Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

čtenář375 (Ne, 25. 6. 2017 - 14:06)

Miluna je podobně hezká jako Alice, jen Alice je možná něžnější. Ale ten buran, co sem psal, že se mu Miluna nelíbí, ten si zřejmě léčí nějakej komplex.
A co se týká sex. úchylek, tak myslím, že ty jsou dané už v okamžiku početí, nebo ne?
Miluno, a o čem to píšeš v souvislosti s matkou, jaké útržky z dětství máš na mysli?

Miluna (Ne, 25. 6. 2017 - 14:06)

máš Miluno z předčasně...Já vim co mi moje pravá matka nechávala dělat ale zkoro nic si z toho nepamatuju,jen nějaký útržky tak nevim jaký to má na mě vliv.Ale už jako dítě sem chodila k psychologum taky protože sem dělala špatný věci ve škole.

ty úchylky (Ne, 25. 6. 2017 - 13:06)

Já sem to říkala Jirkovi...máš Miluno z předčasně probuzené sexuality v dětství :(
Jirka ti nepomůže, víš sama, kde by pomohli s trápením, ale odmítáš. Lepší to nebude, spíš naopak

Miluna (Ne, 25. 6. 2017 - 13:06)

Já sem to říkala Jirkovi ať jde vytřít ale nechce.A nemá Jano taky kraťásky nebo tanga u toho? A kolik je vám let,kolem 40? A co máte dneska kdo k jídlu? No jdu to zkusit zaméct a vytřít a taky vynest koše už nějak smrdí.

miluno (Ne, 25. 6. 2017 - 13:06)

Jo Jano přesně tak to je.A...Jak pise jarin chce to ten trening,nejlepsi zacit hned.

Jana (Ne, 25. 6. 2017 - 13:06)

Miluno obojí a když se snaží a nemá moc oblečení tak je to i sexy:-)

Lalla (Ne, 25. 6. 2017 - 12:06)

On si tady někdo zakládá uklízecí firmu a hledá klienty, kterým budou uklízeči uklízet zdarma? Hlásím se (tedy jako klient)

Miluna (Ne, 25. 6. 2017 - 12:06)

Jo Jano přesně tak to je.A u chlapa se ti to líbí kvůli čemu že mu to sluší u toho nebo že uklidí? Jo Jarine tak kdyby to začlo fungovat na mě tak to by bylo skvělý ale nevim jak to natrénovat.

jarin origoš (Ne, 25. 6. 2017 - 12:06)

Jarine ale víš co je...Miluno, to chce možná trénink.

jarin origoš (Ne, 25. 6. 2017 - 12:06)

Jarine ale Milunu nevzrušuje...No, mně se taky líbí, když místo mě někdo uklidí, ale těch keců okolo :-).

Jana (Ne, 25. 6. 2017 - 12:06)

Jarine ale Milunu nevzrušuje když sama uklízí ale když uklízí někdo jiný a ona to asi pozoruje a poslouchá zvuky. No mně to sice nevzrušuje ale líbí se mi když chlap uklízí. To je nádhera ale škoda že to není vidět často:-(

Miluna (Ne, 25. 6. 2017 - 12:06)

Doprdele Miluno, tak když...Jarine ale víš co je horší? Že to nefunguje když to dělam já,už sem to zkoušela jestli to zase ucítim ten pocit ale jak je ten zvuk dělanej mnou tak nic:-( musí ho dělat někdo jinek a krásný když přejel po prahu dveří a já byla za dveřma a koukala sem do kukátka.Jo a platí to i u zametání,oboje je pěkný.

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 12:06)

Tak Sany začni,můžem...Ja ne,ja ostatni neposuzuji, tak neni duvod. Ale ty,kdyz ti dela poteseni psat ostatnim usudek, tak bys mel(a) dat neco do placu.

Miluna (Ne, 25. 6. 2017 - 12:06)

A můžu se zeptat jestli si chlap nebo ženská ty jak se ti nelíbim? A podle čeho myslíš že sem neupravená? potřebovala bych znát názor ať vim jak mam chodit ale napiš jestli si chlap nebo ženská.Je to pro mě důležitý nutně potřebuju nějakou zbalit ale bojim se a i vim že má čtenář 2 pravdu že ženský si víc vybíraji,to je pro mě moc zlý.Je mi to tak líto že nejsem jen na chlapy,poslední dobou spíš jako kdyby mi nezajímali vůbec.Je to tim že se mi nikdo ani moc nelíbí,když vidim že je nějakej pěknej tak je většinou mladej a má nějakou holku a stejně ale mi tělem nezajímá už když mam Jirku.Dá se říct že mi za chlapy Jirka stačí.Ale ty ženský to je peklo:-( líbí se mi čim dál víc,jak už sem v sobě odstranila zábranu tak si uvědomuju kolik jich vidim hezkých.Jsou krásný v každym věku ale u chlapů to nevidim.A ten hadr o podlahu nevim proč to mam,nejdřív z toho zvuku cítim takový jemný tlak do hlavy a ten se rozleze dolu a kombinace s ženskou co uklízí je pro mě moc silná.No a stalo se mi že sem se poprala kvůli taky jednej holce jenže byli tři a rval se semnou kluk,cítim se špatně kvůli tomu a zdravim čtenáře 2.Jak se máš s cikánkou? Včera se na mě jedna cikánka usmála a tak sem si na tebe vzpoměla.

. (Ne, 25. 6. 2017 - 12:06)

Co kdybys sem dal(a) fotku i...Tak Sany začni,můžem posuzovat:-)

jarin origoš (Ne, 25. 6. 2017 - 12:06)

Doprdele Miluno, tak když tě vytírání hadrem tak uklidňuje a vzrušuje, proč bys měla říkat Jirkovi, nebo čekat, až někdo v baráku začne uklízet? tak si napusť vodu do kýblu, vem hadr a koště a začni. než vytřeš celý byt, bude ti hej. A když ne, můžeš začít v horním patře bytovky a než se dostaneš do sklepa, budeš klidná jako nikdy a roupy tě přejdou.

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 11:06)

Ty jsi ošklivá na fotce.Co...Co kdybys sem dal(a) fotku i ty? At posoudime. ;)

:-) (Ne, 25. 6. 2017 - 10:06)

To je otázka názoru, taky...Já v Alici i Miluně vidim lehce cikánský rysy:-) Nějakýho předka tam určitě obě měly.Cikánky působí drsněji a Miluna to má v sobě právě taky.

Jo (Ne, 25. 6. 2017 - 10:06)

Alice ti připadá hezčí?Alice je hezčí.Nejde o to když je Miluna zmalovaná,že se líbí,to je potom "krásná" každá. To není žádné umnění balit někoho když se namaluje. Podle mě by nikoho nezbalila když bude chodit takhle neupravená. Je taková o ničem. Čtenáři 2 nikdo neposuzoval podle vzhledu,nebylo nic psáno o posuzování, ale jen to,že je na fotce ošklivá.

- (Ne, 25. 6. 2017 - 10:06)

Ty jsi ošklivá na fotce.Co...Mně se Miluna líbí (ale jsem chlap) a jinak souhlas se čtenářem 2

Reklama

Přidat komentář