Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Vilda (Po, 4. 9. 2017 - 10:09)

A taky se nedivim Jirkovi,ze ji nechal.Aspon Alice at je povahove jaka je,ale je sikovna,ze zvlada takovou praci.Zvladat takovej kolos za sebou na to kazdej nemame.

Vilda (Po, 4. 9. 2017 - 09:09)

co se změnilo když je teď...Mamka chce vedet,ze ji nekde prijali.Obvolavala prace s ni aby Miluna nemohla lhat tak sama mamka ceka jak to dopadne.Ono totiz na psychiatrii ji naopak jit pracovat doporucili,takze se Miluna nemuze vymlouvat:-)

jo (Po, 4. 9. 2017 - 09:09)

co se změnilo když je teď...Ta domácí podpora jí vše ještě usnadňuje

tady (Po, 4. 9. 2017 - 09:09)

Miluna zřejmě byla...přece nejde o život její, to je její problém, takových je spousta. Jde o život té holky,kterou Miluny máma vychovává a živí. Milunu by máma měla vyhodit, tak se řeší třeba beznadějně fetující dospělý potomek.

a (Po, 4. 9. 2017 - 09:09)

Miluna zřejmě byla...co se změnilo když je teď doma? Bude si pořád dělat to co chce bez ohledu na druhé. Vildo, ať ji vyrazí.

alenotak! (Po, 4. 9. 2017 - 09:09)

ale představ si, že jsi...Miluna zřejmě byla problémové dítě a teď je problémový dospělák.
Ale kdyby ji máma vyhodila, asi by se na jejím životě k dobrému nic nezměnilo.
Ještě že je její máma tak hodná ženská.

Vilda (Po, 4. 9. 2017 - 09:09)

No jo vidim uskakujici Miluny pismena.Proto mi mamka psala zase nestastna,ze pry prisla cela spinava,zvalena,opila.Uz zase pracuje nad jejim vyhozeni,ale muj nazor je,ze tahle zenska se proste o sebe nepostara.Ta je lina delat.To ona jen na oko hraje jak by rada byla v praci,ale ta nezvladne delat.Jeste to nikdy neukazala nez par tydnu.Nejdele kdy vydrzela delat byli prospesny prace a ty musela povinne.

jasně (Po, 4. 9. 2017 - 09:09)

Dvanáctileté už chodí...ale představ si, že jsi dvanáctiletá holka, která jde po prázdninách do školy a tvoje matka je ve stavu jako Miluna. Snad už ji ta Miluny máma vyhodí z baráku. Potřebovala by to, start se aspoň o sebe

Alice (Po, 4. 9. 2017 - 09:09)

A kde si ho vzala Miluno? Tenhle týden jsem doma tak se rozmysli co chceš.Ale u mě je to teď opačně a chuť na sex nemám,celkově,ani s Jirkou.Moc mi včera nechápal tak ať mi věří že to tak je! To je přece občas normální že člověk nechce.

alenotak! (Po, 4. 9. 2017 - 08:09)

to jsi dnes měla Miluno...Dvanáctileté už chodí samy.

ale (Po, 4. 9. 2017 - 08:09)

to jsi dnes měla Miluno doprovázet dceru do školy. Zase špatně.

Miluna (Po, 4. 9. 2017 - 06:09)

Jirko ale já tě milujju víš to ,pořád stejne at mam jakýokoliv pořád ho srovnávam stebou .

Miluna (Po, 4. 9. 2017 - 06:09)

A oblíkbi se hodně dneska 7 stupňů je

Miluna (Po, 4. 9. 2017 - 06:09)

Alr koukskala sem nějak mi chybí 500 nevim jsstli mi to v,padlo nebo co ale pěkně voněl a byl drsnej takovej .Jo asi jo sklidnil mi tělo jo Jirko vidíš to ,lituješ Jirko? Já jdu teď spát teprve .Mama nadává ale co se jí zase nwlíbí .Dyť já pudu do tý práce jestli mi zavolaj .jedeš kamionem dneska ty?

Miluna (Po, 4. 9. 2017 - 05:09)

Tak sem měla sex v aut3 Jirpo ,co to kufa je tady s tou p8čkou ,cel á stránkA je nšja dlouhá

Miluna (Po, 4. 9. 2017 - 05:09)

Tak se m

Jirka (Ne, 3. 9. 2017 - 21:09)

Nepřítel byl ten mladík...No jako nepritele jsem ho primo nebral,kdyz sam si nic nedovoloval,ale takovej neprijemnej navstevnik to byl.Ale,rikala mi,ze ji nezajima at ho pustim z hlavy a pak chtela sex tak jsem ho pustil z hlavy.Asi clovek by si nemel vytvaret predem nejaky problemy kde nejsou.To bychom se vsichni pak utrapili,co?

tak (Ne, 3. 9. 2017 - 21:09)

Jo s Alcou vse OK,byli jsme i...Nepřítel byl ten mladík včera, ne? Tak to je dobře že je všechno dobře.

Jirka (Ne, 3. 9. 2017 - 21:09)

Jirko, a s Alčou vše OK?...Jo s Alcou vse OK,byli jsme i na veceri.A jakyho nepritele ted presne myslis? A o Milune nevim nic a koukam teda,ze dneska nepsala.

tak (Ne, 3. 9. 2017 - 21:09)

Ja tu jsem az ted a nemuzu...Jirko, a s Alčou vše OK? Nepřítel byl zahnán? A víš něco o Miluně?

Reklama

Přidat komentář