Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

To sem se jen ptala tenkrát.Ale cikána už nikdy!

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 23:11)

Kašli na tu bábu ,ta je tak naštvaná že je stará, že už bude jen vytahovat špínu.

nepracuješ (St, 27. 11. 2019 - 23:11)

náhodou ve Slunečnici?

a já (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

si vzpomínám, jak Miluna chtěla plout na lodičce za Mariánem po Vltavě. To je takový menší vzorek mladých hihihi.

bianka (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Já si vzpomínám, jak se před tebou stěhovali do jiného města.

oni (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

ani cikorky ji pak nepustili domů, to už je co říct.

bianka (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Ale určitě by se tam našla nějaká matrace. Proč tě tam nechtějí nastálo.

to by (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

museli být úplně na hlavu. Dělali vše proto, aby se jí zbavili. Třeba si ji vezme domů Radka.

Miluna (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Jen praskavej gauč nebo čistě na zemi na dece jinou možnost jak tam spát už nemam.To na matraci spim tady a ta aspoň nerupe.Ale pujdu k nim na pár dní v neděli.

Miluna (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Chtěji mi tam jednou za čas.Postel už tam nemam,dali mi jí pryč protože to tam předělávali.

Miluna (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Bianko proč bych nedbala o zuby??? Byla sem u zubařky a jednou za rok dentálka.Že mi pár zubů vytrhly za to nemůžu že mi předchozí zubařka rovnou vytrhla že už to byly torza.Ale teď se staram o ně.A rivotril mam už rok od doktora je až do 2021,krabička 2mg a já si je čtvrtim,aby z toho byl lék 0,5mg tak mi vydržel dlouho a já ho beru vždy jen za pár měsíců.Závislá na něj nejsem ale je jasný že po ruce ho musim mít.

bianka (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Milunka tak za 10 let bude bez zubů, protože ani na to nedbá, nevšimne si jí ani UK a bude s igelitkou obcházet nádraží. Tak do mě,!!! jdu spát. Do čisté postele a čistém pyžamu.

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Ty se umlátíš vzteky sama. Netřeba do tebe rejt.

bianka (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Nejsem vzteklá, ani náhodou.:-) Jen by bylo zajímavé, kdyby jste se vyjádřili k tomu, proč rodiče nechtějí Milunu doma? Miluno nezačneš?
Proč tě tam nechtějí, máš tam přece postel a děti.

Miluna (St, 27. 11. 2019 - 20:11)

Jé to mi až vnitřně pohladí když tu najdu takový hezký slova.Překvapilo mi to od nějakého muže a od mé oblíbené Kači že jí na mě záleží i když se osobně neznáme.Já sem byla dneska celý odpoledne s dětma a kupovala sem jim nějaký zimní oblečení a přiznam se že sem na rivotrilu abych to vydržela v obchodech a nechytali mě tam ty ataky.Poslední dobou už to bylo několikrát.No a jinak v noci na mě Sergej chodí i když to teď mam a spim tak na mě chodí i dvakrát ale ne do mě ale mezi prsa a po druhý se mi tře o kalhotky a vlastně i o vložku a mě nejde do hlavy jak tohle může chlapa vzrušovat??? Co z toho chlap má??? Nechci se ho ptát,on asi myslí že to ani nevim ale chci se zeptat hlavně teď nějakýho chlapa co z toho má se třít o ženskou v kalhotkách s vložkou??? Že by ho tajně vzrušovala ta vložka??? Nějak mi tohle hlava nebere.Nevim koho jinyho se zeptat a zajímá mě to.A Kači jak ti je? A co teď děláš?

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 21:11)

Miluno, že si na prášku to se nestyď. Já šel pro balík na poštu a když jsem viděl ty davy ,koupil sem si naproti v hospodě panáka. To mě zklidnilo. Vložku neřeš.Když má chlap stání tak je mu jedno kam hlavně že se udělá.Kdyby ho to vzrušovalo, tak bys to viděla každý měsíc, že je víc nadrženej když zrovna krámuješ. Je to asi mladej chlap tak se mu nediv, si pěkná ženská.Koukám jak tě chlap prohání,ale buď ráda. Jsou ženský co nemaj nic.

Miluna (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

No je to zatim každý měsíc.Myslela sem si že je to náhoda ale dělá to i když usnu a já to tentokrát nevěděla.Myslela sem že se jen ke mě přitulil ze zadu,přitom už byl vystříkanej o prsa a usla sem a pak mi vzbudilo rychlý dýchání a pak koukam že se zase o mě udělal a měla sem od něj zvenka mokrý kalhotky jak se o mě udělal.Ale fakt nechápu kdyby tohle dělal jindy ale to mi to nedělá to jen o prsa.Ale že to dělá o kalhotky jen když to mam.A jak píšeš o věku tak jemu je 34.Absolutně netušim kdo si ale čumim kolik je vás tady najednou takových že semnou píšete tak hezky a chápavě.A ta pošta hrůza viď,tu sem před pár dny taky nezvládla.Stojim u okýnka,čekam než mi obslouží,mezitim se mi udělá divno v hlavě,strach,bušení srdce a třes a já se modlim ať už to zrychlý protože vim že budu muset utéct.Jinak je mi teď trochu líp a teď sedim s nim v místnosti a jsou tu i ty další dva chlapi tak jsme povídali.

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Tak může ho to vzrušovat ,my chlapi jsme magoři ,však se podívej na ty úchylný témata kolem.Proto jsem vlez na tuhle diskusi,že se tu mluví normálně.Ještě mě napadlo asi teď moc práce není? Nemůže být fyzicky nevyužitý, že má tolik energie? Jinak já bych ho nechal,je v ideálním věku ,má pěknou ženskou, tak co. Kdyby ti to vadilo tak ho vem před spaním do koupelny a vyhoň ho. Jak tam takhle sedíte měli byste si dát karty ,třeba prší. Když jsem makal venku tak jsme takhle zabíjeli večery :-).Hráli jsme o sirky a docela i byla sranda. Na hospodu nejsou prachy tak se člověk zabavit musí.

Miluna (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Tak díky za názor a pohled z chlapský strany.Zatim bere antibiotila a je marod a je mu sice líp ale sama sem se divila kde se v něm včera bere ta chuť.Já třeba teď chuť nemam.No karty bysme dát mohli taky mi to napadlo.Ja ráda hraju prší.Jinak jiný témata tady už sem nečetla dlouho.A můžu se zeptat kolil je let tobě?

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 23:11)

Mě je 42 let,ale chuť mám taky pořád. Teď pracuju v Praze,ženu jsem neviděl osm dní tak se těším na víkend, že pojedu domů.Ještě mě napadlo,že má žena když to má,tak tak zvláštně voní.Byla uražená když sem jí to řekl ,že prej není špindíra, ale to může být i čerstvě osprchovaná a já cítím jinou vůni.

Reklama

Přidat komentář