Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

ale (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Vy jste fakt lidi jeste...Ano, měla by se léčit, to je asi každému tady jasné, ale když nechce, tak ať si žije jak žije. Nezasluhuje nějaké soucitění. Už proto, že by se měla léčit kvůli dětem!

jarin origoš (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Vy jste fakt lidi jeste...Sany, každý má nějaké problémy. Pokud má Alice problémy a ví o nich, tak je také řešit má. Je dospělá a ne malé dítě, které musí člověk všude vláčet za ručičku a říkat mu, co dělat, případně mu umetat cestičku.

jarin origoš (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Ona sedi na chodbe tady v...Co na tom má být k smíchu? Že se jí její vlastní syn polekal a myslel, že přišlo strašidlo? Že ses o ni bál? Že celý týden lítáš kolem dětí a děláš jim mámu i tátu? To snad nemohla ani myslet vážně.

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Vy jste fakt lidi jeste nepochopili, ze Alice ma problemy? Za celou tu dobu, co sem chodi?
Ze nejedna vypocitave,ale spis impulzivne? Ze na to je potreba nejaka terapie?
Ze se nejprve musi vyrovnat se svou minulosti, aby mohla zit pritomnosti?
Je mi lito, ze si nechce nechat pomoci.

Jirka (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Hele nevíme co tomu...Ona sedi na chodbe tady v bytovce.No vzbudila se a zacla proc tak cumim hnusne,ze se mam pry smat tomu ozralstvi tak mne to vytocilo a zarval jsem na ni,protoze tohle k smichu proste neni.No a ona se nasrala a ted tady v byte sedet nechce.

jarin origoš (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Ja na ni seru at si teda sedi...Jirko, kašli na to. Nedoprošuj se, nech ji tam, ať se v té zimě vycuká. CO tedy chce? CO přesně ji dusí? Řekla? Přesně asi ne. Dle mne ji dusí, že musí být věrná a nemoci si užít s jinými. Že se musí vracet za 1 chlapem a starat se o domácnost. Do prdele, tak týden je někde v hajzlu a jen co přijede, tak chce zase táhnout někam do háje a strašně se dusí!!! To není normální. Si je tebou moc jistá, to mi věř a pak si může o tebe otírat i boty, jako do rohožky.

ale (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Hele nevíme co tomu...Jirka se o víkendu stará o děti a Alici si ještě usmiřovat?

ale (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Nemělo by to být naopak?

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Já podporu nevidím v tom,...Ruku na srdce,ja bych tedy nevedela,co mam udelat.Ono se to hezky radi, z povzdali.

Jirko,ono to Alici prejde. Nejlepe si ji nevsimat, myslim. :)

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Já podporu nevidím v tom,...Hele nevíme co tomu předcházelo ale polívka přinesená do postele je jako ruka k smíru.
Zřejmě k ní ale nedošlo.
A jestli teď Alice sedí venku tak to ji přejde. Zima ji zažene.

Jirka (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Také to tak vidím. Já bych...Ja na ni seru at si teda sedi na chodbe,kdyz se dusi.Nebudu se toho vsimat a budu cekat az ji to prejde a bude normalni.Ja vubec tomuhle chovani nerozumim tak at si pak nestezuje,ze pry koukam jako bejk!!

ale (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Jarine ale to přece každá...Já podporu nevidím v tom, jak mu bylo psáno, aby Alici uvařil česnekovou polívku. Můžeme psát, co bychom udělali, ale co má udělat by měl vědět on sám. A on to neví. Což je problém.

Jirka (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Asi je prdla nebo ja nevim co to do haj*zlu je,ze tady porad nejaky kecy,ze se tady doma dusi.Ja tohle proste nepochopim!! Jak se muze dusit!!! Tak si sla sednout na chodbu ven,tak at tam sedi na schodech jako magor!! Bude tam za blbce az ji uvidi nekdo ze sousedu!!

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Také to tak vidím. Já bych...Jarine ale to přece každá ženská zkouší kam až může!? A někdy je překvapená kam až se dostala. To je asi normální ženská vlastnost.
Já jen myslím že ať to dopadne jakkoliv tak Jirka teď potřebuje podpořit a ne srazit.
Snad mi rozumíš.

jarin origoš (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Nešiji do něj dávám tady...Také to tak vidím. Já bych ještě jen dodal, že Alice si je moc dobře vědoma, jak je k ní Jirka připoutaný a náležitě toho využívá )a možná i zneužívá). Má ho omotaného kolem prstu a Jirka skáče, jak Alice píská. Má ho přečteného, Jirkovi občas sice bouchnou saze, ale více méně zatím toleruje, co Alice dělá. A alice zkouší, kam až může zajít. Ví, že jí zatím vše prošlo, ví, jak na něj, když si to případně pohnojí. Tomu vztahu naději nedávám, i když bych rád doufal, že se pletu!!! Kvůli dětem.

hm (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Alice se nepřizpůsobí nikdy. Tolikrát tady už bylo psáno proč.

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

S tím souhlasím, není to...Lallo a já hlavně vůbec neodpovídala tobě. To bylo pro anonyma. :-)

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

S tím souhlasím, není to...Nene - tak jsem to nemyslela že to není tvoje věc!
Ono to tak vyznělo??

. (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

S tím souhlasím, není to...O tom to je, každý to vidíme jinak a jinak bychom jednali. Ale není to naše věc, je to věc těch dvou a měli by myslet hlavně na děti.

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

To ano. Ale tady přece nejde...Lallo je to asi všechno dohromady.
A první rok nelze brát vážně. První rok je hormonální bouře. Druhý rok byla těhotná a skoro spolu nebyli. Teď je tu Anetka.
Já bych neutíkala dřív než bych vyčerpala všechny varianty. Někdy prostě jeden časem rezignuje a přizpůsobí se a pak to nějakou dobu klape.
Jestli děti zůstanou u rodičů nebo půjdou k cizím tak to snad za nějaké odklady stojí.
Rozchod je docela poslední možnost.

Reklama

Přidat komentář