Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Alex (Út, 25. 7. 2017 - 19:07)

jo to si pamatujed dobre o dezovi.on zacal blaznit najednou pirad rikal ze proc tu sme na svete na co cekame ze stejne vsichni budem mrtvi a pak zacal si balit veci aby mel do hrobu.porad se bal o veci ze nechce opustit svoje oblibeni veci a tak si zabalil taski a vsude je nosil uplne strasnni.to asi nepochopite.nejdriv chodil psychyatrovi alev to mu nepomahalo,tak ho zavreli.strasni jak vsechni zaviraji i ten ctenar2 jak psal ze tam byl taki.jo asi spis ciganku hledan.

ahoj (Út, 25. 7. 2017 - 17:07)

Chudák Dežo on je přece...ty se Dežovi posmíváš?Ano byl moc hodný,ale jednou psal, že jeho rodiče jsou bratr a sestra, tak asi proto mu to moc nemyslelo. Taky že ho Alex našel na ulici a zachránil ho. Ty bys ho zachranil, gadžo?

Joj (Út, 25. 7. 2017 - 17:07)

Chudák Dežo on je přece hodný a přesto ho zavřeli.
Alexi a jakou holku hledáš, hledáš cigánku?

ahoj (Út, 25. 7. 2017 - 17:07)

ja to tady čtu taky někdy a vidím,že někteří gadžové jsou horší než cikani.Dežo je v blazinci?Ale on nebyl blazen,jen hloupej přece

Alex (Út, 25. 7. 2017 - 16:07)

co je nového u vás?Co Dežo?ahoj dezo je taki v blazinci takze sem zustal momentalne sam.hledam si nejaku holku ale nedari se.co ti?

ahoj (Út, 25. 7. 2017 - 16:07)

to ja tadi ctu opcas furt ale...co je nového u vás?Co Dežo?

Alex (Út, 25. 7. 2017 - 16:07)

to ja tadi ctu opcas furt ale nikdo se ssmnou nebavi.a kdo mi hledal?

. (Út, 25. 7. 2017 - 15:07)

A co Alčo jak teď řešíš sex?

Jirka (Út, 25. 7. 2017 - 13:07)

Tak mu matka zkazila život,...No ja si to vubec neumim predstavit byt v jeho kuzi.Akorat tu mam u sebe sve syny a ta predstava je na pobliti.Jeho hlas znel,ze mel co delat aby nebrecel,protoze je to jeho jediny syn.No a Milca je nadupana praskama tak taky nevim kdy to bude lepsi.Asi si s tatou budem mit co rict.

(Út, 25. 7. 2017 - 13:07)

Ja jsem mluvil s Radkovo...Tak mu matka zkazila život, protože to nemá budoucnost. Jen jak tomu zabránit? Zavřít můžou, ale pustit musí. Nedivím se, že je táta taky na práškách. Přeji mu, aby našel správné řešení. No a oběma, Radkovi i Miluně přeji procitnutí. Brzké uzdravení.

Jirka (Út, 25. 7. 2017 - 13:07)

Skoro čtyřicítka má...Ja jsem mluvil s Radkovo tatou a i kdyz uz kluk nevyvadi porad rika,ze ji miluje a ze mu to nic nevezme z hlavy.Tak co s nim? Tata si taky musel nechat predepsat prasky.Dneska za mnou vecer prijede tak jsem zvedavej.

Digi (Út, 25. 7. 2017 - 13:07)

Jo taky to nechápu,je mi jí...Ano v tom se naprosto shodujeme to je hnusný.
Ale teď se s vámi loučím, odjíždím.
Pište ať mám potom co číst. Hlavně Alice.
:-)

(Út, 25. 7. 2017 - 13:07)

Jo taky to nechápu,je mi jí...Skoro čtyřicítka má vědět, že se se synem nešuká. Jinak patří za mříže nebo do léčebny. Přeji ji obojí.

zavislej na Ali (Út, 25. 7. 2017 - 12:07)

Jsi milá čtenářko.
V...Jo taky to nechápu,je mi jí líto.Holka z děcáku může mít jiný vnímání všeho.A tohle osočování je úplně k ničemu! A to nazývání Alikunda je taková ubohost všeho!

Digi (Út, 25. 7. 2017 - 12:07)

Aha,tak to jsem asi...Jsi milá čtenářko.
V poslední době jsem tu postřehla spíš vyřizování účtů mezi přispěvateli a někteří asi kvůli tomu psát přestali.
Co mi ale vrtá hlavou když se podívám trochu dál tak to je k čemu je to osočování Alice? To snad někdo myslí že tím vyřeší co ses stalo? Nevím, jestli je to jen jeden člověk protože hodně příspěvků nejsou podepsané.
Ale zaujalo mě to tu protože takové věci se nestávají tak aby člověk byl skoro u toho. Škoda že to nečte nějaký psycholog. Zajímal by mě odborný pohled na téma.

ctenarka (Út, 25. 7. 2017 - 11:07)

Mám takový dojem že Sany...Aha,tak to jsem asi prehlidla.No tak to uz tu Alici mit mozna nebudeme,jestli si vsechno vypise se Sany.Mne prave jeji pripad moc zajima,jako z pohledu cloveka.Chtela bych znat jeji pocity vudci Radkovi ted,jestli se neco zmenilo atd atd..Jinak je dobre ze jsi tady Digi.Kazdy novy clovek dobry,aspon diskuze snad nezamrzne.

Digi (Út, 25. 7. 2017 - 10:07)

No ja to tu ctu asi 2...Mám takový dojem že Sany psala že to co si píše s Alicí nebude psát sem a to se mi zdá seriozní od ní. Já se ještě tak docela neorientuju tady, čtu chvíli archiv a chvíli konec tak jsem zvědavá jak to bude dál.
Ty čteš tedy už dlouho a patříš sem.

ctenarka (Út, 25. 7. 2017 - 10:07)

Tahle diskuze je většinou...No ja to tu ctu asi 2 roky,ale moc nekomentuju.Jsem spis ta ctenarka no.Ale jak clovek zacal,tezko se odchazi co si budem povidat:) Jo Sany mam taky rada,mohla by dat vedet jestli si pisou s Alici.

Digi (Út, 25. 7. 2017 - 09:07)

Taky si to myslim Digi.A ty...Tahle diskuze je většinou mezi prvníma tak jsem nakoukla a do něčeho se začetla nedávno.
Takže jo asi nová.
Ty jsi tu dlouho už?
Já si zatím pamatuju Sany hlavně, je mi sympatická. Ale i jiní.

ctenarka (Út, 25. 7. 2017 - 09:07)

No toje mi tě líto. Ale to...Taky si to myslim Digi.A ty si tu nova? No a jen abyste se Jarine nedivili.Vzdyt Alice pise cim dal min.Myslim,ze vic potrebuje psat Milca nez Alice.

Reklama

Přidat komentář