Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (So, 2. 11. 2019 - 17:11)

Mio, ale Miluna je pořád stejná tak jako byla od začátku téhle diskuze, jenom jsme nevěděli co opravdu dělá, protože svoje příspěvky cenzurovala. Ona věděla co má psát aby se zalíbila virtuálním kamarádkám. Všechny ty "úchylnosti" jsme se dozvěděli až zprostředkovaně od lidí kteří ji znají osobně a zároveň píšou do diskuze. Vždyť i to jak šla na svou mámu s násadou od smetáku jsme se dozvěděli až od Vildy. Mně osobně to teda nevadí, já mám z toho srandu, ale ona ví že když bude psát otevřeně, tak jí to lidi dají sežrat. Tím se liší ode mě, protože mně je jedno co si budou o mně myslet lidi s kterýma se nikdy v reálu nesetkám a taky tady nikoho moc nezajímám. Veškerý těžiště diskuze je směřovaný na Milunu a jí záleží na některých lidech tady, proto se snažila dělat lepší než je. Ona si je vědomá že často dělá věci, který nejsou zrovna košer a nese s nelibostí když lidi, který zná z reálu o ní tady píšou negativně. A věř, že my tady o Miluně známe jenom špičku ledovce jejího života, to ostatní si hodně dobře střeží a nechává pro sebe. A co se týče Pilsnerky, tak pravdu má určitě Sany. Pilsnerka se zřejmě naštvala že nesdílíme její politické názory a s nelibostí zjistila že dokonce i některé zdejší diskutérky používají vlastní kritické myšlení namísto kolektivního myšlení novodobých svazáků.

Mia 22 (So, 2. 11. 2019 - 17:11)

Aleši, máš recht, ale je těžké si to přiznat. Já jsem jí to všechno žrala. No co,když nejde o život, jde o hovno, jak říká klasik.

Luboš (So, 2. 11. 2019 - 17:11)

Tak pod tohle se podepisuji,skvěle vystihnutý Aleši.Konečně to někdo vidí jako já ,jen jsem to neuměl takhle dobře rozepsat.Miluna se ze sebe snažila dělat lepší než je,ale jak se tady zapletla s některými viz Ota, tak pravda vychází na povrch a její kamarádky jsou z ní rozčarované.A ty mě taky zajímáš Aleši,už by jsi tu chyběl.A o Pilsnerce je to možný že jste na to přišli kde je zakopanej pes.Já jsem línej to hledat zpátky ale jestli její poslední příspěvky jsou kolem Gotta,tak je to jasný.

Mia 22 (So, 2. 11. 2019 - 15:11)

Víš, já jsem si s ní psala pár roků, měla jsem ji ráda, litovala ji. Některé neduhy jsme měly společné, rozumněli jsme si, když nám nebylo dobře, depka útočila a nějak jsme si, řekla bych, trošku pomáhaly. Rvala bych se kvůli ní, pořád jsem ji omlouvala, držela pěsti, když se něco zvrtlo, tak jsem to sledovala a držela palce, aby našla tu správnou cestu. Věnovala jsem jí hodně času, to mě nevadí, času mám poměrně hodně, ale stála mě hodně sil, nervů a co z toho? Když už to vypadalo slibně, tak během okamžiku zase všechno rozbila, zase se vrátila do starých kolejí a začalo to nanovo. Nějak mě došly síly podporovat někoho kdo nechce jít lepší cestou, kdo dělá věci jako ona. Je taková jaká je, nezmění se, protože ani nechce, libuje si v těch svých prasárnách. Nevím, jak to vidí mladí lidé tady, ale mě se zhnusila a tím, co udělala tobě u mě už skončila. Jo vzdala jsem to, přečtu to zde a tím to pro mě hasne

Ota (So, 2. 11. 2019 - 15:11)

Tak takhle bych to potřeboval mít já.Už vim že neni v pohodě že se mi s ní stalo něco co v pořádku neni.Tak proč neumim si říct dost a brát to jako ty,proč pořád podvědomě na ní čekám.A jak se mi odmlčela a dokonce i tady proč mi to tak žere? Mio já asi zkončim u psychiatra.Já jsem nešťastnej.

Mia 22 (So, 2. 11. 2019 - 15:11)

Otíku netrap se, ona za to nestojí. Určitě to zde čte a schválně nepíše, aby tě vydusila, to je taky její taktika. Neumíš říct dost, protože ji máš pořád v srdíčku a bude to velký boj ji odtud dostat. Věřím, že jsi neštěstný, navíc venku pošmourno až kořalečno, to ti taky nepřidá. Kdyby svítilo sluníčko a dalo se jít špacírovat bylo by líp. Ale to neovlivníme. Ted k tomu psychiatrovi. Pokud to bude nutné, tak proč ne? Víš já tam už chodím asi 20 roků, mám štěstí na bezvadnou doktorku a nedám na psych., dopustit, vždycky mě pomůže. Není ostuda tam chodit, nikdy jsem v čekárně nenarazila na blázna, sedí tam jen smutní, neštastní lidé.

Ota (So, 2. 11. 2019 - 16:11)

Přesně tak,kdyby bylo normálně jdu ven jak jsem si zvykl během léta.Byl jsem venku denně,nachodil jsem 1-4km denně a pak jsem někam sedl a všechno bylo lepší.Tohle je opravdu jen na deprese asi to snášíš špatně jako já? A myslíš že to čte že by to takhle vydržela nereagovat? Já si zase říkám že mě pomočila a políbila a už na mě prdí a jsem jí už ukradenej.Že mi už nevysvětlí proč to udělala a jestli ještě někdy chce normální schůzku jakou jsme měli v létě jen spolu.Přitom v létě jsme se i tak spolu zasmáli,bylo to tak odvázaný člověk se před ní nebál nic říct jak je právě jiná než ženský které znám.Mohl jsem klidně říct i něco praštěnýho a nemusel jsem se stydět.A ty Mio trpíš na deprese? Nebo jak to začlo tobě? Pamatuji si že ještě asi před rokem nebo dvěma si byla hospitalizovaná.Ano člověk je takovej zlomenej.Já v reálu neumim moc s lidmi vycházet a s ní mi to právě šlo.

Mia 22 (So, 2. 11. 2019 - 17:11)

Otíku tohle počasí je depresivní, ale zatím to se mnou nemává. Beru léky a tak jsem celkem v poho. Mě dělá spíš problém to, že se jde už ven jen na procházku, byla jsem od jara zvyklá po obědě vypadnout ven a přijít ze zahrady až k večeru. Ne, že bych pořád něco dělala, třebas jsem jen seděla a koukala a radovala se ze života. Byla jsem hospitalizovaná 2x. Poprvé, je to 7 roků jsem už prostě nemohla dál a chtěla to skončit. No, nepovedlo se to úplně. Pak jsem zde měla máti a po 4 měsících péče o ni jsem tam zase skončila. Já už nevím, co si o ní myslet , ale je na tuty, že jí na žádným člověku nezáleží, používá je jen ke svým hrátkám.

Návštěvník (So, 2. 11. 2019 - 16:11)

Počád nechápeš, že ukradenej jsi jí byl vždycky. nemá co vysvětlovat, necítí to, neumí to. Ale jestli chceš zase nějaký podobný zážitek, tak ti ho určitě umožní. Ale pozor, je to sadistka trest bude horší

Ota (So, 2. 11. 2019 - 16:11)

Já bych si přál aby aspoň něco k tomu mně napsala,aspoň pár vět.A jestli ten chlap byl Sergej nebo ne.Tohle odmlčení nikam nevede! Teď vůbec nevim co si myslí.Jsem zvyklej že vždycky se vypisuje tak co je jinak?

Jirka (So, 2. 11. 2019 - 16:11)

To by zajimalo i me koho to mela sebou.Ale mozna vim proc nepise:)

Ota (So, 2. 11. 2019 - 17:11)

Tak proč? Co víš? Ty jsi s ní psal?

že (So, 2. 11. 2019 - 16:11)

by v sobě měla přece jen trochu studu?

Mia 22 (So, 2. 11. 2019 - 14:11)

Oto neděláš dobře, nerejpej se v tom. Svaž takovej pomyslnej balíček s názvem Miluna a spláchni to do záchodu. Nečekej až se ozve, nechtěj po ní nějaké vysvětlení (vylhané), utni to jednou provždy, jinak se toho nezbavíš. Bude jako úpír a bude tě vyssávat do poslední známky života.

Ota (So, 2. 11. 2019 - 15:11)

Tohle bych přesně potřeboval balíček a vyhodit to z hlavy a už na ní nemyslet.Já si vysnil Mio že to bude jako v létě a ne že se stane tohle.Četl jsem si její zprávy z léta a psala tak mile a chápavě a i mi tenkrát v létě držela za ruku a hladila a byla úplně milá.A proč najednou taková změna? A když jsem to tady napsal,tak já to napsal kvuli Radce a bylo mi jasný že si to Miluna přečte,ale říkal jsem si dřív tu taky svoje zážitky psala.A co ty Mio,ty jsi s ní taky kamarádila i na fb jste si ještě nedávno psaly,tak ty už si to s ní vzdala?

Ota (So, 2. 11. 2019 - 14:11)

Jo a ještě se chci zeptat.Do knihovny nechodim,nemáte spíš na netu někdo nějakej zajímavej odkaz o psychopatovi? Jak jste někdo psal že má 30 bodů a z kolika? To jste odvodili podle jak jí znáte?

Ota (So, 2. 11. 2019 - 14:11)

Pro Sany_ právě že nemám vůbec nikoho.Na seznamku nemůžu,já v každej odpovědi bych hledal její slova a každou s ní srovnával.Mám jí pořád v sobě i když se předvedla takhle ale nejde to pryč.Teď mě zarazilo její odmlčení.To jsem jí tak naštval že jsem to tady napsal,nebo co to má být? Pro anonyma_to jako jo,abych se to pomalu učil jako s jídlem.Ale kdyby mi aspoň něco vysvětlila? Bianko tak to máš výhodu že ti tohle počasí nevadí.Já jsem z něj tak otrávenej.

bianka (So, 2. 11. 2019 - 13:11)

Teplo vnitřní.... mám tady /nemyslím diskusi/ doslova pár lidiček, kteří mi pomohli a můžu se na ně spolehnout, kdykoli. Letitá známost. Těm děkuji za mnohé. Tohle mě hřeje... Jinak dnes je u nás děštivo, žádný krásný podzim, ale náladu mi to nekazí. Žiju.

bianko (So, 2. 11. 2019 - 11:11)

kolena patří do dráhy ledvin a ledviny jsou o vztazích obecně. V tomhle ti prášky moc nepomůžou, vyčerpala jsi hodně energie na pohyb ve vztazích ( vem si to podle sebe ), potřebuješ teplo ( pocit teplé vlídnosti ), klid ( zklidnění situace ve svém myšlení ) a měkkou přikrývku ( symbolizuje jemné objetí, přijetí ). Víš,proč to máš, chlad jen napomohl rozvinout

bianka (So, 2. 11. 2019 - 12:11)

Kdo jsi?
Ty mě asi znáš, trefil/a jsi se v těch vztazích.... uložila jsem si tvé psaní a děkuji. Tu teplou přikrývku využívám teď častěji, v těch vztazích nejsem sama.... to nechávám na osudu. No teplo, to vnější si dovedu vytvořit/musím/ a klid/ vnitřní/... snažím se. Hlavně se potřebuji vykecat, což mi jako introvertovi moc nejde, ale pomáhá mi tady ta diskuse, tady to práskám.....:-)))Nejsi psycholog? Ale dík za teplé slova. Víš... jsem bojovnice, celý život bojuji s životem a do poslední chvíle budu....♥

Reklama

Přidat komentář