Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Radku (Út, 5. 9. 2017 - 09:09)

Ja jsem s ni jen...Ty jsi tak trapný. Na cikána pošleš mámu jo, to by snad měl řešit táta. Ještě k tomu máma tam jela když nebyl táta doma. Velice zajímavá výmluva z tvé strany.

Radku (Út, 5. 9. 2017 - 09:09)

Ja nelzu!

je to tak

Ja...už máš doma tátu?

Radku vysvětli (Út, 5. 9. 2017 - 09:09)

4.9.2017 21:52 - Radek

Ahoj

mamka je u nas

ona asi usnula s malou v pokoji
a nestihla ti to dat vedet

tak se neboj

Radek (Út, 5. 9. 2017 - 09:09)

Ja nelzu!

je to tak

Ja nevim jak mi pomuze,ale rekl jsem ji co jsem chtel

Ona za cikanem zajde

Vic tu psat uz nebudu
protoze se mi to vymstilo

lhát (Út, 5. 9. 2017 - 09:09)

Ja jsem s ni jen...umíš jako Alice

jo? (Út, 5. 9. 2017 - 09:09)

Ja jsem s ni jen...oa ona udělala cigošovi tytyty nebo mu podržela?

ale (Út, 5. 9. 2017 - 09:09)

Ja jsem s ni jen...Psal jsi že je u tebe a už asi spí.

Radek (Út, 5. 9. 2017 - 09:09)

Ja jsem s ni jen mluvil!!

protoze mi dela problemy jeden cikan!!

nechte mne byt

jo (Út, 5. 9. 2017 - 09:09)

Ja si myslim,ze Alice uz by...a určitě mu přečetla pohádku na dobrou noc.

? (Út, 5. 9. 2017 - 09:09)

Ja si myslim,ze Alice uz by to znova neopakovala.Proc by nemohla s nim jen mluvit.To uz s nim nebude moct mluvit do konce zivota?

. (Út, 5. 9. 2017 - 09:09)

takže ten zákaz styku mezi...Asi ne,kdyz soud jeste neprobehl.Vis jak ty soudy trvaji.Ale,pochybuju,ze budem vedet jak jim to dopadlo.Mozna tak od Jirky,ale od Alice asi tezko.

však (Út, 5. 9. 2017 - 08:09)

jarine taky mi neda neragovat...ať s mezi sebou dělají, co chtějí, pokud dodržují zákony. A ty nedodržují, tak nechápu nečinnost státu neboli insitiucí. Vpodstatě ohledně ochrany dětí a péče o ně. Jinak ať šuk.kají jak veverky

a (Út, 5. 9. 2017 - 08:09)

Tohle musí jít soudně.než se soudy rozhoupou, bude mít Alice s Radkem několikero dementních dvojčat

názor (Út, 5. 9. 2017 - 08:09)

takže ten zákaz styku mezi...Tohle musí jít soudně.

a (Út, 5. 9. 2017 - 08:09)

že se Radek cítil jako King...takže ten zákaz styku mezi Alicí a Radkem není oficiální?

pilsnerka (Út, 5. 9. 2017 - 08:09)

Nedá mi to nereagovat a...jarine taky mi neda neragovat ale zivot techto lidi se sklada z pru.seru a nikdy to zrejme nebude jinak. tvoje postrehy jsou vecne spravne ale oni jsou vsichni tak bezelstni a otevreni ze by proste takto neuvazovali. tesim se na vas vecer.

mám pocit (Út, 5. 9. 2017 - 08:09)

Nedá mi to nereagovat a...že se Radek cítil jako King a napsal to Jirkovi schválně, že je Alice u něj. Chtěl mu ukázat, že když budou chtít, stejně se budou scházet. Nedomyslel důsledky.

no (Út, 5. 9. 2017 - 08:09)

Nedá mi to nereagovat a...Radek je myšlením na úrovni slabomyslnosti stejně jako Miluna. S tím už se nedá nic dělat.Jen by mě zajímalo, proč už Policie něco s Alicí neudělala. Na co čekají? A jaktože kolem ní nefunguje nařízený dohled sociálky? Víš k tomu něco, Jarine?

jarin origoš (Út, 5. 9. 2017 - 08:09)

Nedá mi to nereagovat a nepřidat svou trošku do mlýna. Prostě Radek je hloupý. Hloupý, že vůbec psal, že je Alice u nich. Kdyby se neozval, mohl si Jirka myslet, že je Alice u Miluny a ještě to mohla nějak okecat. Také mě napadá čistě teoreticky, pokud Alice s Radkem něco měla a nedej Bože znova otěhotněla, mohla by říci, že je to Jirky, jelikož s Jirkou spala... Ráďa si to navíc ještě víc zavaří u táty, vždxť ví, že má na něj Jirka kontakt a tohle se dřív nebo později dozví. Jako že už se to dozvěděl. Tak mne napadá, Radek měl od září nastupovat na novou školu...

ale (Út, 5. 9. 2017 - 07:09)

Jak to dopadlo s Alicí? Snad...Když máš peníze, můžeš si zajít na noc kde chceš. A že šla Miluna večer domů, když měla u sebe Aličku nevěřím. Ano, dělají si z Jirky srandu. Ale může si za to sám. Toho vola udělal ze sebe sám. A rozum? Nemá jej z té čtyřky ani jeden. Chlapi myslí tím co maj mezi nohama a holky toho umí využít.

Reklama

Přidat komentář