Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

ůůů (Ne, 8. 10. 2017 - 20:10)

Jirka s Alici by si hlavne...Když ona ale zdrhla hned jak přijela z cesty,Jirka řval až když se vrátila ožralá.Nevidíme do toho a Alice nám taky neřekne vše.Ale je to jejich život.Jak si to udělají tak to budou mít.

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 20:10)

Jirka s Alici by si hlavne meli spolu sednout a zkusit si bez emoci vyrikat, co jim vadi, ale opravdu bez emoci a zkusit zapracovat na odstraneni.Napr.pokud mate maly byt,tak zkusit vymenit za vetsi, s vice mistnostma,aby si Alice mela kam"zalezt", kdyz potrebuje byt sama.Pak treba nebude nikam "zdrhat".

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 19:10)

No závidím Milče fakt že...Alčo boduješ protože umíš přiznat chybu.
Tak se teď snaž Jirku uklidnit a dát všechno do pořádku. A Jirka směl vysadit ty prášky? Nebo proč je nebere?
V každém případě - dnes vám děkuju že jsem tu mohla řešit tenhle problém protože jsem automaticky zapomněla na ty svoje. :-)

Alice (Ne, 8. 10. 2017 - 19:10)

No závidím Milče fakt že jo.Nikdy bych nevěřila že tohle napíšu ale má to teď dobrý a je znát jak je v pohodě takovou jí neznám.Dětem to teď vynahradím,já vím že máte pravdu.Já se tak vrátit dlouho nechtěla ale nastal tam problem a nepočítala jsem že půjdu pár km pěšky jinak bych byla doma dřív.

hm (Ne, 8. 10. 2017 - 19:10)

Jo Milčo já bych děti...Ty děti hlavně potřebují tebe a odcházet od dětí, když jsi je týden neviděla a dát přednost alkoholu je nepochopitelné.

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 19:10)

Jo Milčo já bych děti...Alčo víš že ti fandím ale buď soudná. Když odejde ženská od dětí a vrátí se v noci tak to by nenadchlo žádného chlapa. Jasně že nikdo přesně neví jak to doma máte. To víte jen vy dva a proto nikoho nesoudím. A já si u tebe cením že se o ty děti staráš. Tak snaž se to nějak ustát. Zase bude líp.

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 19:10)

Ach jo.
Mozna je to tim,jak Jirka prestal brat ty prasky.

Alice (Ne, 8. 10. 2017 - 19:10)

Jo Milčo já bych děti nikdy nechtěla opustit,já je potřebuju.Ta hádka je Jirkou a ne dětma,děti za nic nemůžou.On se Jirka vzbudil včera s dost špatnou náladou a že je to s ním k nevydržení to už vám zapoměl o sobě napsat!! Jarine máš lepší že si chlap a když tě ta tvoje štve tak u ní ale víš jistě že kdyby něco tak že jí přepereš.Tím nechci říct že bych se snad chtěla rvát ale když někdo dělá debila a chová se nesnesitelně a druhej proti tomu nemůže nic říct aby ten nesnesitelnej nevylít úplně tak je lepší odejít na ten den pryč.

Lalla (Ne, 8. 10. 2017 - 18:10)

Asi že Jirka a Alice nemají...To máš pravdu. A přitom jsou psychotesty pro dopravní piloty extremně náročné. A každý rok je nutné je opakovat.

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 18:10)

Co si o tom myslet,pises ze...Asi že Jirka a Alice nemají společné koníčky - to bylo myšleno.
To je pravda protože v páru vždycky jeden vůdčí musí toho druhého strhnout.
Ty psychotesty jsme pochopila - a neodhalily ani závažné onemocnění pilota v Německu. Myslím toho jak to napálil s plným letadlem někde v horách.

? (Ne, 8. 10. 2017 - 18:10)

Ctenari 2, budes se divit,...Co si o tom myslet,pises ze Alice nema zadne konicky a pak hned ze se o dost veci zajima.Jak to je?

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 18:10)

Řeknu ti to asi takhle,...Aha.Diky.To neni moc dobre.

Lalla (Ne, 8. 10. 2017 - 18:10)

Ahoj Lallo, jak to myslis, ze...Řeknu ti to asi takhle, abych se nedostala do průšvihu. Ty základní psychotesty by udělal i náš kocour. Jsou schopny odhalit jen tak zásadní psychiatrické nemoci jako je třeba schizofrenie. Proto je mezi řidiči spousta gamblerů, alkoholiků atd. To ovšem není vina řidičů, ale legislativy. A lobingu za dopravce

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

Promiň, ale tohle není...Lallo jsem odchovaná Plzákem. Ten názor mi vešel pod kůži. Jsou ale samozřejmě nejrůznější případy kde to vydržet nejde.
A jiným názorům jsem přístupná. :-)

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

Ahoj Lallo, jak to myslis, ze s psychotesty je problem?

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

No ,nevim,Pilsnerko, zda to...Ale jo to asi známe všichni. I u nás bývalo dusno. Ale byli jsme i tak rádi že jsou rodiče pohromadě. Jako dospělí jsme pak pochopili jak je těžký být s někým 30 nebo 40 let.
Ono záleží na tom jestli to dospělí ventilují před dětmi nebo ne. A když ano tak jestli se pak taky smiřují tak aby to děti viděly.
Samo že nemyslím postel.

Lalla (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

Miluno, Alice se ohledně dětí alespoň snaží, o tom ty nemáš potuchy

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

Omlouvam se za preklepy a chyby, snad je to srozumitelne.

Lalla (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

Já si naopak hrozně...Promiň, ale tohle není vždy správné. Ne vždy je nejdůležitějí pro dítě udržet vztah rodičů. Říkám to nerada, ale drogy nemůsí být tím nejpodstatnějším.

Jinak, souhlasím s názorem, že Alice není psychicky nemocná. Ale souhlasím s tím, co jsi tuším ty psala ohledně jejího vlivu psychiky na její zaměstnání. S psycho testy je problém, řidičů málo a firma bere co je

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

Já si naopak hrozně...No ,nevim,Pilsnerko, zda to tak vzdy je,deti velmi dobre vyciti,kdyz mezi partnery neni dlouhodobe neco v poradku a odnesou si sramy na dusi. Nasi se take nemlatili a nikdo nepil, presto si nerozumely a ja jsem vwe 13 mamu premlouvala, aby se konecne jiz rozvedli,ze zu se to neda vydrzet. Stacilo, kdyz mama s tetou vydrzela ,esic nemluvit a on praskal dvermi. Dodnes ten zvuk nenevidim.

Reklama

Přidat komentář