Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Fanda (Ne, 16. 12. 2018 - 02:12)

Už budeš mít ten byt? Jirka asi čeká až na něj přijde řada u tebe.A tak jsi kecala jak si psala že Karla a Přemka nechceš,to vidim jak nechceš.

Jirka (Ne, 16. 12. 2018 - 12:12)

No a ty zase cekas az nejakej z tech chlapu co zna bude chtit i tebe co?

Návštěvník (Ne, 16. 12. 2018 - 14:12)

Takze ty uz jsi na tom tak zle ze musis spat s holkou ktera je hiv a k tomu spi s kdekym kdo ji chce? Hodne jsi se zmenil

hm (So, 15. 12. 2018 - 16:12)

Jedna Paní Povídala.
Já jenom, že máme kožní sestru v rodině, víš. A příčina může být jináá. To musí vidět lékař. Ale navrhuj, když chceš. Tady se pořád navrhuje. :-)

Lalla (So, 15. 12. 2018 - 16:12)

Aha, JPP:) Ale jinak, věřím, že o tom víš víc než já. Jak píšu, Aleš chce stejně jít za týden ke Kožnímu lékaři. Možná by měl jít dřív? Jo navrhuje se tady, to víš, to je na internetu takové stejně jen povídání bez záruky

hm (So, 15. 12. 2018 - 13:12)

Ty to ale nevidíš vůbec. A o tom to je. Víš kolik je kožních problémů?
Takže tvoje JPP není na místě.

Lalla (So, 15. 12. 2018 - 16:12)

Promiň, vycházím ze svých letitých zkušeností a z toho, jak jsem postupovala v takových situacích u své rodiny. To, co jsem psala navrhuji jen po dobu, než se Aleš půjde po týdnu k lékaři, jak sám psal. Co je to JPP?

Miluna (So, 15. 12. 2018 - 13:12)

Alešku a kde teď ona je? Zase v nějaký díře? Začla být na tebe zlá a odešla sama? Tak mě prozměnu začal bolet zub takže máme oba problem v horní části těla.Tak sem zase vzteklá a mrzutá že nemůžu mít od ničeho chvíli klid.Teď po takovim sráči co sem měla zase jít se otravovat se zubem kterej je stejně možná na vytrhnutí.No a jakej Karel je to poznam časem.Teď se zase odmlčel Fanda protože sem s nim neměla chuť ani klid na povídání v telefonu.

-Aleš- (So, 15. 12. 2018 - 13:12)

Dík za podporu. Pokud bude chtít tak půjdu na testy DNA. Já už vím jak to tam chodí. Minule mě zachránily. Teď si taky myslím že můžu být v klidu. Ona holka je dost do větru, takže asi sama jistě neví čí to může být. Mně teda tvrdila že bez kondomu šla jenom se mnou, ale tomu nevěřím. Ta vyrážka mě celkem znervózňuje, ale mám ji teprve třetí den. Sice nesvědí, ale je to dost velkej kosmetickej problém. Četl jsem že pokud do týdne nezmizí, tak by člověk měl zajít na kožní. Tak ještě pár dní počkám.

Lalla (So, 15. 12. 2018 - 13:12)

Aleši, obličej si myj jen vlažnou vodou, žádná mýdla atd. jemně vysušuj a měň ručník nebo vždy jiné místo ručníku ať si to neroznášíš. Speciální ručník na obličej, který nebudeš utírat tělo. V pondělí zajdi do lékárny pro litrovku Jarischovy vody. Tou si začni ošplouchávat obličej místo vody z kohoutku. Někdy je to prostě alergie nebo podrážděná pleť nebo psychosomatika ze stresu, co s tou slečnou máš. Rozhodně bych to neviděla černě

die (So, 15. 12. 2018 - 10:12)

Aleši sice by ti kočárek slušel ale to cikáně by jsi nepředělal. Oni to mají v krvi a jiní už nebudou.

-Aleš- (So, 15. 12. 2018 - 08:12)

Tak to ti přeju že máš takovýho kamaráda, hlavně ať se ti to nezkazí jako mně. Já nevím co to do té holky vždycky vjede, že začne být tak protivná. Kdyby byla v pohodě, tak tady mohla bydlet. Já dítě s ní mít už nechci, takže nepotřebuju aby šla na testy. To spíš ona by mohla po mně chtít abych na ně šel. Včera ale o ničem takovým nemluvila, tak si myslím že ví že to není ode mě. Mě to mrzí že to takhle dopadlo protože ji mám pořád rád, ale asi to s ní úplně ukončím. Nevím od čeho je ta vyrážka, mám to jenom na tvářích, nikde jinde ale jestli mi to nezmizí tak půjdu na kožní.

Aleši (So, 15. 12. 2018 - 10:12)

těhotná má změny nálad a u cikánek můžou být emoce silnější. Tohle není nic pro tebe, když máš radši svůj klid. Tak snad v tomhle bude férová, že to nehodí na tebe, ale u nich člověk nikdy neví. S tou vyrážkou to může být přechodná infekce, když ona bydlí kde se dá a hygiena asi nebude nic moc. Ale jestli se ti vyrážka zvětší nebo zanítí a budeš mít i horečky, pak na nic nečekej a jdi k lékaři. Držím palce, ať se ti daří.

-Aleš- (Pá, 14. 12. 2018 - 23:12)

Milunko, s holkou je to špatný. Dneska jsem s ní sice byl, ale už u mě nebydlí. S ní se to prostě nedá, ona je čím dál víc hysterická. Dneska na mě začala křičet že musí být pořád po mým, že mám bydlení a ona musí přespávat v dírách. Když jsem se jí zeptal jak to myslí, tak mi neodpověděla. Už mě to s ní nebaví, za tohle fakt platit nebudu. Příští pátek mi má zavolat, ale asi se na to už vykašlu. A na závěr to nejlepší - je v třetím měsíci. Já už to vím týden, to mi tvrdila, že je to moje. Dneska už říkala něco jinýho, že prej ho neznám. Tak takhle to dopadlo. Teď se modlím aby to dítě opravdu nebylo moje. Navíc se mi na tvářích udělala nějaká vyrážka, tak teď zjišťuju co to může být. Dočetl jsem se že to může být úplně neškodný nebo to může signalizovat vážnou nemoc. Tak zas nevím nic :-)

Miluna (So, 15. 12. 2018 - 00:12)

No ty jo Alešku tak ty jí máš oplodněnou:-O a nestřík si jí fakt jednou? A budeš chtít aby šla na testy??? A jinak to je špatný že na tebe křičela.Může jí teď hrabat z toho těhotenství a tuplem nebude chtít být po dírách.Tak se ti to pořád hroutí.Já taky sama nevim skym být ale něco mi večer chytlo a sešla sem se s tim cikánem Karlem a jeho mam tady ve městě a bylo to dobrý.Zase po takovej době sem měla u kluka pravou hnědou kůži.On neni napůl je cikán.Nespali jsme spolu,nechtěla sem aby to zašlo rovnou takhle ale líbačky byly a dobrý povídání.Už je mi o dost líp jen mi ještě občas zabolí na průduškách ale byli jsme spolu přes tři hodiny.Já nevim Alešku proč to dělam ale najednou sem ho prostě chtěla vidět.A choval se tak jak se mi líbí,žádnej suverení namyšlenej frajer.No a co to můžeš mít za vyrážku? Jakou vážnou nemoc to může signalizovat? Mě se to taky dřív dělalo.

_ (Pá, 14. 12. 2018 - 19:12)

Milčo tak ty jsi tu sama? Taky jsem zvědavá co Aleš jak je s holkou momentálně na tom.A z tebe asi něco zajímavýho vyzařuje,když se tě takhle chytaji.Jsou ženy o které nikdo pohledem nezavadí.Natož aby jim strkali chlapi čísla pomalu do kapes jako tobě.

Miluna (Pá, 14. 12. 2018 - 17:12)

Alešku tak co jak to máte teď s holkou? Jak se máte? A jí to v Praze už nebavilo nebo co to že se vrátila tak brzy?

Lalla (Čt, 13. 12. 2018 - 15:12)

No teda holky, vás to pěkně sklátilo. Tak hlavně klid a teplo, Milu, ty to máš těžší, když se staráš o dvě děti, ale tak už to maminky mají. Užívej antibiotika, ono to chce pár dní než zaberou.

Sany11 (Čt, 13. 12. 2018 - 15:12)

Je to uz lepsi, Milu, uz nejsem jak matoha, tak muzu aspon trochu neco uklidit, v kuchyni to vypadalo jak v tanku a neco uvarim. Hlavne ta hnusna ryma uz je lepsi a nemam oci jak kralik.
Na to radeji ani nemysli, tak snad se to da ale leky nejak potlacit, to uz prece neni jako pred 30 lety.Musis na sebe holt davat vic pozor.

Miluna (Čt, 13. 12. 2018 - 16:12)

Jo přesně já tu rýmu taky lepší i když pořád zvýšená teplota se dělá ale je mi líp a taky už sem trochu poklízela protože nádobího bylo plno.No máme to nějak stejný co? A to sem si říkala když to na mě lezlo jestli taky nemarodí někdo z diskuze a ono to máš ty.Jo tak dá se to potlačovat to jo ale už fakt musíš být opatrnější a máš po chlapech i sama abych nechytla něco jinýho a jsou chlapy kterym to nevadí jako Jirka a Fanda ale jak mi píšou ty nový tak jim sem to taky na sebe řekla a předpokládala sem že je to odradí a i sem chtěla aby je to radši odradilo aby mi nelákali ale představ si ono ne,píšou mi dál Přemek a Karel-bílej vs cikán.No ale nakonec se bojim už já abych nechytla něco jinýho,jo jsou moc lákavý ale bojuju sama se sebou abych radši nešla.Pořád si říkam že by mi mělo stačit tak jak to mam teď.Nevim kde ye vzal najednou zájem o mě,sem v práci měsíc a takhle se mi tam nachytali tyhle dva a to chlapů dělalo pohledů víc.Nevim jestli sem teda držka nebo přitažlivá držka když se takhle chytaj.Seděla sem obléklá za kasou ve svym stylu,žádný sukýnky a přesto se chytaj.A už mi přišla výplata,konečně vydělaný peníze mnou.Doufam že jim to nevadí že zase sem to odsrala marozenim.Ale i tak bych musela být s dětma doma.Zdravim Lallo,viď to jsme dopadly.

Reklama

Přidat komentář