Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Čt, 13. 12. 2018 - 14:12)

Tak jak si na tom Sany? Já bojuju pořád,je to lepší ale přijde mi to jako vydřenej boj.Šílený dny.Ale teď mam do toho migrenu tak je mi zase na hovno z ní.Hele když mam co dělat takhle s timhle a člověka to položí ty horečky a tak,pak si teda říkam že propoknutí aids a nebo jiná takováhle šílenost to je asi pak si to hodit.Přemýšlim nad tim a asi bych to nedala,nezvládla.Strašnej pocit že každej z nás takhle různě skurveně dopadnem.Ono stačí tohle a prostě to položí člověka.No radši už na to nebudu myslet,tak ať ti je líp.Tak Miu já tam ještě dneska nekoukala tak nevim jestli se ti to povedlo.Pak večer se na to podívam,jinak taky nevim co se to stane že to takhle zmizí.Já vim jen že mímu synovi jeden profil zrušili,nebo zablokovali ale nevim proč.Jo to máš dobrej nápad si to dělat tu zdrav.kůru,ať tomu aspoň předcházíš.Jak to na mě lezlo tak sem tu měla Jirku na tu jednu noc a možná to ode mě nechyt a to se divim.A co vim tak včera zůstal viset na D1 že tam bylo kluziště z tý dálnice,tak tam váznul několik hodin.

Sany11 (Út, 11. 12. 2018 - 21:12)

Docela ti rozumim, Milu, me to taky skolilo paradne, tentokrat. Mam zhruba to same, co ty. Docela se mi to par let vyhybalo, ale tentokrat je to docela sila. U nas to taky postihlo postupne vsechny. Tak se brzo uzdrav.

Miluna (Út, 11. 12. 2018 - 22:12)

Tak vidíš tak máme podobnou věc ve stejnou dobu.To je nespočet posmrkaných papírových kapesníků.Taham jeden za druhym a hned mokrej.To je rýma jak kráva,teče to jak z vodovodu.Už nevim jak si pomoct.Stříknu sprej a za pár minut to proteče a ještě ten kašel do toho a ta hlava těžká i s ušima.No jako už fakt mam dost,nevim co už dělat.Kolikátý den to máš? Taky se uzdrav brzy.

Sany11 (St, 12. 12. 2018 - 00:12)

Treti den to mam.S tema kapesnikama to samy.:D Akorat zadnej sprej nepouzivam. To mi stejne nepomaha. Se rika ze lecena ryma trva tejden a nelecena 7 dni.A je to pravda.

Miluna (St, 12. 12. 2018 - 15:12)

To si jako máma,to já bych se bez spreje udusila.On pak vydrží postupně dýl fungovat když rýma neteče už pak jak z vodovodu.A jinak já mam teploty pořád a antibiotika mam druhej den.A taky jak se těm doktorum dá věřit s antibiotikama bez výtěru a bez CRP? Jen podívánim do krku a ani mi neposlechnul:-( A jak si na tom Sany ty s teplotama? A chci se zeptat i Mii,kam si mi zmizela z fb Miu???? Já vim že sem pár dní neodepisovala ale tvuj profil je pryč,jak to???? Co se stalo????

Mia (St, 12. 12. 2018 - 17:12)

Milu nevím, co se poondilo. Včera jsem ještě na fcb koukala, pak jsem se normálka odhlásila a dnes čumím, že profil zmizel. Záměrně jsem ho nevymazala, ani nevím jak se to dělá. Já to zkusím zítra nějak obnovit. Dnes ještě peču tak toho času nemám. A taky si chci udělat kůru proti chřipajzně, nastrouhám zázvor, citron a med. a budu doufat, že se mě viroza vyhne.

Sany11 (St, 12. 12. 2018 - 15:12)

Ja teplotu nemam.Teda aspon myslim, nejsem si jista, jestli neni rozbity teplomer.Ale asi neni. No, to oni predpisuji radi ATB. Ja si udelam poctivou cibulacku(cibulovou polevku) , ta mi pomuze. Mela jsem doma malo cibule, tak jsem driv nemohla.

Fanda (Út, 11. 12. 2018 - 14:12)

Milčo já už vážně nevim.Nevim kam chceš teda psát nebo nevim jak se mam k tobě chovat.Chybíš mě moc a volal jsem ti i na messengra a nezvedáš to.A jestli jsi nemocná tak já myslel,že mi uslyšíš ráda,ale teď už ti opravdu přestávam rozumět.Mrzí mě to že tě ani neslyšim.

Sany11 (Po, 10. 12. 2018 - 21:12)

Miluno, ja uz jsem taky druhy den"polomrtva". Opuchla, z oci mi tece, uz nemam zadne kapesniky,hlava jak strep. Zase na druhou stranu se mi to posledni leta vyhybalo, tak co se da delat. Tak to preziju. ;)

Miluna (Po, 10. 12. 2018 - 11:12)

Alešku já sem tak nasraná,neni mi dobře.Zbytečně chcípu kvůli zasranej škole co sem kvůli ní přitahnul za sráč!!! A ještě nemam klid ani na to chcípání!!!!! Tak to tam v tej Praze dlouho nevydržela.Nějak se v ní nevyznam co vlastně chce???

Co (Po, 10. 12. 2018 - 19:12)

Co jsi sprostá jsi normální, ženská?

Miluno (Po, 10. 12. 2018 - 18:12)

na podzim a v zimě to tak bývá, že chytneme virozu a ani nemusíme nárazově sportovat. Stačí projít supermarket a někdo kýchne. Potřebuješ teplo, klid, dostatek tekutin a do tří dnů budeš dobrá ... tedy jestli budeš nadávat, tak až za týden :-)

Miluna (Út, 11. 12. 2018 - 19:12)

Ten klid právě nemam.Už to má i Zdena tak děti obskakuju místo abych mohla ležet a lítam s nima po doktorech a lékárnách a sama už mam z toho horečku že neležim v klidu a mam to na průduškách,je mi blbě.Taky mi teče z očí a z nosu leje jak z vodovodu do toho se mi hůř dýchá a bolí na hrudi a hlava a pálí v krku až do ucha.Máma s tátou odjeli aby to nechytli tak sem tu na to sama jako spousta svobodných matek.Říkam si jak to zvládaji když třeba sami padaji na hubu jako já teď??? Už mi to lezlo ke 39 a sem se už motala nějak.Sedla sem si za celej den až teď.A ráno musim letět do lékárny prozměnu Zdeně pro léky.Sany tak myslim na tebe když to takhle máme obě a co to máš ty? Fando je mi to líto ale já sem nebyla schopná nic ani psát prostě tak promiň že tě zanedbávam ale vidíš to sám.A zdravim i Miušku,odepisuju vám rovnou takhle oboum protože sem neměla sílu psát zvlášť.Ještě mi čeká na odpověd i ten zbytek chlapů i cikánka ale na ně už nemam sílu asi.Možná dýl jim napíšu ale stejně mi asi nechápou že je beru jen za kamarády.

-Aleš- (Ne, 9. 12. 2018 - 19:12)

Ahoj Milunko, aspoň si vytvoříš imunitu a pak už marodit nebudeš. Všechno zlý je k něčemu dobrý. Dneska přijela holka z Prahy, tak ji mám zase doma. Před chvílí šla ven. Říkala že za týden zase musí odjet, ale dneska jsem viděl jak jí na Fb psal přítel její mámy, že když do úterka nepřijede, tak dostane, tomu se vysmála. Takže pátej pokus o společný bydlení. Upřímně řečeno z toho nemám radost, ale když si představím že by byla na ulici, tak ji radši tady nechám. Ona se mě o nic neprosí, to byl můj nápad, takže důsledky si ponesu sám. Já vlastě ani moc nejsem rád, že přijela takhle brzy, počítal jsem s tím že přijede nejdřív po novým roce. Ale dneska byla milá a v sexu aktivní, tak aspoň že jsem si užil. Jinak teď už to mám v práci volnější, mám teď takový zimní prázdniny. Dělám jen šontačky na 2-3 hodiny nebo jsem doma. A protože si na sebe vydělám přes jaro, léto a podzim, tak mám pořád stejný peníze. Takže u mě je to teď taková pohoda. Tak se měj pěkně a ať se brzy vyléčíš.

Miluna (Ne, 9. 12. 2018 - 14:12)

No já se mam na hovno,leze to na mě od kluka!!!!! To je zase den tohleto!!!!

.. (So, 8. 12. 2018 - 20:12)

Tak co děláte,kde všichni jste?

+++ (So, 8. 12. 2018 - 21:12)

v Mexiku! :-)

Miluna (Pá, 7. 12. 2018 - 23:12)

Tak jo Jirko tak zítra zajeď.Fando si mi rozesmál a asi máš pravdu,snad to bude lepší.Lallo díky,já ho často chodim měřit a dávam mu léky,má pořád teploty mezi 38-38,4..asi má zánět nosohltanu,on na to trpívá od mala a Zdena docela taky.

Fanda (Pá, 7. 12. 2018 - 21:12)

Miluško tohle mě dneska rozesmálo,ten vtip: Děti se ptají maminky co chce letos k vánocům,? za dárek. A maminka říká že by letos chtěla do tepla . Deti odejdou do pokoje, a zamyšlí se. Po rozbalení v všech dárků se se děti zvednou jdou k mamince která sedí na křesle, a děti ji začnou odsouvat k radiátorum. A matka se děti ptá kam to jedu . a Karlík řiká do tepla..... :D

Jirka (Pá, 7. 12. 2018 - 18:12)

Tak ja se i tak stavim Milu a popovidame.

Reklama

Přidat komentář