Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Vilda (Po, 4. 9. 2017 - 09:09)

No jo vidim uskakujici Miluny pismena.Proto mi mamka psala zase nestastna,ze pry prisla cela spinava,zvalena,opila.Uz zase pracuje nad jejim vyhozeni,ale muj nazor je,ze tahle zenska se proste o sebe nepostara.Ta je lina delat.To ona jen na oko hraje jak by rada byla v praci,ale ta nezvladne delat.Jeste to nikdy neukazala nez par tydnu.Nejdele kdy vydrzela delat byli prospesny prace a ty musela povinne.

jasně (Po, 4. 9. 2017 - 09:09)

Dvanáctileté už chodí...ale představ si, že jsi dvanáctiletá holka, která jde po prázdninách do školy a tvoje matka je ve stavu jako Miluna. Snad už ji ta Miluny máma vyhodí z baráku. Potřebovala by to, start se aspoň o sebe

Alice (Po, 4. 9. 2017 - 09:09)

A kde si ho vzala Miluno? Tenhle týden jsem doma tak se rozmysli co chceš.Ale u mě je to teď opačně a chuť na sex nemám,celkově,ani s Jirkou.Moc mi včera nechápal tak ať mi věří že to tak je! To je přece občas normální že člověk nechce.

alenotak! (Po, 4. 9. 2017 - 08:09)

to jsi dnes měla Miluno...Dvanáctileté už chodí samy.

ale (Po, 4. 9. 2017 - 08:09)

to jsi dnes měla Miluno doprovázet dceru do školy. Zase špatně.

Miluna (Po, 4. 9. 2017 - 06:09)

Jirko ale já tě milujju víš to ,pořád stejne at mam jakýokoliv pořád ho srovnávam stebou .

Miluna (Po, 4. 9. 2017 - 06:09)

A oblíkbi se hodně dneska 7 stupňů je

Miluna (Po, 4. 9. 2017 - 06:09)

Alr koukskala sem nějak mi chybí 500 nevim jsstli mi to v,padlo nebo co ale pěkně voněl a byl drsnej takovej .Jo asi jo sklidnil mi tělo jo Jirko vidíš to ,lituješ Jirko? Já jdu teď spát teprve .Mama nadává ale co se jí zase nwlíbí .Dyť já pudu do tý práce jestli mi zavolaj .jedeš kamionem dneska ty?

Miluna (Po, 4. 9. 2017 - 05:09)

Tak sem měla sex v aut3 Jirpo ,co to kufa je tady s tou p8čkou ,cel á stránkA je nšja dlouhá

Miluna (Po, 4. 9. 2017 - 05:09)

Tak se m

Jirka (Ne, 3. 9. 2017 - 21:09)

Nepřítel byl ten mladík...No jako nepritele jsem ho primo nebral,kdyz sam si nic nedovoloval,ale takovej neprijemnej navstevnik to byl.Ale,rikala mi,ze ji nezajima at ho pustim z hlavy a pak chtela sex tak jsem ho pustil z hlavy.Asi clovek by si nemel vytvaret predem nejaky problemy kde nejsou.To bychom se vsichni pak utrapili,co?

tak (Ne, 3. 9. 2017 - 21:09)

Jo s Alcou vse OK,byli jsme i...Nepřítel byl ten mladík včera, ne? Tak to je dobře že je všechno dobře.

Jirka (Ne, 3. 9. 2017 - 21:09)

Jirko, a s Alčou vše OK?...Jo s Alcou vse OK,byli jsme i na veceri.A jakyho nepritele ted presne myslis? A o Milune nevim nic a koukam teda,ze dneska nepsala.

tak (Ne, 3. 9. 2017 - 21:09)

Ja tu jsem az ted a nemuzu...Jirko, a s Alčou vše OK? Nepřítel byl zahnán? A víš něco o Miluně?

Jirka (Ne, 3. 9. 2017 - 21:09)

Ja tu jsem az ted a nemuzu uverit co zas ten Karel vymysli!! Ja myslel,ze da pokoj a on zase!! Karle ty mi budes tak dlouho srat az ti tam vystoupim z kamionu ja!! Jsem stastnej,ze ted s Alcou takhle fungujem,vsechno se spravilo mezi nami a ze to dalo pres srpen praci,ale vratil jsem se k ni prekonali jsme kryzi a budu si ji strezit jak oko v hlave,takze nic nezkousej.Ja ji miluju a potrebuju ji k zivotu uz jsem si to zkusil v Budejovicich jaky to je bez ni a malem bych se uchlastal.Ona je moje prava laska a dala nas dohromady tahle diskuze a ja verim,ze to melo nejakej smysl.Od Dany je to mily co napsala,ale i kdybych byl sam tak zenu pres 50 to ne,ja mam respekt k takhle starsim a nefungovalo by to.A ty co tady pises,zes jsi mi videla bez kratasku ty jsi dobrej komik:-) To jsi mi mohla videt leda tak nekde na parkovisti u kamionu chcat:-)) A navic ja ty kratasky uz dlouho nemel:-)

tak (Ne, 3. 9. 2017 - 20:09)

se tu přehnala smršť a jak tu není Miluna nebo Alice tak je tu mrtvo.
A ani Jirka nenapíše.

jo to jo (Ne, 3. 9. 2017 - 20:09)

Já ale uvažuju a cítim,že...a ty seš ten pravej kdo to najde. Jsi stejný jako Jirka před tím, než se s Alicí seznámil, teda než mu vlezla do baráku.

* (Ne, 3. 9. 2017 - 19:09)

a měl na sobě kožené...Néé, byl úplně bez kraťásků.

x (Ne, 3. 9. 2017 - 18:09)

Já jsem včera viděla...a měl na sobě kožené karaťásky?

* (Ne, 3. 9. 2017 - 18:09)

Vám něco napíšu,před...Já jsem včera viděla Jiříka a mooooc mu to slušelo. On zraje jako víno na Pálavě :DD

Ach ***

Reklama

Přidat komentář