Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

pozorující (So, 22. 12. 2018 - 14:12)

Tak co lidi kdo jaký máte vánoce? Pište někdo něco.

:-) (So, 22. 12. 2018 - 17:12)

Určitě se nehonim a dárky neřešíme.Jen se válíme a dobrý jídlo.

hm (Pá, 21. 12. 2018 - 18:12)

Přivzít by jsi měla k sobě hlavně své děti.

Miluna (Pá, 21. 12. 2018 - 20:12)

Jo to je jasný ob týden budou se mnou.

omyl (Čt, 20. 12. 2018 - 21:12)

Oni k sobě nepatří, nemůžou spolu žít. Jen jim funguje společný sex. Prozatím. Zase na nějakou dobu, než si Miluna najde nějaké náhrady.

Fanda (Čt, 20. 12. 2018 - 21:12)

No já nevim ale když se někdo bere jen na sex,tak se ty dva sejdou a užijou si a po akci se rozloučí,ale oni už spolu tráví už několik dní zase.Tam to nebude jen o sexu mezi nima.Jo trvale spolu bydlet neumí,ale dlouho bez sebe taky nevydrží.Možná patří mezi lidi co nemůžou být dlouhodobě spolu,ale zároveň ani bez sebe.

Sany11 (Čt, 20. 12. 2018 - 18:12)

Mne trhali stolicku, taky sedmicku, tak tam necham dat implantat. Osmicky mi kdysi vytrhli vsechny, preventivne. Jinak mi zadny nechybi. Kdyz mas napr. mezeru mezi dvema zuby, muzes si nechat udelat mustek. Ten je podstatne levnejsi, nez implantat.

Miluna (Čt, 20. 12. 2018 - 17:12)

Tak to mi mrzí Fando,tak se uzdravuj,jestli to jde? Jak si se ptal tak ten Karel už nenapsal a s Přemou se mi sejít nějak nechce a s Jirkou jsme ještě spolu.Alešku ještě že si je vyvařil ty bakterie,na ně platí var.Mráz na bakterie neplatí,tovíš mam doma malou doktorku tak mi poučuje a říká že starý lidi si chybně myslí že bakterie zabíjí mráz že prý je jen zakonzervuje a spomalí.To mi říkala zrovna nedávno ne teď kvůli tobě.Ale ty si jim poskytl dvojí proces:-) Jo pomohl mi na to lék na to jak sem to měla v puse rozbolený.A co ta holka teda,asi na ní kašleš když je z ní tohle? Ale to je pořádně lidí v exekuci jak si psal,to sem nevěděla že je to tak špatný.No tak ať se hlavně zadlužujou dál kvůli dárkum,ty jsou životně důležitý.Jo Sany máme na to uplně stejnej názor a pohled na ty vánoce.By mi zajímalo kdo mi to tu pořád píše,to musí být vánoční nadšenec.Vyplachuju to jak si psala,zubařka mi to taky říkala.Tak sis taky tim prošla.Když si měla teplotu tak to zánět mohl být.Sany kdybys měla míň zubů chtěla by si protézu nebo bys radši chodila bez zubů??

-Aleš- (Pá, 21. 12. 2018 - 10:12)

Milunko, dík za informace, už jsem si to vygooglil, fakt na bakterie mráz neplatí. Máš chytrou dceru. Tak ty žiletky jsem už vyndal, doufám že nebudu mít bakterie v mrazáku :-) Vyrážku už nemám, jen na bradě mám zaschlej hnis, je to takový dožluta, vypadám jako kdyby mi tam zůstal med. S holkou ještě nevím jak to budu mít. Já se dívám na její Fb a vidím kdy je na chatu aktivní, ale už tři dny tam nebyla. To se asi muselo něco stát, protože ona je chatovací maniak. To že fetuje a že mě nakazila mě odrazuje, na druhou stranu ji mám pořád rád. Mně je jí líto, nějak bych jí chtěl pomoct. Uvidím jestli se dneska ozve, ale nejspíš ne. Ona je na mě nasraná že ji pořád vyhazuju z baráku, ale s ní je těžký soužití. Jednak je hysterická a taky mi vadilo že si přes můj počítač psala chlapama. Kdyby to aspoň byli normální chlapi, ale většina ji chtěla do postele nebo aby jim poslala svoje fotky. Za chvíli jdu se šéfem na oběd, tak očekávám naditou obálku :-)

Miluna (Pá, 21. 12. 2018 - 15:12)

Tak už máš obálku:-)? Víš co je dobrý že mě už taky přišla výplata ale ani nevim za co to utratit teď než dobrý jídlo mě napadá nebo něco ze sexshopu.Dětem sem taky dala všechno co chtěli a už nevim,tak aspoň ušetřim a už se budu stěhovat.Jeden chlap mi dal bydlení a už mi dal i klíče a smlouvu a na tu kauci mi dal Fanda i Jirka.Ale Fanda má teď problemy jak tu psal,dneska jsme si volali.Nevim a pořád necítim to co dřív k němu.Normálně zase cítim nejvíc k Jirkovi a máme teď hodně sexu a je to krásný a ještě s nim budu do neděle a dneska večer a zítra budu stěhovat věci.Sem ale tak koukala na videa a dostalo se mi video kde je vidět jak islamista uříznul hlavu turistce jak je to teď ve zprávách a já viděla to video a je mi najednou z toho špatně nějak.Neměla sem to otevírat,mě se totiž nedavno zdálo něco ve snu že někdo podříznul mě a tohle je takový podobný,no fuj,musim myslet na něco jinýho.Ještě tenkrát jak sem měla taky maročana před asi dvěma roky a ten měl taky hiv a tuhle hrůzu udělali v Maroku.No je to divný že tam tak dlouho nebyla holka,jestli neztratila mobil? Ale je hrozný že fetuje když čeká dítě,to je špatný.Bude malej závisláček už.Možná jí ani nejde pomoct,snažil si se ale když je hysterická a pak to s ní nevydržíš tak jí nejde pomoct asi,nevim.Jo tak mam šikovnou dceru že mi sama poučila že bakterie mráz neničí:-) No a jinak je mi líp teď,už se mi pusa zprovozňuje,dneska mi doktorka pochválila.Tak teď piju kafe,Jirku mam vedle sebe,teď je to lepší.A Karel nic nenapsal,tak já to fakt nechápu že by fakt jak člověk nedá tak ztratí cenu?? No tak aspoň vidim komu na mě záleží a kdo si jen hrál-možná.Ale byl na povídání dobrej,takovej normálnější než ty jak sem znala dřív.

-Aleš- (Pá, 21. 12. 2018 - 16:12)

Jo, dostal jsem třináctej plat, takže budu mít na utrácení za holky :-) Tak už máš byt, to je fajn že budeš mít svoje soukromí. Když vám to teď klape s Jirkou, tak se tam třeba nastěhuje :-) Holka nemá mobil už několik měsíců, ona si ho půjčuje nebo chodí do kavárny. Naposled tam prý napadla nějakou ženskou až ji museli vyhodit, tak tam má zákaz. Ona se ráda pere, prý má zákaz ještě do dvou barů. Tady vidíš, že má všude problémy s ovládáním se. Dítě bude závislý to je jasný, pokud ho ovšem donosí. Je to hrozný taková nezodpovědnost, ale u feťaček je to normální. Já znám víc takových případů, jim jde hlavně o to aby se něčím sjely. Hlavně že mi vyčítala jakej jsem sobec. Já se na ty popravy nedívám, taky mi to nedělá dobře. Já mám rád normální videa, teď jsem se například díval na skrytou kameru jak ženský serou :-) Karel chtěl asi něco víc než jen povídání, tak vycouval. To je ten problém že chlapi to mají těžší než ženský co se týče sexu. Ženský si vždycky někoho seženou, ale chlap se musí snažit. Já už jsem to pochopil dávno a na nějaký balení jsem rezignoval. Jak to dělám já to jde rychle, ale zase je tam velký riziko takže to taky není ideální model. Já už to ale jinak neumím.

Miluna (Pá, 21. 12. 2018 - 18:12)

No je to hroznej rozdíl chlapi vs ženský.Sám Karel mi říkal že je to uplně jiný myšlení.Člověk spíš aby je krotil ty chlapy aby všechno nebylo jen o sexu ale oni cítí pravý opak.Neřeknu kdybych sex neměla od Jirky tak bych taky víc chtěla protože bez sexu dlouho nevydržim ale jak jsme to mezi sebou nedokázali přestat tak já se na jiný chlapy ráda spíš jen zase dívam,nebo jen nějaký dotyky a polibky,nechci s každym sex a taky hlavně kvůli tomu co mam a abych něco nechytla k tomu i já tak je to velká brzda ale jak vidíš asi pak na jiný můžu zapomenout.Přitom pro spestření aspoň se dívat a dotýkat tak to bych moc ráda ale nějak mi to nefunguje.Karlovi sem naposledy psala že mi s nim baví psát a že mi to uklidňuje a na to už právě nic nenapsal a už je to pár dní.Možná si řekl že mi na psaní sere a vycouval a nebo se ještě ozve.Ale je mi to jedno,hezkej byl no ale já se vnucovat nebudu když mam Jirku.Včera sem Jirku udělala třikrát.A teď po pravdě bych šla zas nejradši ale ještě neni čas teď na to.A ta moje cikánka na ty chlapy žárlí:-)) pořád čeká kdy už si jí pozvu:-)) dokonce mi chce dát i peníze.Ale já ještě potřebuju chlapa dokuď se nenasytim tak jí nechci.Ženská je pro mě druhořadá,je to jen takový spestření ale bez chlapa by to nešlo,tak jí nechávam čekat.Jo to je lepší takový videa viď;-) taky koukam ze sexuálna na ledacos.Taky se mi stalo že sem si představovala z nějakýho videa že seš to ty,když tam byl bílej s cikánkou.Ty násilný videa nemam ráda,jsou různý weby s brutálníma videama ať už nehody,popravy,neštěstí,vraždy,já nevim jak se na to někdo může někdo třeba pravidelně dívat? Ty lidi pak otupí.Já když viděla pár videií,někdy na mě pak lezl nádech depresivna a to nepotřebuju se cítit takhle z toho.Mam to asi jako ty.A nevíš copak holku tak vyprovokuje že se chce prát??? Tak to asi pujdeš teď za nějakou jinou viď? Já teď pujdu nakoupit a pak jdem odvézt nějaký ty věci do bytu.Jirka se přímo nenastěhuje,budem v tom stylu navštěvování,aby jsme měli sebe i pak zase svuj klid.Zkušeností teď vim že jsou si lidi vzácnější a když budem cítit chybění si tak snadno přijede.A sem ráda jak mi dal prostor i na nějaký to spestření o to víc já ho pak miluju.Ale strašně mi zas lákaji sex ve třech,zastesklo se mi po trojce já,Alička a Jirka.A nebo já Jirka a ještě jinej ale nutit už ho s žádnym sex nebudu aby s nějakym měl něco on,to už neudělam když si vzpomenu jak se z toho zbláznil a jak sem to odsrala prstem tak to už mu nikdy neudělam.Ale taky mi leze do hlavy myšlenka,znát třeba škaredou holku a aby na mě s Jirkou přitom koukala a Jirku mi záviděla a chtěla taky od něj a já bych jí Jirku půjčila ale Jirkovi by se nelíbila ale udělal by jí kvůli mě.Nevim proč mam takovýhle různý myšlenky ale nemůžu za to.A u tý Aličky se mi zase líbilo vidět jak je Jirka z nás obouch hotovej,jak ho obě zaměstnáme.A já Jirka a jinej tak zase tam si užívat já,jejich krásu chlapskou a jak si je vemu oba.Možná někdy něco třeba zažijem,já si Jirky budu o to víc vážit kdyby bez nucení něco takovýho jsme zase udělali,třeba Jirka postupně pochopí co je naše štěstí a že máme sebe a jiný osoby přivzít na pestrost.

Miluno (Čt, 20. 12. 2018 - 17:12)

Každý to má s vánocema různě. Někoho štvou lidi v obchodech, protože nakupují, jako by celý rok nejedli a nepili ( mně to neštve, protože jejich věc ). Někdo nakupuje ve stylu "hamty hamty, ať mám víc než tamty". Někdo zase vánoce odmítá a vánoce bere jako normální všední dny.

Mně se vánoce líbí už kvůli vůni cukroví, jehličí, purpury na plotně :-) a baví mě, když je někdo pod stromečkem nadšený z překvapení ( to jsou hlavně děti ajá :D ). Mně dokázaly rozbrečet i CD Quenn nebo Seala, které jsen kdysi dostala. Nejde o velké věci, ale o to, všimnout si, co by obdarovaného potěšilo, třeba i maličkost. To se nám daří a v tomhle vidím spokojenost. Ale zároveň chápu, že to každý může mít jinak. Takže každý podle svého a nic není špatně.

Miluna (Čt, 20. 12. 2018 - 17:12)

Ale ty nejsi ten kdo do mě ráno rejpal viď? Protože teď tohle si napsala hezky a dokážu to taky chápat.Tak jak to vidíš ty tak to vidí i moje máma.Ale teď jsou nemocný tak nevim jestli budou mít náladu.Já to beru jako všední den,necítim nic a nejhorší je že ani nikdo neví co by chtěl za dárek,takže je to takový žádný.

... (Čt, 20. 12. 2018 - 15:12)

Milunko prosim dej zase nějaký videjko:-)

dotaz (Čt, 20. 12. 2018 - 12:12)

Fando a nejsi na infekčním?

Fanda (Čt, 20. 12. 2018 - 16:12)

Ne na infekčním ne.Je to kvůli mojí minulosti.Proto teď ty únavy a neschopnost práce je to z toho.

fandoo (Čt, 20. 12. 2018 - 16:12)

máš unavený játra z chlastu nebo drog?

Fanda (Čt, 20. 12. 2018 - 20:12)

Já nevim něco se podělalo,nechci tu přesně o sobě psát co jsem dělal před lety.A Miluno myslim že náš vztah jde do hajzlu.Je mi na nic.Ale vidíš to sama jak to je.Podle mě patříte s Jirkou k sobě,protože kdyby ne,dávno už byste spolu nebyli.

no (Čt, 20. 12. 2018 - 17:12)

Najíždí na důchod.

Reklama

Přidat komentář