Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

https://www.youtube.com/watch?v=OIjjHKNeXUE

bianka (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

nestíhají

bianka (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

Číháš anonyme, viď. Číhej. A měl by jsi číst pořádně a ne mezi řádky.

bianka (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

Konec toho článku by se ti Aleši určitě líbil.

bianka (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

Článek: Přežije lidstvo koronavirus? První úkol: Přestat se šťourat v nose. No to je náádhera. Kde se hrabu já se svými muškami. :-)

bianka (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

Ale Alešku, dyť to tady nemusíš číst. Skutečné odborníky třeba teď najdeš na Seznamu, tam se předvádějí v opravdových znalostech. A že jich tam je. Zdá se mi, že máš větší fantazii než já. Na ty mušky bych nepřišla.:-) Hele berte moje psaní třeba ironicky. Když tě to ale fakt baví číst
, přeji ti to. Bav se.

-Aleš- (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

Já čtu různý diskuze protože mě to baví. Zvláště na fb jsou exoti podle mého gusta. Tam jenom zírám co dokáží někteří ze sebe vypotit. Já tuhle diskuzi čtu od úplnýho začátku, takže to tady mám jako domovskou stránku. Ale nemysli si, nejmíň tísíckrát jsem si přísahal, že už sem nebudu přispívat, ale bohužel je to někdy silnější než já.

bianka (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

S tím, že nebudu tady přispívat taky válčím. Mockrát jsem o tom psala. Ale když tu není Miluna, jsem teď na řadě já, nebo někoho si najdou. Na fb nechodím, ale čtu taky diskuse na Seznamu, nebo IDnes. Tady je to slabota, tam kvůli různým napadáním, nesestačí příspěvky redakce mazat.

běž do háje (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

ty Esmeraldo. Co zase kdákáš, že by to zde Aleš neměl číst? Jeho příspěvky jsou kvalitní, nehraje si na všeználka a střízlivě hodnotí situaci. Ty jen kdákáš jak slepice na dvorku.

-Aleš- (Po, 2. 3. 2020 - 17:03)

Za komunistů byly zavřený hranice a stejně tady řádila chřipka a jiný virózy. Žádní lyžaři za to nemůžou. Ale lidi si potřebují najít viníka, aby oni sami se cítili čistí. Čím nižší IQ, tím je větší potřeba si najít nepřítele. Ale já jim to ani nemám za zlý, inteligenci dostáváme do vínku. A to píšu i když vím, že nejsem žádnej ajnštajn.

_____ (Út, 3. 3. 2020 - 06:03)

Aleši nezlob se ale to je hodně hloupej příspěvek od tebe to co jsi napsal.Z Itálie to sem přinesla další lyžařka a ty tady piš že za to nemůžou,fakt hloupý.Jen blbec jede teď do zamořený oblasti.Pak něco piš že za to nemůžou.A Itali to kosí slušně,včera jen během jednoho dne osumnáct zemřelých.

Návštěvník (Po, 2. 3. 2020 - 20:03)

Ježiši chlape co srovnáváš chřipku že tady byla za komunistů s novou nákazou která tu nebyla a přenesla se cestovánim z Číny a zbytek sem už dotahají lyžaři a jiní cestovatelé.

Návštěvník (Po, 2. 3. 2020 - 13:03)

Aleši jak jsi psal o té lyžovačce že chudáci lyžaři,tak teď vidíš.Tisíce jich tam bylo i přes doporučení Babiše aby tam nejezdili.A nyní to teď tisíce lyžařů roztahá tady po všech krajích.A prý chudáci lyžaři:)

:))))) (Po, 2. 3. 2020 - 14:03)

cože??? tisíce lyžařů má koronavirus?

Návštěvník (Po, 2. 3. 2020 - 14:03)

Tak hrozba tu asi je když se vrátili z nakažené oblasti.Hele i kdyby jich to chytlo dva tisíce,hned kvůli těmhle dementum ta nákaza stoupne naráz.

ale houby (Po, 2. 3. 2020 - 14:03)

v itálii je sedmnactset nakažených, nepřeháněj

hm (Po, 2. 3. 2020 - 13:03)

a taky celkem zajímavý že to přejmenovali najednou na Sars.

pozorující (Po, 2. 3. 2020 - 11:03)

Nezdá se vám že jak padl rok 2020 že se komplet začlo všechno srát ještě víc než kdy jindy?

souhlas (Po, 2. 3. 2020 - 12:03)

planeta se čistí, mávne tsunami nebo propustí sem tam nějaký virus ve velkém. Paradoxně Čína, kolébka celostní medicíny, to odskáče nejvíc. Možná je to tím, že nemají úctu k životu, jak lidí tak i zvířat.

jo (Po, 2. 3. 2020 - 08:03)

anonymové vy jste hyeny

Reklama

Přidat komentář