Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Čt, 20. 12. 2018 - 11:12)

Milunko, to máš v puse podrážděný, tak tě to chvíli bude bolet, to je vždycky tak. Mě ty korunky taky bolely a dásně mi napuchly, než si na to tělo zvyklo. Dneska jsem se konečně oholil, takže už nevypadám jako bezdomovec s leprou. Ale radši jsem všechny žiletky co mám vyvařil v rychlovarné konvici a dal jsem je do mrazáku. To by ty bakterie mohlo psychicky zlomit :-) Jo, u nás se lidi rádi zadlužujou. Je to proto že kdyby dali jenom nějakej malej dárek, tak by je ti ostatní pomluvili a třeba i jim to vyčetli. Ne nadarmo je u nás 900 000 lidí v exekuci.

Fanda (Čt, 20. 12. 2018 - 10:12)

Milčo můžeš vůbec mluvit když máš takovej problém kdybych zavolal? Já sem v nemocnici kvůli játrum.No tomu komu něco je tak asi je nechávaji vánoce pěkně chladnym,nebo spíš je to depresuje.Já vánoce neřešim ale babce sem tam pěkně opravil betlém doma tak byla ráda.A co Jirka a Karel a Přemek?

jo (Čt, 20. 12. 2018 - 09:12)

A někteří co bez dárků a velké žranice nemůžou být si na vánoce dokonce půjčí což je vůbec na hlavu a nechápu to.

Miluna (Čt, 20. 12. 2018 - 09:12)

Jo přesně mam na to stejnej názor jako ty a taky to nechápu a myslim že takovejch lidí bude dost.A představ si že i moje Zdena říká že by radši byla ve škole.Ty jo mě to tak bolí v tý puse až někam pod oko.Mam v puse hned tři problemy najednou:-( a anonym mi píše o línej prdeli,no nevytočelo by tě to???

Miluna (St, 19. 12. 2018 - 23:12)

Moc vám dík,vám co jste o mě hezky psali.Aspoň pro mě máte smysl života a tobě dík 20:18 jak píšeš že je to moje věc.Přesně každej na nějaký Vánoce neni,nevim proč bych tady měla ve třiceti šaškovat a hrát nějakou Vánoční komedii?? Umí mi to někdo vysvětlit proč?? Rodiče mam teď oba nemocný tak asi ani oni na to nebudou mít náladu.Nevim co to je za smysl cpat se nějakym cukrovim teď ještě bez zubů a chcete znát pravdu jak řešim štědrovečerní večeři??? Asi tak že si klidně dam špagety.Fando co ti je??? Ještě s Jirkou sem.Nejsem blázen do tebe tak jak sem byla ale ukradenej mi nejsi to bych neudělala.

ono (Čt, 20. 12. 2018 - 06:12)

Ono je dost jedno, jestli ty jsi na vánoce nebo jak tomu říkáš. To je tvoje věc, co jíš. Máš ale děti a jsou to ještě školáci a předškoláci a kvůli těm bys mohla hýbnout svou línou prdelí a něco upéct, uvařit a připravit dárky. Jinak si vánoce prožij zas třeba s nějakýma cikánama na záchodě jako před pár lety kdy se jich tam na tobě vystřídalo několik

Miluna (Čt, 20. 12. 2018 - 08:12)

Přestaň mi otravovat s nějakejma podělanejma Vánocema anonyme!!!!!! Ty Vánoce jsou akorát tak na hovno že když má někdo zrovna problem musí to řešit na pohotovostích jak je všechno zavřený!!!!! Teď sem o tom mluvila s chlapama který taky maji problemy se zubama!!! Já mam v držce dreny a nehojí se mi to prý dobře tak mi to zase rozrípala,čistěla a možná mi dá prý další antibiotika a to sem teď jedny dobrala!!!!! Myslíš že asi mam nějakou Vánoční náladu????? Co kurvaa!!!!!!!! Mam toho akorát tak dost,zase to bolí jako kráva a ty mi tady píšeš o línej prdeli!!!!!!! Už fakt s tim přestaň!!!!!!!

haha (Čt, 20. 12. 2018 - 06:12)

Mám děti puberťáky jako Miluna a věř mi,že jim jsou Vánoce těžce u zadku a taky to nehrotíme.Každej to neprožívá.Jejich dárek,že každej dostane litr a oni si koupí co chtějí a jinak jsou hlavně rádi,že mají prázdniny.

-Aleš- (St, 19. 12. 2018 - 23:12)

Tak seš zrovna tady. To já ani žádnou štědrovečerní večeři nemám. Jím to co mi dá máma když tam jdu na Vánoce na oběd. Většinou jsou to chlebíčky a cukroví. Taky od ní vždycky dostanu víno, tak to vyzunknu a je mi fajn :-)

-Aleš- (St, 19. 12. 2018 - 23:12)

Milunko, teď jsem se dodíval na film Motýlek. Já mám rád takový typy filmů. Taky tam hraje můj oblíbenej herec Steve McQueen. On umřel dost brzy, když mu bylo 50. Vyrážka se zlepšuje, ale ještě radši moc ven nevycházím, protože se na mě lidi dívají štítivě. Dneska jsem byl o chlebu a rohlíkách, teď už mám v lednici jen okurky. Taky vím co to mám na tom ksichtě. Je to impetigo a chytl jsem to od holky, ona to měla na zadku a na rameni. Já jsem jí na to dával náplasti, ale nenapadlo by mě že je to infekční. A před pár dny když jsem jí řekl že mě nakazila, tak mě ještě seřvala co ji s tím otravuju. Tak snad nebudu muset k doktorovi. A aby toho negativismu nebylo málo, v pátek když jsem s ní byl tak mi říkala že jí pár měsíců po porodu umřela dcera. Původně mi tvrdila že ji má u sebe a chodí s ní do parku a tak. Což mi bylo divný, když nemá kde bydlet. Pak zase že ji má v děcáku a nakonec z ní vylezlo tohle. Jestli mluvila pravdu, tak si myslím že právě z tohohle ji hráblo. Mě to mrzí já bych jí chtěl pomoct, ale jí je všechno jedno, navíc začala fetovat. A ještě jednu shodu s tebou mám. Předevčírem se mi vylomil zub, když jsem rozdělával sáček s brambůrkama. Já na tyhle věci chodím se zubama :-) Už mám dva zuby umělý, tak asi přibude třetí.

Miluna (St, 19. 12. 2018 - 23:12)

Alešku sem ráda že si už napsal.Koukala sem do googlu na tu vyrážku a docela teda vypadá bolestivě.Tak to zaléči ať se ti to nešíří ty jo.Aha tak jestli ti holka říká pravdu tak ona má zasebou to co s Renouškem??? :"( To je teda hrozný! A začla fetovat,to je špatný Alešku.Jestli padne do závislosti tak se zničí.Já ať toho mam zasebou cokoliv tak ale aspoň já sem do žádný závislosti nepadla.A ty zuby tak to jsme snad propojený.Mě už chybí 5 zubů ale umělej nemam,to musí být hodně drahý nebo jak to Alešku máš?? A ten film neznam jak si o něm psal.Já už ležim a Jirka vedle mě.Mam být u zubařky v 7h ráno.

-Aleš- (St, 19. 12. 2018 - 23:12)

Mně se před pár lety rozpadly dvě stoličky, tak mi zubař dělal korunky. Já už si nepamatuju kolik to stálo. Ale zase tak hrozný to nebylo. Myslím že do tří tisíc. Ta vyrážka nebolí ani nesvědí, jen vypadá hnusně. Ale hojí se mi to dobře. Já mám pocit Milunko, že ona už fetuje dlouho. Když byla u mě tak vydržela celou noc na počítači si pouštět písničky pořád dokola. Takže na pervitinu jede asi už dýl. Včera jsem mluvil s její kamarádkou a ta mi to potvrdila. Já do práce půjdu až po novým roce, takže mám dovolenou.

Miluna (Čt, 20. 12. 2018 - 00:12)

Tak to mě nenabídli korunky.Mě to vždycky vytrhli celý zuby tak nevim jak to je.Tak si aspoň ten odpočineš když máš volno,já asi pujdu do práce po svátkách.No to je teda špatný s holkou,já nevim jak to teď cítíš ale mam z tebe pocit jako když si k ní taky ochladnul??

Fanda (St, 19. 12. 2018 - 22:12)

Milčo já sem v nemocnici.Zítra ti zavolam.Tak užívej Jirku.

ale (St, 19. 12. 2018 - 20:12)

to je snad její věc plno lidí svátky nechávají v klidu a neblázní s nakupováním a přecpáváním se

baba (St, 19. 12. 2018 - 20:12)

oni od ní její děti ani nic nečekají

(St, 19. 12. 2018 - 19:12)

Už se letos Miluny někdo ptal, co koupila všem svým dětem k vánocům? Kolik napekla cukroví? Jestli má vše připraveno na štědrovečerní večeři? Nenene. To je jako zeptat se, kdy naposledy viděla Milánka. Jestli se nepletu tak před rokem a půl, viď, matko. Ona se nudíííí

... (St, 19. 12. 2018 - 20:12)

Na tyhle otázky ti každej prdí.Ať radši Milča točí videa.Ať točí cokoliv jí napadne ale je to skvělý ty hlasovky nebo když by zapojila tak z lehka i něco s obrazem;-) moc rád se podívam.

Nechte toho (St, 19. 12. 2018 - 20:12)

honit se nad slabomyslnou ženskou nemusíte

... (St, 19. 12. 2018 - 20:12)

Jak honit? Vždyť je skvělá,je s ní sranda.

Reklama

Přidat komentář