Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Anonym (Čt, 28. 11. 2019 - 20:11)

Jo na ženský

Radka (Čt, 28. 11. 2019 - 20:11)

A mě by si nechtěla? Proč Milunku?

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 20:11)

iq tykve

Anonym (Čt, 28. 11. 2019 - 20:11)

Myslím to vážně, problém je že mi je 48,to by ti asi vadilo

Radka (Čt, 28. 11. 2019 - 20:11)

A ty jsi na ženský? Nikdo tady takový do teď nebyl tak jak to? Mám strach.

Radko (Čt, 28. 11. 2019 - 20:11)

z čeho máš strach? Miluna má hodně sexuálních vztahů. Z HIV strach nemáš, tak z čeho?

Radka (Čt, 28. 11. 2019 - 20:11)

Mám strach aby se zase s někým novým neseznámila.Lucina mi vadí šíleně ale s ní nic nemá a kdoví jestli někdy bude něco mít ale z ženských jsem její jediná.Vím že s jinou nespí a tak se prostě bojím.

To (Čt, 28. 11. 2019 - 20:11)

víš těžko, co všechno Miluna dělá. Nepracuje, byt nemá, kdoví kde celé dny je. Neber si to tak

Radka (Čt, 28. 11. 2019 - 20:11)

Ale víš co to se mnou dělá když jsem bez ní, to pak není život a já se snažím jí věřit že jsem pro ní sexuálně jedinná.

hahaha (Čt, 28. 11. 2019 - 20:11)

tak to jsi asi jedina, kdo jí tady věří.

Věk (Čt, 28. 11. 2019 - 20:11)

Miluně nikdy nevadil. Měla hodně starý ženy i muže. A taky mobil plný fotek mužských a ženských hodně starých těl, to by ti řekl Jirka

Anonym (Čt, 28. 11. 2019 - 19:11)

Miluno a udělala bys mě, když dobře zaplatím?

Radka (Čt, 28. 11. 2019 - 20:11)

Doufám že si děláš jen srandu a nejsi někdo kdo bý mi chtěl miláčka odloudit?! Jsem ráda že jsem v sexu pro ní jediná žena.

Miluna (Čt, 28. 11. 2019 - 19:11)

No teď si tady už nejsem jistá jestli si neděláš jen srandu a jestli si opravdu ženská.Vzhledem k tomu že už mam Radku a v srdci Lucku bych teď nevěděla jestli chci nebo ne ale určitě se zároveň nebránim někoho dalšího poznat a nejde mi o peníze.

Jinak (Čt, 28. 11. 2019 - 19:11)

si vzpomínám, jak nám tady Miluna několikrát nabízela, že ojede každou z nás kdybychom chtěly :)))

Miluna (Čt, 28. 11. 2019 - 19:11)

Když sem to sem v tej době psala tak sem hledala ženskou a zkoušela jestli by nějaká se nenechala ode mě udělat no.Už párkrát v minulosti sem nějakou udělala jen na jednu noc.To ještě fungovala kdysi seznamka právě od Lidé.cz ale pak to zrušili tak už nevim kde nějakou najít na to ale mam teď aspoň Ráďu.Kdybych jí neměla tak by to byl problem protože ženský tělo prostě taky potřebuju.Baví mi uspokojovat ženskou,já se z toho pak taky udělam.A miluju ženskej dělat erotickou masáž.Aby ležela,zavřela oči a pěkně pokousíčku,každej kousek těla,aby byla spokojená.

Miluna (Čt, 28. 11. 2019 - 19:11)

No tak já mam i oči v prdeli už teď a k očnímu mam jít v březnu a zase se taky bojim.Bojim se aby mi neřekli něco špatnýho.Já už bych na sobě další fatálku neunesla.Na zubech mi naposledy pochválila a tak snad to ještě nějakou dobu vydrží.Kdybych byla čim dál horší a nikdo by mi už nechtěl a dopadla tak jako tu někdo napsal tak si to asi prostě hodim.Kači tady taky bylo dneska slunce tak to vypadalo líp a byla sem ve městě taky.Tak se bojíš návštěvy mámy? Nerozumíte si a kecá vám do věcí? Sem jak sem teď by máma nešla a taky bych jí sem nevzala.By si tady třeba odplivla,zanadávala a nedopadlo by to dobře:-) S kartama si mi potěšila.Já mam v mobilu aplikaci prší,takový to jak je tam pozadí zelený a očíslovaný místnosti.Tak co si zahrát spolu??? I ten chlápek jak tu včera psal kdyby chtěl hrát by taky bylo dobrý.Mam tam normálně svoje jméno Miluna na profilu ve hře.Ráďo psala sem ti na profil a tak to přesně je s tim psychiatrem.Už mi to nebaví tu o psychiatrovi pořád psát.

Anonym (Čt, 28. 11. 2019 - 19:11)

Ty nevíš jestli je to normální?To snad nemyslíš vážně,ty nemáš svůj názor, jsi dost primitivní,bez přehledu,jen lituju tvýho chlapa,o čem by se s tebou asi bavil když nemáš nic v hlavě

:D (Čt, 28. 11. 2019 - 19:11)

:) Někdy je to tady komické. Promluv si s ní o tom.Myslím že by jí to bylo jedno.Prostě se ohla máma a to byla pro Milunu výzva. Také chtěla navštívit Miu ale ta se návštěvě ubránila.

Radka (Čt, 28. 11. 2019 - 18:11)

Ale ona si ho bere podle potřeby,jí to takhle psychiatr řekl,tak dělá podle jeho rady.Když jí veme hlava veme si třeba Panadol když jí veme cokoliv s nervama veme si Rivotril.Máma je to její nevlastní tak nevím jestli je to zase tím jiný.Nevím jestli je to normální,o tom jsem s ní nemluvila.

Reklama

Přidat komentář