou.Úplně na mě sedla depka.

Lalla (Pá, 16. 6. 2017 - 14:06)

Všechno byla chyba.Nechala...Alice, udělalajsi správný krok a samozřejmě začátky osamostatnění jsou těžké. Ale uvědom si, že s nimi to táhnout by pro tebe bylo daleko horší. V Jirkovi žádnou oporu nehledej,myslím, že to nemá řádně srovnané a je na špatné cestě. Sice nevím,jak může Miluna někoho zblbnout, možná na chvíli. Ona prostě na rozdíl od tebe má zázemí, rodiče,kteří ji nikdy nenechají padnout, takže jí zdánlivě vše prochází

třeba já (Pá, 16. 6. 2017 - 14:06)

Alice, udělala jsi dobře, že jsi odešla! A neboj se, Miluna není dobrá herečka a brzy se ještě budou dít věci. Ano, drží tě práce a mysli hlavně na děti. V Jirkovi jsi nikdy neměla oporu a kdyby šel k tobě, táhl by za sebou Milunu. Věř a mysli jen na dobré věci. Držím pěsti.

Alice (Pá, 16. 6. 2017 - 14:06)

Všechno byla chyba.Nechala jsem se ovlivnit dámským sexem a tím jejím že umí úplně nějak omámit a zároveň tím že jsem chtěla ochránit Radka a to se teda povedlo i když za hnusnou cenu ale pokračuje to od ní dál v denodenních sms mě,jednou mi píše krásně zamilovaně pak nenávistně a nadává mi.Včera taky jednou rukou mi objímá a druhou bolestně mačká! Do ucha říká miluju tě do druhýho že budu litovat!! Jirka tohle by neměl dělat! Pravda je taková že už se jí bojím! Vildo víš že ta její pravá matka je nedavno zavřená? Řekli ti to? To byl taky ten důvod proč jsem toho s ní nechala.Za rodiče nikdo nemůže ale nevím na kolik jí může ovlivňovat genetika.Prozřela jsem.Jirka je slepej on do ní sám zblbl! Ona to umí dokonale.A obavám se že na byt mít bude,měnil firmu kde platí víc a jezdí se větší dálky.Já nevím já jsem nešťastná,je to trapný že tohle všechno musím psát ale nemám už jinou možnost.Musím to ze sebe dostat,mám plno obav a Jirka zaslepenej.Já nechci aby Jirka šel ke mě ale můj názor neměl by s ní zůstávat a ještě před jeho rodiči aby ona hrála mě! Takovej hnusnej šílenej nápad! I když mám práci a momentálně zařizuji už své bydlení,lituju toho zpětně co se stalo a potáhne se to se mnou dál.Vůbec nejsem šťastná jestli si někdo myslí,je to docela šílený a drží mi jen ta práce.

jo (Pá, 16. 6. 2017 - 13:06)

Ale Vilda s nima nic...ale kdysi chodil s Milunou. Kromě Štefana to byl jediný normální člověk, se kterým měla možnost žít normálně

Vilda (Pá, 16. 6. 2017 - 11:06)

To jo to spis plati pro Alici ne? Ja byl pred lety jen s Milunou,kdyz nas mamka dala dohromady a myslela si,ze to zacne fungovat a ze se se mnou Miluna zmeni.Ale,bydleni s ni byla hruza.Zdena ji videla jen z prasku z benzaku a je vycvicena,prijde k mamce a o Milune rekne mamce zase hrabe a tak ze jde zase za babi.Zdena sama Milunu bere s rezervou,mysli jsi o ni svy.Pripada mi,ze Zdena ma vic rozumu nez Miluna sama.Za to Miluna muze podekovat svy mamce,protoze hlavne ona Zdenu vychovala.Zdena je v pohode holka a jestli se nezmeni tak na ni se muze mamka spolehnout jednou daleko vic nez na Milunu.

. (Pá, 16. 6. 2017 - 11:06)

jak je to u Miluny. Jirka...Ale Vilda s nima nic nemá,tak proč má být rád?

Víš (Pá, 16. 6. 2017 - 11:06)

Zdenka s Milunou bydli,ale k...jak je to u Miluny. Jirka sem, Jirka tam, té je to jedno a za chvíli to bude Toníček, Baráček, Františka.Buď rád, že jsi z toho venku, ještě bys od nich něco chytl a nebo byl všem na blázna

názor (Pá, 16. 6. 2017 - 11:06)

Zdenka s Milunou bydli,ale k...Doufám, že je pryč, jak je Miluna zdrogována nebo opitá. Jinak ten byt dlouho Jirka neudrží. Finančně to vše neutáhne. Tak jako kdysi s Alicí.

Vilda (Pá, 16. 6. 2017 - 11:06)

Zdenka s Milunou bydli,ale k mamce to ma kousek tak jsi chodi podle jak se ji chce a casto je behem dne v obouch bytech.Ale,Jirkovi se divim proc Milunu podporuje aby nechodila pracovat.

jdi (Pá, 16. 6. 2017 - 11:06)

[email protected] nekam otravo!!!

hmmm (Pá, 16. 6. 2017 - 10:06)

Taky si myslím,že Zdenka je teď u Miluny mámy. Že by se mohla Zdenka na Milunu spolehnou?to asi těžko a finančně určitě néé.Miluna to raději dá za herák než Zdence.Jirka jí ještě podporuje aby nechodila do práce.

hm (Pá, 16. 6. 2017 - 10:06)

Myslím si,že Zdenka s Milunou nebydli.

Lalla (Pá, 16. 6. 2017 - 09:06)

Myslíš jo? Až na to že se...Milu, to je dobře, že se staráš o Zdenku. To,že s tebou bydlí, je velký krok správným směrem. Jen si musíš ještě ujasnit, jestli ji zabezpečuješ i finančně se vším, co k tomu patří. A také, jestli se o tebe Zdenka může opřít, spolehnout se na tebe.Jestli jsi tady pro ni a jestli ona je pro tebe to nejdůležitější v životě

hmhm (Pá, 16. 6. 2017 - 08:06)

Ty máš hroznou...Vzdyt ano.Nedavno tu taky nekdo psal ze to tak dopadne,az Miluna bude zase trpet.Ono to tak fakt dopadlo.

Proč? (Pá, 16. 6. 2017 - 08:06)

Ty máš hroznou...Většinou všichni jednáme podle dané situace.

Mio (Pá, 16. 6. 2017 - 08:06)

Milu, ale já se na tebe...Ty máš hroznou povahu,jednou Miluně tady nadáváš,potom jí zase lezeš do prd.ele.

Miluna (Pá, 16. 6. 2017 - 06:06)

koukej se aspoň trochu...Myslíš jo? Až na to že se Zdenou už sem pořád a Milánek to záleží na Štefanovi kdy mi ho přiveze.Má blbý kecy na Jirku tak nevim! A o jiných dětech už nemůže být řeč tak koho pořád myslíš? Alice akorát jsme vjeli do Německa.A copak tobě už vůbec nechybim? Když sem tě včera hladila tak určitě ti nejsem úplně lhostejná jen se tomu z nějakýho důvodu bráníš!!

Miluno (Pá, 16. 6. 2017 - 01:06)

Miu a co když už sem si to...koukej se aspoň trochu starat o svoje děti. Jenže to ty ne. ty jsi jen užvaněnej histerickej sobec. Přitom ty děti by tě tak potřebovali. Ale možná je to tak pro ně lepší.

Reklama

Přidat komentář