Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Út, 3. 3. 2020 - 15:03)

Vidíš Aleši podívej se třeba na Andreu.Takhle by teď měl uvažovat každý jako je Andrea a Die.To jsou vzorný příklady.Ale otázkou je jak přinutit k takovému uvažování ostatní? Tady nejde jen o ně ale odnesou to i ostatní.Vláda by měla vydat zákon.Jak jinak s tím chcete bojovat a zamezit šíření? Když se to tu roznese do tisíců a plno lidí by potřebovalo na jip na ventilátor tak nebudou mít ani místa když bude naráz nákaza ve velkém.

bianka (Út, 3. 3. 2020 - 14:03)

Ono ty titulky článků jsou většinou nadsazené, aby novináři nalákali čtenáře. Jinak die... také souhlasím s tebou, ale skutečnost bývá jiná. Bohužel.

bianka (Út, 3. 3. 2020 - 14:03)

Hranice jsou zavřené, vzkazuje Angela Merkelová uprchlíkům..to raděj také ne.

Sany11 (Út, 3. 3. 2020 - 15:03)

Co take ne, bianko?

bianka (Út, 3. 3. 2020 - 15:03)

Že to nebudu to prohlášení Merkelové také komentovat. Mohla by ale pomoct Řecku s tím ukočírováním těch migrantů. Česko tam posílá pomoc.

bianka (Út, 3. 3. 2020 - 14:03)

Neutrácejte za respirátory, ty jsou pro lékaře, vyzval Babiš veřejnost..........nebudu to komentovat.

Andrea (Út, 3. 3. 2020 - 14:03)

Die, souhlasím s tebou, také jsme zrušili lyžování v Itálii, člověk nesmí být bezohledný ani ke svému okolí,to by měl mít povinně zakódované každý v sobě, bohužel

die (Út, 3. 3. 2020 - 14:03)

Vláda nemusí zakazovat ale to by měl každý rozumný člověk pochopit že nyní není dobré do těchto oblastí jezdit. Když mu nejde o jeho zdraví tak by měl mít ohled na nemocné a starší lidi, kteří ten koronavir nemusí přežít.

Návštěvník (Út, 3. 3. 2020 - 14:03)

Ano s tímto naprostý souhlas

bianka (Út, 3. 3. 2020 - 07:03)

Proti koronaviru pomůže poslech Mozarta, tvrdí ruský dirigent.....Víte, co má být bude, tak se zbytečně napadat nemá cenu. Já se zaměřuji na tyhle články.... protože prý Humor léčí a ještě ticho se říkávalo, ale já nemůžu být ticho, já se potřebuji vypsat, když už ne vykřičet. Vy ne?

Návštěvník (Út, 3. 3. 2020 - 11:03)

Mně na tohle humor nepomáhá.Vidim v tom nezvládnutí situace jak už to někteří zde psali.Cesty do Itálie měli zakázat a ne dovolit že si tam třicet tisíc lidí teď musí jet zalyžovat,pak se tu nákaza rozroste skokově a nebudou zvládat a odserem to všichni.

Návštěvník (Út, 3. 3. 2020 - 12:03)

Kdo měl cesty zakázat a jak by sis to představovala prakticky? (Já bych ty internety zakázala :)

Návštěvník (Út, 3. 3. 2020 - 13:03)

Vláda...Pro všechny co tam jezdí jen na dovolenou i v téhle situaci.Ale tobě to nemá cenu vysvětlovat.

Návštěvník (Út, 3. 3. 2020 - 13:03)

Takže vláda by měla někam napsat, že zakazuje, aby lidé jezdili do zahraničí. Jak zakazuje? Vydá zákon? Kdo neuposlechne, bude odsouzen k trestu pro porušení zákona nebo nařízení vlády, ano? A jak na to ta vláda přijde, že někdo do zahraničí vycestoval. A jaký by měl být trest?Fakt to nechápu, můžeš mi svůj návrh vysvětlit?

Návštěvník (Po, 2. 3. 2020 - 19:03)

Dělníci to vědí - 1,6m to je násada od lopaty, a ta si zjedná respekt , horší to bude v MHD.

Sany11 (Po, 2. 3. 2020 - 22:03)

:D:D:D nasada od lopaty me pobavila.
A za Hod na ni deku pokracoval Praotec cikan, to me taky rozesmal Tak ani nevim, proc me driv J. C nabavil. Asi se clovek s vekem meni, i co se vkusu tyka.

bianka (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

Článek : Odstup 1,6 metru a pořádně mýt ruce, doporučují hygienici...... tak radujte se, pro dnešek musím jít od pc.

bianka (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

:-)

jj, (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

přesně tak. :-)

Aleši, (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

hoď na ní deku, nebo ji zabiju!

Reklama

Přidat komentář