Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Mia (Út, 10. 10. 2017 - 18:10)

Že si taky na to...jojo vzpomínám si na to, hlavně kvůli tomu pošukovi (omlouvám se ctitelkám) Woodymu. On mě připadne jako střevlík.

čtenář 2 (Út, 10. 10. 2017 - 18:10)

jo skoro jsi mě nachytal s...Že si taky na to vzpomínáš? Tehdy jste se bavili o tvém nicku, že ho máš jako jméno dcery Agáty a dostali jste se až k Mie Farrow. A Lalla napsala, že s ní a Woodym strávila den. Pamatuju se jak mě šokovalo, že někdo z téhle trhlé diskuze se zná s takovými velikány. Zkoušel jsem ten příspěvek vygooglit, ale nejde to.

Lalla (Út, 10. 10. 2017 - 18:10)

Říkalas přece, že jsi...Jo tak to máš pravdu. Hlavně s Miou, jejími nevycválanými dětmi a stejně nevycválanou chůvou. Ale bylo to pracovně :).

Mia (Út, 10. 10. 2017 - 17:10)

Tedy strávila jsi s nimi...jo skoro jsi mě nachytal s tou nocí. Poslední dva závity začaly šrotovat, ale došlo mě to.

čtenář 2 (Út, 10. 10. 2017 - 17:10)

Tedy strávila jsi s nimi den. Tu noc jsem tam vrazil abych trochu zaujal čtenáře jako to dělají v bulváru.

čtenář 2 (Út, 10. 10. 2017 - 17:10)

"S jakejma...Říkalas přece, že jsi strávila noc s Woodym a Miou. A taky jsi dodala, že tě trochu zklamali, že není všechno zlato co se třpytí, že je to jenom pozlátko.

Lalla (Út, 10. 10. 2017 - 17:10)

To jo, Lalla má skvělé..."S jakejma hvězdama?", čtenáři" Co jsem kde psala, proboha:)

čtenář 2 (Út, 10. 10. 2017 - 15:10)

moc hezky to napsala :-)
To jo, Lalla má skvělé vyjadřovací schopnosti. Opravdu by mě zajímalo co dělá za práci, když se kamarádí s hollywoodskými hvězdami.

ale (Út, 10. 10. 2017 - 15:10)

Lalla se vyjádřila...moc hezky to napsala :-)

čtenář 2 (Út, 10. 10. 2017 - 15:10)

Lallo snad nemyslis,ze tim...Lalla se vyjádřila genderově vyváženě. Tím slabým partnerem myslí, že si neděláš co chceš a staráš se o rodinu; a ten velmi silný člověk jsem si laicky přeložil jako mrcha :-)

Mia (Út, 10. 10. 2017 - 13:10)

Lallo snad nemyslis,ze tim...Jirko děkuji moc.

Jirka (Út, 10. 10. 2017 - 12:10)

Lallo snad nemyslis,ze tim slabim jsem ja? Pilsnerko copak je? Sany ona Alice nikam nechce,vyhovuje ji tu kousek ta teta a obchod hned dole,tak je to pak s ni tezky.Milco co tim myslis jak jsi psala,ze jsem jak pejsek? Mio-Verusko opozdene ti preju k svatku,jsem nakonec Madarsko nejel,jsem zase na morave:-)

čtenářka (Po, 9. 10. 2017 - 17:10)

Pilsnerko a jaký máš ty problem,taky něco ve vztahu?

Lalla (Ne, 8. 10. 2017 - 20:10)

No závidím Milče fakt že...Ahoj Alic. Dnes jsem tady Jirkovi napsala, že si musí ujasnit, co v životě chce a pokud jsi to ty, tak tě brát takovou jaká jsi.

Tobě takovou otázku není třeba klást, ty víš co chceš. Jsi velmi silný člověk, který si ale vybírá ty nejjednodušší cesty. Ty nejslabší partnery. Víš určitě, které myslím, není třeba rozepisovat. A tato jednoduchá cesta, slabý partner, ti sice dává nějaké praktické jistoty, ale naprosto tě nedělá spokojenou, nechci říci šťastnou, to je moc silné a zneužívané slovo.

Ty si Alice sice někdy uvědomuješ své chyby (některé také ne, např extempore s mladistvými chlapci, prostituty, atd.), ale nevyvozuješ z toho žádné důsledky. Je nesmysl, že by ses nějak za poslední týdny změnila, to prostě ani nejde. Já bych ti doporučila, abys každý krok, který než jej uděláš, vyhodnotila z pohledu komu ublížíš. A paradoxně zjistíš, že ne jen partnerovi nebo dětem, ale hlavně sobě.

ůůů (Ne, 8. 10. 2017 - 20:10)

Jirka s Alici by si hlavne...Když ona ale zdrhla hned jak přijela z cesty,Jirka řval až když se vrátila ožralá.Nevidíme do toho a Alice nám taky neřekne vše.Ale je to jejich život.Jak si to udělají tak to budou mít.

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 20:10)

Jirka s Alici by si hlavne meli spolu sednout a zkusit si bez emoci vyrikat, co jim vadi, ale opravdu bez emoci a zkusit zapracovat na odstraneni.Napr.pokud mate maly byt,tak zkusit vymenit za vetsi, s vice mistnostma,aby si Alice mela kam"zalezt", kdyz potrebuje byt sama.Pak treba nebude nikam "zdrhat".

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 19:10)

No závidím Milče fakt že...Alčo boduješ protože umíš přiznat chybu.
Tak se teď snaž Jirku uklidnit a dát všechno do pořádku. A Jirka směl vysadit ty prášky? Nebo proč je nebere?
V každém případě - dnes vám děkuju že jsem tu mohla řešit tenhle problém protože jsem automaticky zapomněla na ty svoje. :-)

Alice (Ne, 8. 10. 2017 - 19:10)

No závidím Milče fakt že jo.Nikdy bych nevěřila že tohle napíšu ale má to teď dobrý a je znát jak je v pohodě takovou jí neznám.Dětem to teď vynahradím,já vím že máte pravdu.Já se tak vrátit dlouho nechtěla ale nastal tam problem a nepočítala jsem že půjdu pár km pěšky jinak bych byla doma dřív.

hm (Ne, 8. 10. 2017 - 19:10)

Jo Milčo já bych děti...Ty děti hlavně potřebují tebe a odcházet od dětí, když jsi je týden neviděla a dát přednost alkoholu je nepochopitelné.

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 19:10)

Jo Milčo já bych děti...Alčo víš že ti fandím ale buď soudná. Když odejde ženská od dětí a vrátí se v noci tak to by nenadchlo žádného chlapa. Jasně že nikdo přesně neví jak to doma máte. To víte jen vy dva a proto nikoho nesoudím. A já si u tebe cením že se o ty děti staráš. Tak snaž se to nějak ustát. Zase bude líp.

Reklama

Přidat komentář