Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany 11 (Pá, 1. 11. 2019 - 22:11)

Nerekla bych, ze se mas citit provinile, Otiku. Nevim, samozrejme, cos psal Milune ve zpravach,ale pochybuji, ze tezko neco takoveho , aby si mohla vykladat, ze zrovna o takovyto druh naklonnosti stojis. Navic vi dobre, jak jsi precitlively, ze se ti udela spatne uz jenom z toho , ze se s ni mas setkat. A verim, ze na tobe bylo videt, ze neco takoveho nechces! Nakonec i tehdy, kdyz vyjela po sve matce, tak to potom omlouvala tim, ze si myslela, ze by to mama chtela. Ze ji vlastne chtela udelat radost. To je proste jeji zpusob manuipulace. A jestli se citis provinily tim, zes to sem napsal, tak je videt, jak to s tebou zamavalo ( no s kym taky, pokud neni uchylny) a nekde ses sverit musel. Neboj, to casem prejde, cas zahoji vsechny rany. A ona podle me, prijde, je tu zvykla. Ale ty by sis mel odvyknout na ni myslet.

Ota (Pá, 1. 11. 2019 - 22:11)

Vidíš Sany tohle jsem nevěděl že co zkusila na mámu a omlouvala to takhle jako u mě o tom nic nevim tak díky za osvětlení.Tak to vypadá že je to její způsob výmluv.Nic takovýho jsem jí nepsal jen jsem na ní naléhal na setkání a sliboval že se zařídim podle ní protože se mi ptala co budeme dělat tak jsem jí psal cokoliv chce.Jenže já to myslel ohledně někam zajet spolu,cokoliv chce v tomhle a ne aby udělala co udělala.Pak přijela šel jsem před barák a koukal jsem že tam nestojí sama ale s chlapem a začla se omlouvat že jestli mi to nevadí a tak jsem nechtěl před ním říct že vadí tak jsem říkal že ne a v bytě pak mi začla líbat a hladit a začla říkat dáme to ve třech a dál to bylo jak už víš.Tohle nemám absolutně s kym mluvit,jsem jen sám a v práci by se mi leda vysmáli.Nevim jak jí dostat z myšlenek a z hlavy.Bude to boj jako s tou váhou a nevim jak začít.Jsem jí i po téhle úchylárně plnej,akorát už bez fotek.

pro Otu (Pá, 1. 11. 2019 - 23:11)

S hubnutím jsi musel po troškách, zvykat si na jiné myšlení o jídle, vytvořit si v jídle nové návyky, udělat to tak, aby tě to zároveň bavilo atd. A zvládl jsi to ( zvládáš stále ) na výbornou. Když trošku zlehčím - slovo "jídlo" vyměň za "Miluna". Taky si postupně budeš zvykat na jiné myšlení o Miluně, bude to nějaký čas trvat, u tebe vůle a vytrvalost fungují, máš vyzkoušeno s jídlem. Miluna se vždycky na nějaký čas odmlčela a když uznala, že něco vyšumělo, zase sem přišla. Takže si budeš moci kontrolovat, jak na tom se závislostí na Miluně jsi

pro Otu (Pá, 1. 11. 2019 - 23:11)

jestli čteš knihy, nebo chodíš do knihovny, pořiď si něco o psychopatech ( Koukolík? ). Netvrdím, že Miluna je čistý psychopat, ale určité rysy tam jsou ( je kolem 30ti bodů a čím víc jich člověk splňuje, tím pravděpodobnější psycho ). Čtení je to zajímavé, myslím Aleš se o psychologii člověka taky zajímá a dozvíš se něco o charismatu, manipulaci a stavu bez svědomí. Tohle se léčit nedá

- (Pá, 1. 11. 2019 - 20:11)

Mně by po tolika letech chyběla ať je jaká je.Zajímá mě jak to s ní bude dál.Byla by to škoda po tolika letech už nevědět nic.Máte to někdo taky tak?

bianka (Pá, 1. 11. 2019 - 20:11)

Přijde se sem vybrečet, vyvztekat, vysvětlovat své pocity a city. Nadávat na to, že je horko, nebo zima. Ona je totiž sama se sebou........... je "sama" jako Ota i když každý jinak. Každý je jiný. Potřebují se vymluvit, vyřvat...... nevím, jestli mě chápete, ale Miluna podle mne dojde.

hm (Pá, 1. 11. 2019 - 20:11)

Myslim že chápu.Je uvnitř osamělá.Ovšem jestli už jí to tady přestalo pomáhat tak to tu zapíchne.Všiml jsem si že už se nesvěřuje tolik jako dřív viz.Ota.Kdyby to nenapsal on,tak sama to nenapíše.

jo (Pá, 1. 11. 2019 - 20:11)

však zase platí, že tady jsou jediní normální lidi, kteří s ní jsou ochotni komunikovat. Jinak má jen stejné jako je sama, neví co je to kamarádství, kolegové, s nikým neumí mluvit. To kdysi psal Vilda, jak sedí klepe nohou, mlčí a neumí se podívat do očí

názor (Pá, 1. 11. 2019 - 20:11)

Místo vypisování se bude někde dělat ještě větší hovna,protože nevydrží žít normálně a v klidu a pak to s ní půjde ještě víc z kopce.Tady jí určitý lidé udržovali a často psala že si je představuje a přemýšlí co právě dělají a do prázdna nebo nadávek asi nikdo nevydrží psát stále.Nevidím to dobře,ale jen muj názor.Třeba se pletu.

Anonym (Pá, 1. 11. 2019 - 20:11)

Ta přitáhne nebojte,je závislá na téhle diskuzi

Tady (Pá, 1. 11. 2019 - 20:11)

už se o ní napsalo tolik negativního, většinou podle pravdy, a stejně sem psala. Ona to tu potřebuje, stejně jako jsou někteří závislí na jejím psaní.

Návštěvník (Pá, 1. 11. 2019 - 20:11)

Jenže tu mezi těmi negativními byli i ti co s ní psali a ty už asi moc nejsou.Možná ještě někdy napíše ale už to asi nebude jako dřív.Máme po prdeli.

Anonym (Pá, 1. 11. 2019 - 20:11)

Raduno tobě neva že vyjela po vlastní mamce,to je zrůdnost

tak (Pá, 1. 11. 2019 - 19:11)

co myslíte - bude tady ještě Miluna psát nebo se už na to vykašle? Podle toho, co měla možnost dnes číst, zůstala ji jen obdivovatelka Radka

pozorující (Pá, 1. 11. 2019 - 20:11)

Těžko říct. Nemám odhad.Jak to vidíš ty? Ale ti co s ní psali nejvíc a za kterýma chodila se o ní vyjádřili dost negativně.Má tu už jen Radku.

Radka (Pá, 1. 11. 2019 - 19:11)

Vypadá to že jí tu chudinku už nikdo nemá rád.Mám strach že se na to už vykašle.Už to pro mě je hrozná představa že už nebudu jí moct číst ale pořád věřím že snad mně bude psát aspoň na profil.Ale není mi z toho dobře.Ota si to měl radši nechat pro sebe a vyřešit si to jen s ní.

Anonym (Pá, 1. 11. 2019 - 19:11)

Jako jak vyjela, sexuálně?To snad ne,jestli ano,tak je Miluna fakt monstrum

jojo (Pá, 1. 11. 2019 - 19:11)

Tak před dvěma roky v létě. Matka vytírala, Miluna po ní vyjela, matka ji vzala koštětem. Miluna psala, že měla leginy a jak byla ohnutá, tak to ji vzrušilo, tak co se divíme prej. Oni jsou na to u ní doma zvyklý. Takže pozor na toho Milánka, nikdo neví, co se jí děje v hlavě

? (Pá, 1. 11. 2019 - 19:11)

Není se čemu divit, když vyjela zezadu po své mámě, která zrovna vytírala podlahu. A zdůvodnila to tím, že ji máma vzrušila

bianka (Pá, 1. 11. 2019 - 19:11)

Ještě, než si sednu jinam. Je hodně lidí, kteří ví o své nemoci a nechtějí se léčit. Vyhovuje jim to. Dnes jsem mluvila s dcerou, je zdr. sestra. Diabetik, neléčí se, často jej odváží sanitka a on čeká na zázrak. Jen ten ubližuje sobě, ale Miluna je jiný případ. Ubližuje a ublížila by snad v té euforii i dítěti. S tím souhlasím, proto jsem psala už dřív Štefanovi, Milunu na hotel a vycházky s Milánkem jen pod dohledem. Je nebezpečná.

Reklama

Přidat komentář