Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Ne, 25. 6. 2017 - 16:06)

To bude zrejme tim, jak se...A měla bys tip jak to Sany změnit aby mi milovaly ženský a nelezli zamnou jen tyhle chlapi co jen chtěji po mě ať jim něco dělam? Nebo mam tomu podlehnout a jít dělat Dominu? Ale Jirka by to nesnesl.A si moc hodná.

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

Já sem nešťastná že sem...Jestli jsi opravdu na zensky, tak se toho tezko zbavis. To je proste dane prirodou, stejne jako u gayu.
Pak asi jina moznost nezbyva, nez hledat v radach lesbicek. Normalne na ulici nebo kde premlouvat zensky, to asi nemuze koncit dobre.
Nebo si porid nejake tricko nebo co ony nosi, aby se vzajemne poznaly.;)

Miluno (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

Já sem nešťastná že sem...Holek co jsou na ženský je méně, někdo tady radil ty seznamky, jsou přímo lesbické, musíš hledat. To nejde jen tak nějakou co se ti líbí hned pusínkovat. To se z těch monoklů nevyléčíš.

Miluna (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

Já sem nešťastná že sem na ženský a nevim jak se toho zbavit.Já sem byla spokojená jen když sem měla Alinku.V ten pátek večer sem jednu objala a dala jí pusinku za krk a vyběhli na mě nějaký zmrdi,přitom ona ani neprotestovala ale měli blbý kecy na mě a já si to nechtěla nechat líbit a řekla sem jí ať na ně kašle na chlapa,byl tak hnusnej a nadřazoval se a dva do mě začali strkat a natrhli mi tričko a bouchl přes obličej.To už je moc aby se semnou ještě rvali!!

:-) (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

Nevím přesně, komu...Miluna modelka s hadrem a kostetem.Chudak je nestastna,proc asi,protoze nikdo nevytira podlahu aby ji to vzrusovalo:-))

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

Sany tohle mi ještě nikdy...To bude zrejme tim, jak se tvaris, pohybujes, chovas. To bys musela hodne nacvicovat, abys to zmenila.

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

Prosímtě,ty jsi zase moc...No hlavne kdyz ti nevadi, ze ji nekdo napsal," jak s ni muze ten Jirka zit, br.."
To je skoro jako fuj, ze?
Pozor bavime se o vzhledu. Tak mne pouze zajimal vzhled dotycne(ho).

Tak kdyz to nesnasis, tak to nesnasej a jestli ma nekdo potrebu mi psat, ze jsem matka Tereza, at mu slouzi. Mne je to jedno.:D
A koncim s touto debatou o exkrementu.

Miluno (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

A co včera? To jsi prohrála? Kdo ti dal na budku?

čtenář375 (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

Nevím přesně, komu odpovídám, ale psát holce, která je právě nešťastná, že je ošklivá, tak to sorry, to prostě udělá jen buran.
Miluno, mělas smutné dětství, to je mi líto.
Ale pamatuj na to, že vždycky může nastat v tvém životě obrat a všechno se může zlepšit.

Miluna (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

Sany tohle mi ještě nikdy nikdo neřekl,překvapila si.Akorát oni mi to říkali s tvrdostí i když sem nebyla namalovaná.Už se mi ale na ulici a v barech stalo že si mi našli chlápci který mi prosili ať je zmlátim,nevim čim to je.

Hm (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

Prosímtě,ty jsi zase moc chytrá,to bylo myšleno všeobecně.Neboj se, odemě to psaný nebylo,jen nesnáším když se někdo do někoho naváží,jen proto,že napsal svůj názor.Jen si vzpomeň kolik lidí se tady do tebe naváželo."MATKA TEREZA"

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

Ale aspoň si nic nějak...Milu, ty zazitky si mozna "nepamatujes", protoze jsi je vytesnila, ale v podvedomi je mas ulozene a urcite na tebe maji dost velky vliv. A bez cizi pomoci to opravdu bude cim dal horsi.

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

No a co jako? Že napsal...Tak napadani vypada trochu jinak, nemyslis? Ze bych nekomu trochu spis slapla na kuri oko?

Miluna (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

Ale aspoň si nic nějak nepamatuju to jen takový stíny,pak chvíli děcák a pak už sem byla u svých co mam teď.Stejně je příbuzná takže tuplem jí beru jako svou mámu ale spíš to ve mě probudila babka mam takový podezření tu chuť na ženský.To mi bylo 18.

Hm (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

Hele "no name",tady...No a co jako? Že napsal někdo svůj názor?Každému se líbí něco nebo někdo jiný.Není to první příspěvek kdo tu psal,že Miluna není hezká na fotce,tak tu nebudu kvůli tomu lidi napadat.

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 15:06)

Miluna by se klidne mohla zivit jako modelka. Ma klasicke rysy, plne rty a prave ta jeji trochu" nevyraznost je u modelek zadana, protoze si ji mohou upravit, jak potrebuji.
Jen poznamka, ta tvrdost na tech fotkach, kde je nalicena, je dana ale tim, jak ma namalovane oci. Chtelo by to trochu ubrat,neni to teda moc videt, co to je, ale asi cernelöinky nebo neco takoveho. To dela oci tvrdymi.

Miluna (Ne, 25. 6. 2017 - 14:06)

Miluna je podobně hezká...Jo Alička je něžná právě,je to přesně tak.Měly jsme krásně rozdělený role.Já sem vyšší než ona o 7cm tak sem si jí brala na klín často a když byla čelem ke mě bylo to krásný si s ní pohybovat na sobě.Ten jak mi to napsal tak by mi zajímalo jestli chlap nebo ženská a proč mu připadam neupravená? O mojí pravej mámě,byla sem jí jako malá vzata protože sem pro ní byla obživou když mi prý půjčila různym chlápkum,teď zase ona prý sedí.

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 14:06)

Hele Sany,nikoho se...Hele "no name",tady to prece ale neni o spravedlnosti nebo jo? :D Ja to tu taky peclive neprocitam s lupou, narazila jsem na tento prispevek, na ktery se mi chtelo reagovat,protoze si myslim, ze kdyz nekdo pise takoveto veci, tak musi mit se sebou "trochu problem". Tak jsem byla ciste zvedava.:D

Ty jsi ošklivá na fotce.Co na tobě Jirka vidí,brrr.

Čtenář 4 (Ne, 25. 6. 2017 - 14:06)

Miluna je podobně hezká...Proč musí být podle tebe jen buran?Snad má každý právo vyjádřit svůj názor.Nikoho neuražel/a tak o co ti jde?

Hm (Ne, 25. 6. 2017 - 14:06)

Ja ne,ja ostatni neposuzuji,...Hele Sany,nikoho se nezastávám,ale když se tu psalo o Miluně o fotkách,jak jí to kouká z očí ta zloba a že věří tomu,že by mohla někomu i ublížit a převážně se lidem nelíbila na fotkách,tak si proti nikomu nic neměla,ale že to psal jednotlivec,tak se doněj navážíš.Měla bys být trochu spravedlivá.

Reklama

Přidat komentář