Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jinak (Čt, 28. 11. 2019 - 19:11)

si vzpomínám, jak nám tady Miluna několikrát nabízela, že ojede každou z nás kdybychom chtěly :)))

Miluna (Čt, 28. 11. 2019 - 19:11)

Když sem to sem v tej době psala tak sem hledala ženskou a zkoušela jestli by nějaká se nenechala ode mě udělat no.Už párkrát v minulosti sem nějakou udělala jen na jednu noc.To ještě fungovala kdysi seznamka právě od Lidé.cz ale pak to zrušili tak už nevim kde nějakou najít na to ale mam teď aspoň Ráďu.Kdybych jí neměla tak by to byl problem protože ženský tělo prostě taky potřebuju.Baví mi uspokojovat ženskou,já se z toho pak taky udělam.A miluju ženskej dělat erotickou masáž.Aby ležela,zavřela oči a pěkně pokousíčku,každej kousek těla,aby byla spokojená.

Miluna (Čt, 28. 11. 2019 - 19:11)

No tak já mam i oči v prdeli už teď a k očnímu mam jít v březnu a zase se taky bojim.Bojim se aby mi neřekli něco špatnýho.Já už bych na sobě další fatálku neunesla.Na zubech mi naposledy pochválila a tak snad to ještě nějakou dobu vydrží.Kdybych byla čim dál horší a nikdo by mi už nechtěl a dopadla tak jako tu někdo napsal tak si to asi prostě hodim.Kači tady taky bylo dneska slunce tak to vypadalo líp a byla sem ve městě taky.Tak se bojíš návštěvy mámy? Nerozumíte si a kecá vám do věcí? Sem jak sem teď by máma nešla a taky bych jí sem nevzala.By si tady třeba odplivla,zanadávala a nedopadlo by to dobře:-) S kartama si mi potěšila.Já mam v mobilu aplikaci prší,takový to jak je tam pozadí zelený a očíslovaný místnosti.Tak co si zahrát spolu??? I ten chlápek jak tu včera psal kdyby chtěl hrát by taky bylo dobrý.Mam tam normálně svoje jméno Miluna na profilu ve hře.Ráďo psala sem ti na profil a tak to přesně je s tim psychiatrem.Už mi to nebaví tu o psychiatrovi pořád psát.

Anonym (Čt, 28. 11. 2019 - 19:11)

Ty nevíš jestli je to normální?To snad nemyslíš vážně,ty nemáš svůj názor, jsi dost primitivní,bez přehledu,jen lituju tvýho chlapa,o čem by se s tebou asi bavil když nemáš nic v hlavě

:D (Čt, 28. 11. 2019 - 19:11)

:) Někdy je to tady komické. Promluv si s ní o tom.Myslím že by jí to bylo jedno.Prostě se ohla máma a to byla pro Milunu výzva. Také chtěla navštívit Miu ale ta se návštěvě ubránila.

Radka (Čt, 28. 11. 2019 - 18:11)

Ale ona si ho bere podle potřeby,jí to takhle psychiatr řekl,tak dělá podle jeho rady.Když jí veme hlava veme si třeba Panadol když jí veme cokoliv s nervama veme si Rivotril.Máma je to její nevlastní tak nevím jestli je to zase tím jiný.Nevím jestli je to normální,o tom jsem s ní nemluvila.

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 19:11)

Ty nechápeš, že vyjet po komkoli s připínákem nebo napínákem nebo co to měla je nebezpečná úchylka ? Natož po matce? jakože nevastní je to jiný?

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 22:11)

Tak ti je každá lesba nebezpezpečnej úchyl. Hihi.

Haha (Čt, 28. 11. 2019 - 22:11)

Představ si to. Jsi ženská vytíráš doma podlahu. A jak tak odpoledne vytíráš, zezadu na tebe skočí dcera s připínákem:)))

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 19:11)

Neřekl jí to psychiatr, k žádnému nechodí. Rivotril je nejnebezpečnější benzák. Ona ale potřebuje antidepresiva nebo antipsychotika, jenže to by nemohla řešit tlaky.

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 18:11)

Taky je na panickou poruchu, kterou Miluna má.

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 18:11)

Rivotril je na třes, a má se užívat pravidelně,preventivně ne až nastoupí ataky. Jenže u toho se nesmí pít.

Anonym (Čt, 28. 11. 2019 - 18:11)

Radko, myslíš, že je Miluna v pořádku když jí vzrušovala máma?Tebe taky vzrušuje tvoje máma?

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 19:11)

Každý je jinak sexuálně vzrušivý. Vy s tím naděláte.

no to jo (Čt, 28. 11. 2019 - 19:11)

jenže Milunu sexuálně vzrušuje skoro všechno, i zábradlí.

! (Čt, 28. 11. 2019 - 18:11)

!!!!

Kača (Čt, 28. 11. 2019 - 17:11)

Milu, zdravím tě. Jak dnes bylo? Tady konečně na chvilku vylezlo sluníčko, tak jsem se šla projít. Bylo to příjemný, ale jsem vymrzlá. Zoufám si, co dětem pod stromeček. Chlap se mnou po kšeftech nepůjde, tak asi zítra sednu na PC a podívám se tam. Mají být nějaké slevy. Ty davy ve městě mě děsí. Příští týden chce přijet matka, ona má narozeniny, tak už teď z ní mám hrůzu...Manžel mi slíbil, že když se bude chovat hnusně, že poletí...půjčím ji koště :). Včera jak sis povídala s tím chlapem, tak mě zaujaly ty karty. Taky ráda hraju prší. Hraju i mariáš, ale ten moc lidi neumí. Kdysi jsem si s ním i slušně vydělávala. Automaty mě nebaví, ale jinak hračička sem, i na mobilu mám pár her. Ptala ses mě na barvu vlasů. Mám vlasy tmavěhnědé a modré oči, hodně světlou pleť. Sestra je měla obarvené na blonďato a hnědé oči. Už kolikrát jsem si říkala, že se dám na blond, ale děsí mě, že by si mě pletli lidi se sestrou. Ale na jaře se ještě zamyslím, blond mě láká... Jdu aspoň něco dělat, jak se setmí, mám ňákou lenivou. Ahoj.

? (Čt, 28. 11. 2019 - 18:11)

??

ááááá (Čt, 28. 11. 2019 - 17:11)

Kaca Kača Estela nástůůůůp

Miluno (Čt, 28. 11. 2019 - 13:11)

za 5 - 10 roků na tom budeš nějak tak, jak se ti zde psalo. A ani pes po tobě neštěkne. Budeš sama, špinavá, hladová, nebudeš mít kde spát, zkrátka budeš v prdeli. A moc mě zajímá, jak se k tomu postaví tví oblíbenci, kteří tě hecujou a radují se z každé tvé eskapády. Kdo ti pomůže? Čtenář, Kača, Radka? No uvidíme, jak tě zachrání.

Reklama

Přidat komentář