Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jirka (Út, 5. 9. 2017 - 13:09)

jen doporučení. To není...Ex mi ma jeste zavolat tak uvidime co mi jeste rekne.

Jirka (Út, 5. 9. 2017 - 13:09)

Miluno ja nevim.Strasny je oboje,ale toho Radka to uz by byla nejaka uchylka kdyby se to melo opakovat! Ja si vzal nedavno do hlavy,ze to bylo jen selhani ktere uz se nesmi opakovat.Ona mi to vzdy odsouhlasila,ale jestli to tak citi opravdu uvnitr jak to ma clovek poznat:( No nic od toho ji budou cekat posudky jak je na tom.Jen musim mit trpelivost.Nikdy tyhle veci nejdou tak rychle a na vse se ceka.Jestli si jela za nim jen urovnat vztahy a promluvit tak to bych ji fakt osklive krivdil.Ja uz musim jet.Jestli to stihnu tak s ni budu vecer,jestli teda doma vubec je.Ja s ni jeste nemluvil ja to chci resit az osobne.

i kdyby (Út, 5. 9. 2017 - 13:09)

No tak jinak.Představ si že...jen doporučení. To není platné? Radkův táta by o to měl vědět. Vypadá to, že jste se s Alicí domluvily, že to Jirkovi vymluvíš a bude pohoda, že?

. (Út, 5. 9. 2017 - 13:09)

No Jirko, co je horší? Radek nebo cizí chlap? Přeci to bude v rodině, že Miluno.

Miluna (Út, 5. 9. 2017 - 13:09)

No tak jinak.Představ si že si teda fakt jen povídali aby si to mezi sebou vyřešili a já tomu prostě věřim.A pak jí teda hnusně křivdíš.Musí pak být z toho v prdeli jak ti nemůže dokázat pravdu.A co nějaký vzorek z pi*i ,nešlo by to? A kdyby přece jen tak co je horší Radek nebo cizí frajer?? Ten zákaz nemá ale soudně to bylo jen doporučení.Soud odhadujou že bude kolem zimy? Myslim že mi něco takovýho říkala jestli se nepletu.

Jirka (Út, 5. 9. 2017 - 13:09)

Co nechápeš? To je přece...Ted koukam,ze jsi napsal moje slova.

Jirka (Út, 5. 9. 2017 - 13:09)

Jak ktery kolegove.Nejaky maji vztahy taky na bodu mrazu.Miluno znervoznuje mi jak neznam pravdu a ani se ji dozvedet nejde.Bud ji fakt krivdim,nebo si vymysli a ja nemam sanci jak to zjistit.50 na 50.Ale zaklad mi nasral uz ten,ze bych ani nevedel co s ni je kdyby to Radek nenapsal a dalsi nasrani,ze Radek.Kdo by ho jeste na mim miste bral jako neskodnyho syna? Asi nikdo Miluno.

Miluno strašnýh (Út, 5. 9. 2017 - 13:09)

Ale já pořád nechápu...Kvůli incestu se nesmí s Radkem stýkat o samotě, jedině v přítomnosti ex-.

Miluno (Út, 5. 9. 2017 - 13:09)

Ale já pořád nechápu...Co nechápeš? To je přece lehké chápat Jirku. Nemá žádný důkaz, jestli Alice nic neprovedla s Radkem. Prostě jí nevěří a ty můžeš říkat co chceš.

a když (Út, 5. 9. 2017 - 12:09)

Budu porad smutnej a nasranej...to Alice srovná přes postel, budeš veselejší, protože jí nemůžeš odolat a ona to ví. A tak pořád dokola a Anetka si z toho vezme pro svůj život podstatné - ženská má podvádět, protože jí to vždycky vyjde, neb chlap je ovladatelnej.

Miluna (Út, 5. 9. 2017 - 12:09)

Ale já pořád nechápu Jirko co tak strašnýho teď udělala.Co ti tak vadí?? Hlavně zase buď vzteklej a házej po ní věci tim to vyřešíš fakt!! Podle mě neudělala vůbec nic aby si se cítil takhle.Sem teď 100? na její straně.Místo abys byl rád že ti to dal Radek vědět tak zase děláš z toho velkej problem.

bude (Út, 5. 9. 2017 - 12:09)

Budu porad smutnej a nasranej...lhát a lhát a lhát, jako tolikrát.

Jirko (Út, 5. 9. 2017 - 12:09)

Jsem v Mnichove ted.Ja jsem...kdyby tohle všechno věděli tví kolegové kamionáci, myslíš, že by ti pořád Alici záviděli? Asi by byli rádi za svoje manželky.

Jirka (Út, 5. 9. 2017 - 12:09)

Jirko, jak jen to šlo, ale...Budu porad smutnej a nasranej a doma nebude klid.Nevim co jinak delat.Uvidim co mi vysvetli az se vratim.

snažil ses (Út, 5. 9. 2017 - 12:09)

Jsem v Mnichove ted.Ja jsem...Jirko, jak jen to šlo, ale Alice si to vysvětluje jinak. Co budeš dělat?

Jirka (Út, 5. 9. 2017 - 12:09)

Jsem v Mnichove ted.Ja jsem Miluno,ale smutnej.At se snazis jakkoliv,stejne mi to nepomaha.A stejne to nedava smysl podle toho co mi rikal Ex.

Miluna (Út, 5. 9. 2017 - 12:09)

Říkat ti může Alice co...Já tomu věřim.Vždyť mi i říkala jestli nepojedu s ní a mě se tam kvůli tomu tátovi nechtělo a říkala sem jí ať s oběma promluví sama.

:-) (Út, 5. 9. 2017 - 12:09)

:-)

Nestačí (Út, 5. 9. 2017 - 12:09)

No nebyla sem tam ale vim že...Říkat ti může Alice co chce. Když tomu věříš, tak si věř.

Miluna (Út, 5. 9. 2017 - 12:09)

No nebyla sem tam ale vim že tam nejela se sexualníma úmyslama.Stačí!?

Reklama

Přidat komentář