Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Po, 26. 6. 2017 - 14:06)

Uz jsem lasko v Drazdanech a...Sem dneska jen doma miláčku.Teď dělam ryzoto s okurkovim salátem a Zdena už je doma a ty krámy má pořád:-(

Jirka (Po, 26. 6. 2017 - 11:06)

Čtenáři jak sem pak časem...Uz jsem lasko v Drazdanech a pak jeste mam u Prahy vykladku a pak uz domu.Co ted delas? Jo ja zkusim na to nemyslet,ale chapes mi vid,kdyz nekoho milujes tak proste jsi to uvedomujes.

bublina (Po, 26. 6. 2017 - 11:06)

to jsou idioti co říkají...Já nic neukradla! A kdo vás přejmenoval na Romy? Cikán zůstane vždy cikánem!

bibiana (Po, 26. 6. 2017 - 11:06)

Nebudu tu nyní slovně...to jsou idioti co říkají ze jsou cikani at si řeknou romsky jasem cikan,řeknou normalně me som rom,romni a ne me som ciganos to ani u nas neexestuje,a že nas někdo nema rád co stím nadelame mužu sáhodlouze vysvětlovat že nejme všichnitak zlí stejně jako vy dobří a poctiví a pracovití a prostě úžasní ale to je stráta mého vzácneho času a za to takoví co už prostě mají usouzeno mi opravdu nestijí,jen bych ráada lyšela kolik z vás řekne stejně jako já vživotě jsem nic neukradla.

Miluna (Po, 26. 6. 2017 - 10:06)

Čtenáři jak sem pak časem zjistila ono to tak ani neni o vyblitosti ale o tom co jsme spolu psali jak se mi nelíbí jak se chlapi oblékaji.Že musim mít chlapa eroticky oblečenýho aby mi vzrušil.Byla sem ve svim živlu v clubu v Německu,jo byli to teda převážně cikáni a cizinci ale uměli se obléct dokonale co tady na ulici nevidim.Leda tak u hlaváku sem to zahlédla párkrát a tady taky na nádraží šel jeden v uplých bílých kalhotech a měl vidět tanga.Teď takhle různě oblíkanýho potřebuju Jirku a on to pro mě dělá a já to mam ohledně chlapů naplněný díky jemu.Jen ještě čekam až veme odvahu a půjde semnou na ulici jako šli ty německý.Nebo aby něco dělal kolem kamionu u benzínky sexy oblečenej,strašně to chci.Jirko bylo to krásný stebou včera,já vim no já se snažim si to nepřipouštět nemoc a vim že to vždycky nejde ale já už nechci abys tak brečel,vrátit zpátky už to nejde tak prosim nemysli na to,prosim.Když na to budeš myslet tak budeš nešťastnej a já pak taky a budu zase potřebovat drogy,já sem ráda že to teď držim že naposledy sem vzala kvůli ženskejm a teď to držim.Prosim ať je ti líp.Napiš pak z Drážďan.

Jirka (Po, 26. 6. 2017 - 10:06)

Ale ja nejsem vyblitej,jsem vyraznejsi.Jo je to pravda,ten hajzl nejde najit a to je na tom to nejhorsi.Strasny,ze to takhle precenila.

čtenář 2 (Po, 26. 6. 2017 - 09:06)

Především dávej vinu...To je pravda, na druhou stranu kdyby se Miluna nenakazila, tak by o Jirku ani nezavadila. Stačí se podívat na diskuzi před nakažením jak byla sebejistá a psala o českých vyblitých tvarohových držkách.

Jirko (Po, 26. 6. 2017 - 09:06)

jak chceš hledat viníka? To je jako bys chtěl vědět, kterej zub tě u cirkulárky řízl.

Jirko (Po, 26. 6. 2017 - 09:06)

Miluna je z tech zenskych...Především dávej vinu Miluně.Kdyby s každým nechodila nebo používala ochranu nemuselo se to stát.

Jirka (Po, 26. 6. 2017 - 09:06)

Miluna je z tech zenskych nejlepsi ktery jsem mel.Povahou i v posteli na ni zadna nema.Ma tak krasnou prcinku a je to s ni nadherny.Ale kdybych tak mohl dostat tu svi-ni do ruky co ji nakazil tak ho asi umlatim! Je ji takova skoda a ta hnusna bezmocnost,kdyz v sobe vite,ze s ni chcete zustat trvale a nevite jak dlouho s tim jeste muze byt.Je to kruty co pisu,ona to vi,rekl jsem ji to a brecel jsem chudak mi jen sama drzela a nic nerikala,misto abych byl silnej ja,ona uklidnovala me.To bylo pak v noci,Milunecko ja jsi to vycitam,nenechal jsem te tam v hnusnych pocitech? Napis mi brzy,ja uz jsem v kamionu a vyjedu ted do Drazdan tak dneska domu dojedu.

jen (Ne, 25. 6. 2017 - 23:06)

Tak hlavne, abys s Anetkou...aby se s tou pomocí nepřetrhl. Jde mu spíš válení v posteli a šu..ní s Milunou. Jinak si starosti nepřipouští.

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 23:06)

Ne dneska jsem nebyl...Tak hlavne, abys s Anetkou pomahal Ty.;)

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 23:06)

Mas pravdu ,Radku, je to vsechno divny a nehezky.
I proto bys mel zkusit se od nich odpoutat.Tvoje mama asi v podstate udelala dobre, jen bych ji prala, aby se z toho ponaucila a byla tady vic hlavne pro sve deti.I Ty ji potrebujes.
A Ty si casem peknou holku najdes, Je to teprve par mesicu. Nesmis srovnavat s Milunou a hledat podobnou. To je chyba.Klidne s koukej po tmavovlaskach, treba. Jsou taky pekne.:)

no jo (Ne, 25. 6. 2017 - 23:06)

Ne dneska jsem nebyl...u nás se říká: jakej šel, takovou potkal. Sedí to stopro.

Jirka (Ne, 25. 6. 2017 - 23:06)

Ne dneska jsem nebyl privazanej:-) Jinak sex byl skvelej,jsem spokojenej.Vzal jsem jsi ji ze zadu pekne tvrde,pak kurba a spolykala,parada.Radku ty jse o me nestarej.Radsi pak pomahej nekdy mamce s Anetkou az bude potreba.

nemůže (Ne, 25. 6. 2017 - 23:06)

Tak co Jirko jakej byl sex? A...psát, je přivázaný.

. (Ne, 25. 6. 2017 - 23:06)

Tak co Jirko jakej byl sex? A jakou jste dali polohu?

Radek (Ne, 25. 6. 2017 - 23:06)

Ahoj Radku, ja se mam porad...Tak snad se vam tam problemy brzy vyresi

No asi lepsi,kdyz se ji nebudu uz koukat na fotky
Tahle mne nejak vzala

Ja zatim nikoho nenasel aby to bylo tak silny jako s ni a aby se mi tak libila
:(

A jeste do toho jak jsme meli to mimco

Ja jsem porad jeste na praskach

Jirka tata mi segrusky a ted je s Milunou
Je to takovy hnusny divny

A moje mama se musi asi citit taky vselijak

nekdo (Sany, kd (Ne, 25. 6. 2017 - 22:06)

Ahoj Radku, ja se mam porad stejne,rekla bych. Taky jsou tu vedra, nejake problemy ve firme, ale jinak to jde.

A ty v sobe nerozdirej stare rany.Vidis sam, ze to je o nicem. A hlavne- mas opravdu na vic, to Ti snad ani nemusim psat. Tak se drz. :)

Radek (Ne, 25. 6. 2017 - 22:06)

Mu není blbý vůbec nic.:-))To je fakt

a taky nevim proc mi vubec vlastne pise,ze jdou na sex

Reklama

Přidat komentář