Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

jo (Ne, 20. 10. 2019 - 16:10)

je to chocholouška

abc (Ne, 20. 10. 2019 - 15:10)

V tom případě máte oba negativistický postoj k životu. Než se zapletete s Ukrajincema zkuste to léčit.

Ota (Ne, 20. 10. 2019 - 18:10)

To já s ukrajincema nic neplánuju:) .Andy děkuji ale je mi jasný že jsem losser i když aspoň už o 13kg lehčí losser.Jsi šikula.Já už kolo ani nemám.Byl jsem nakoupit a teď zase koukám a přemýšlim co dělat.Asi půjdu do kontejneru se smetim a vyhodit plast.Aspoň se projdu pár metrů.

Ota (Ne, 20. 10. 2019 - 14:10)

Tak teď znáš Andy k tomu navíc ještě mě:) .Já to mám podobný.Mám pocit že jen přežívám.A asi jediný rozdíl je v tom že o tom nepíšu tak často jako Radka.Můj život vypadá jako toho z videa s názvem "Zasrané Vánoce" co jsem tenkrát Milunka dala.Něco takovýho jsem já kdyby jsi si mě chtěla představit.

bianka (Ne, 20. 10. 2019 - 14:10)

Radko, je s tebou zbytečně písemně komunikovat, když všude vidíš na lavičkách Ukrajince. Každý vidíme, to co chceme a také děláme to, co chceme. Jdu také ven.:-)

Andrea (Ne, 20. 10. 2019 - 14:10)

Radko, víš, že neznám nikoho z mého okolí,kdo je takhle znuděný,no o známých mám tedy dost,jo je super jdu protáhnout tělo na kole

Radka (Ne, 20. 10. 2019 - 13:10)

Bianko ta má parta z mládí se rozpadla.Odcizili jsme se všichni.Každý se vydal jiným směrem a už se to nepovedlo vrátit.Nevím proč to tak je.A s jednou co se usadila a žije sama s ní si nemám už co říct protože z ní kape nuda taky.Potřebuji akčního extroverta.Má zkušenost je že čím jsme starší tím každej chce z dřívější party někam míň.Občas někdo jen slibuje jako Milči Lucina a nic z toho.Třeba jinde je to jinak ale kolem mě je to jen takhle.Asi už chápu proč Milča zkončila s ukrajincema.Ty jsou tady u nás jediný který ještě chodí ven na lavičku nebo někde posedět a většinou v partě.Tak asi příště Milče navrhnu ať mě k nim vezme taky.Ráda s nima někam vyjedu.A bez manžela by to bylo ještě asi horší Bianko.Andreo lyžování mi nikdy nezaujalo jen jsem si málem polámala nohy.Hokej mi nic taky neříká.Jedině ten bylinkový čaj se čtením ale opět jsme u toho,zase to nejde dokola a partu to nenahradí.Já nemít Milunku tak mi asi hrábne z toho života.Jediná kdo mi drží ale chtělo by to častěji.

Andrea (Ne, 20. 10. 2019 - 13:10)

Radko,zima je třeba fajn v tom,že si půjdeš se synem zalyžovat nebo si stoupne s do brány, když s ním budeš mastit hokej,kino je taky fajn,divadlo ještě lepší, dát si túru s batohem, paráda je si číst a k tomu popíjet bylinkový čaj, který sis v létě nasusila, všelijaké kurzy vzdělávání taky nejsou od věci

bianka (Ne, 20. 10. 2019 - 13:10)

Proč jsi se vdávala Radko? Nepíšu, že všude chodím sama, to ne. Ale že utíkám do své samoty. A proč NEMÁŠ v okolí své kamarádky? Kamarádky jsou i v pozdějším věku, s těma můžeš jít za zábavou, když manžel nechce.

Radko (Ne, 20. 10. 2019 - 12:10)

Miluna ti nasadila svou přízní křídla, viď? Teď se cítíš povýšená, jakobys nasála veškerou moudrost světa a mohla soudit druhé. Hezky pomalu se snes na zem. Chceš snad dopadnout jako Miluna, která tvrdí o některých měsících, ne-li částech roku, že jsou zbytečný čas?

Radka (Ne, 20. 10. 2019 - 12:10)

Trochu ti nerozumím,proč si myslíš že mám nasazená křídla a jsem povýšená? Píšu jen svůj názor kteréj navazuje na introverta a extroverta.A Aleše který napsal že extroverti jako já v něm zbuzují agresi.A trochu naštvanost z kolegyň z práce.Jo Milu je pro mě úplně jiný svět,žádná se jí nevyrovná.Takovou už nepotkám.A jestli to Milča psala o zimě nic na tom nevidím divnýho.Nevím koho baví šlapat po ledu nebo ve sračkách ve městě v blátě a rozjetym sněhu,klepat se zimou a čuchat smrad z komínů? Klidně bych tohle období taky přeskočila.

Radka (Ne, 20. 10. 2019 - 12:10)

Lallo ale já nechci ani milence ani se něco učit,to jsme se asi nepochopily.Psala jsem že tady v okolí stojí vrstevníci za prd.Každéj už spíš jen sedět u pc.Nejsou lidi,parta lidí na nějaký výlety nebo někam zajít a pořád jen chodit samotná mně to prostě nebaví.To tak může stačit těm introvertům tady.Proto jsem psala že ve třiceti takhle žít je brzy.Když mně bylo kolem 18 byly kamarádi,chodilo se denně někam a takhle nudně jsem nežila.Všechno je pryč.A anonyme nikoho staršího neurážím! Nevím kde to vidíš.Psala jsem jen že ty starší to třeba baví ale mně v tomhle věku ještě ne.Bianko to vím že je tolik příležitostí ale jde o to že to všechno můžu podnikat jen sama,to opakuju že samotná to je o ničem.Jestli tobě to baví samotné tak máš výhodu.Aleši a ty jsi mě teď naštval.Ty mi budeš psát že si za to můžu sama? A jak za to můžu že se z každého stala pecka a čumí jen doma? Nebo si udělaly děti pozdě a motají se jen kolem dětí.Jo představ si i ten mekáč je lepší zábava než neustále do práce a domů a pořád tohle dokola ve třiceti.Jaký je rozdíl mezi tvým životem a mým? Žádný.Oba čumíme doma a vrcholem tvé zábavy jsou feťačky a pro mě Milča.A venku chodíš sám stejně jako já sama tak jakej je v tom rozdíl? Vidím jedině ten že tobě to tak baví a stačí ale mně ne.Proto by mi nebavil ani tvůj život s tímhle vnitřním nastavením tak jak to mám.

jo (Ne, 20. 10. 2019 - 09:10)

Raduno někteří podle tebe staří lidé si umějí užít život daleko víc než ty co se považuješ za mladici, jsi ubohá když urážíš starší lidi ((

abc (Ne, 20. 10. 2019 - 09:10)

Je to tak, Radka by měla prozkoumat sebe a zeptat se proč se jí kamarádi vyhýbají. To hysterické prohlášení o tom jak je mladá a ostatní jsou staří a mají nudné životy svědčí jen o tom jak je hloupá. A jestli se takto projevuje vždy tak prostě proto kamarády nemá.

Andrea (Ne, 20. 10. 2019 - 07:10)

Aleši,to jsi vystihl přesně,Radku baví jen bary a Milča,no to je fakt život plný překvapení

bianka (So, 19. 10. 2019 - 21:10)

Já nevím, já nějak tomu vašemu kamarádství nerozumím, myslím ohledně Miluny a Lucky. Nejste přece k sobě nějak vázání a věrnost jste si nepřisáhali. To platí i ohledně tebe a Miluny. Přece Lucka není povinná se s někým scházet, když má své představy o kamarádství a jiné myšlenky. A už jsem psala, kamarádství se nedá vynutit. A také přece tě nikdo nenutí, abys byla zahrabaná doma.

Radka (So, 19. 10. 2019 - 22:10)

Tak nemá Miluně vůbec slibovat.Co vím celý týden jí slibovala a Alici už ani nepíše tak to je prostě ženská na hovno.Alici to taky bylo líto.Měly by na ní zapomenout.Když nikdo se mnou nikam nechce jít,není žádná parta aby člověk žil jinak a zašel třeba do kina,do baru,do večerních ulic a pobavil se.To mám chodit všude jen sama? Toho už mám dost.Kdybych neměla Milunku tak můj život je tak hnusný a nudný až to bolí.Mně to nestačí žít tak jako vy.Ale taky asi záleží že jsme jiná generace.My jsme s Milunkou tady nejmladší,jsme třicátnice.Ještě je na to brzy žít takhle.

Lalla (So, 19. 10. 2019 - 23:10)

Je to tak Radu. Mnozí z nás tady mají opravdu "bohatý" život. Tedy bohatý na zážitky. Patří tam cestování i občas ty pařby a noční život, tedy aspoň já :), noční město miluju a nejen Prahu, ale i přírodu, zahradu. Někdy s rodinou, někdy s partičkou stálých kamarádů, jindy kolegů. Já sama hodně čtu a snažím se poznávat, baví mě historie a umění a řeknu ti, je toho spoustu, co v životě nestíhám. Můj muž má jiný typ kamarádů, ale ty základní máme společné...Taky mě nebaví to co jeho ale někdy se musíme dopracovat ke kompromisu. Konkretně zítra jdeme na výstavu Design blok, kam jemu se ale sakra nechce, ale dá to :). Teď se chci přihlásit do kurzu a rozšířit si tak Průvodcovské znalosti...A podobně žije i Sany a asi i Pilsnerka...Rozhodně se nenudíme

bianka (Ne, 20. 10. 2019 - 08:10)

Souhlas s tebou, já bych chtěla ještě tolik toho stihnout, což už asi nestihnu. Sice noční život jsem nezažila/ nic ve zlém/ prostě nechodila jsem do barů, kaváren. Možná bych tam usnula. .:-D, ale jezdila jsem na dovolené, Egypt, Řecko....i u nás, Jeseníky, Krkonoše, ale mé největší přání, které se mi už asi nesplní, je pobyt na nejdelší dobu na návštěvě v Praze a projít si všechny ty památky. Sama, pomalu, s mapou v ruce... Protože v Praze jsem byla, ale za jeden den to všechno nezvládneš. Je tolik příležitostí, návštěva hradů, různé akce pro mladé.... stačí si to vyhledat a nenaříkat tady, že nějaká virtuální "kamarádka" nepíše.

Radka (So, 19. 10. 2019 - 23:10)

Tebe do toho Lallo nepočítám.U tebe si umím představit že je to jiný a taky tím že máš v Praze lepší možnosti.U Sany a Pilsnerky nemám představu jak žijí ale u zbylých vím že by mě jejich život nebavil.

Reklama

Přidat komentář