Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Po, 4. 9. 2017 - 14:09)

No kdybys to brala jako...Jo pojeď prosim.A zajedem někam? Já se chci svézt Audinou.A uvidim Anetku.Co třeba Kfc nebo Kebab:-) už sem ho dlouho neměla.Máma zase má kecy celý den,já si budu muset hledat brzy ten svuj byt.Člověk si zkoro po 2 měsících zasexuje a nemá pochopení.Tak na mě normálně dole zazvoň až tu budeš a já přijdu.

Alice (Po, 4. 9. 2017 - 13:09)

Ali chci se stebou sejít a...No kdybys to brala jako kamarádku a hodily jsme city a vše do prdele:) tak jako se sejdu ráda protože se tu dost nudím.Tak nemám zajet do Žatce? Ale napiš co nejdřív protože k večeru už to nemá kvůli malý cenu.

Miluna (Po, 4. 9. 2017 - 13:09)

Ali chci se stebou sejít a povyprávět ti zážitek.Nevadí že teď nechceš sex já teď holku taky nepotřebuju aspoň si to myslim ale nevim jestli se to nezmění až tě uvidim.Ale potřebuju tě jako kamarádku.

Alice (Po, 4. 9. 2017 - 12:09)

Jo Jirko tak buď zaplej ať tě taky vidím.Copak je Ráďo?

Radek (Po, 4. 9. 2017 - 12:09)

Taky bych jí přála aby...Mami potrebuju s tebou mluvit

Jirka (Po, 4. 9. 2017 - 11:09)

Taky bych jí přála aby...Tak jsem v Kladne a jeste pojedu do Nemecka jen par km za hranice tak to dneska domu asi stiham.Koukam jak si Miluna dovedla najednou poradit s chlapem.

no (Po, 4. 9. 2017 - 11:09)

Taky bych jí přála aby...Jen vydržet, že.

Alice (Po, 4. 9. 2017 - 11:09)

Taky bych jí přála aby našla práci kterou by zvládala a bavila by jí.Když se něco takového povede tak každý asi víte že je pak život jednoduší.Akorát v mém případě by nešlo být kamioňačka a zároveň se starat o děti a být sama.Tak jsem ráda že jsme to s Jirkou takhle vyřešili,to je to co jsem potřebovala a mám to díky Sany,nás samotný tohle vůbec nenapadlo.

Vilda (Po, 4. 9. 2017 - 10:09)

a ty jsi Miluny brácha? Nebo...Ne ja jsem rodinny kamarad i ja zazil s Milunou vztah kterej dopadl katastrofalne.Jeji mamka nas zkousela dat dohromady a tak jsem mel Milunu nastehovanou chvili doma.Jak to dopadlo ani se mi nechce pripominat,kdo to tu zna dlouho vi dobre co myslim.

a (Po, 4. 9. 2017 - 10:09)

Presne,nema duvod.Asi by mela...to by měla. Protože i když dostane práci, žádná motivace to pro Milunu nebude. A už vůbec né nějaká vyhlídka na delší dobu.

Vildo, (Po, 4. 9. 2017 - 10:09)

a ty jsi Miluny brácha? Nebo jiný příbuzný?
Promiň že se ptám.

Vilda (Po, 4. 9. 2017 - 10:09)

Ja se ted za jeji mamkou stavim,protoze je zase znicena tak ji jedu trochu podporit.

Vilda (Po, 4. 9. 2017 - 10:09)

Jenže to by se musela...Presne,nema duvod.Asi by mela mamka udelat opet razdny krok co?

Vilda (Po, 4. 9. 2017 - 10:09)

Taky si myslím,že Miluna...Lallo naprosty souhlas s tebou.V tom se ony dve dost lisi.Alice si umi vydelat,kdyz se nasla v zamestnani,ktere ji bavi a zvlada ho,ale Miluna jen knoura a je proste priserne lina.Ji nici ta vlastni lenost.Ona porad rika,ze ma bolesti a tak,ale tak proc je na sex tak aktivni.

Lalla (Po, 4. 9. 2017 - 10:09)

Je to fakt Mio,na...Jenže to by se musela snažit. A má ona důvod se snažit?

Vilda (Po, 4. 9. 2017 - 10:09)

Je to fakt Mio,na psychiatrii,kdyz jim dali nejake prace,nejakou rucni cinnost tak to zvladala moc dobre asi proto,ze chtela co nejdriv vypadnout.No jestli ji do nejake prace ted prijmou tak at se ukaze:-)

Lalla (Po, 4. 9. 2017 - 10:09)

Taky si myslím,že Miluna nemá v životě žádnou motivaci, protože dostává vše tak nějak zadarmo.

A souhlasím s Vildou ohledně Alice, která je pravý opak Miluny v tom, že se o sebe a své děti umí postarat, i když to je mnohdy za hranou. Miluna si od ní v tomto nikdy příklad nevzala, naopak když spolu nedávno žily, je kňourala, že nemůže z x důvodů pracovat: je nemocná, lidi ji nemají rádi atd

A ta mateřská péče jí vše jen usnadňuje

Je to celé smutné

Mia (Po, 4. 9. 2017 - 10:09)

Mamka chce vedet,ze ji nekde...Vildo, tak jestli dokáže takhle strávit noc tak taky nevidím důvod, proč by neměla energii na práci.

Mia (Po, 4. 9. 2017 - 10:09)

A taky se nedivim Jirkovi,ze...člověk si může na klávesnici umlátit prsty, může pořád dokola radit aby se postavila na vlastní nohy atd., nebudu to pořád vypisovat a děje se co? Je to všechno na ho+no, pořád jede ve starých kolejích.

ale (Po, 4. 9. 2017 - 10:09)

A taky se nedivim Jirkovi,ze...mamka za ní nenese už žádnou odpovědmost. Měla jí rázně vystrčit za dveře. Ale Miluna pořád cítí ty zadní vrátka.

Reklama

Přidat komentář