Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Fernando (Čt, 5. 3. 2020 - 19:03)

Miluno, neděs se z toho jídla - vždyť to sem včera překopírovala Sany, přečti si to: jakmile se virus spláchne do žaludku, tak ho žaludeční kyselina (HCl) okamžitě zničí. V tom je rozdíl třeba proti přenosu infekční žloutenky.

Sany11 (Pá, 6. 3. 2020 - 10:03)

Fernando, pisou na netu, ze ten mail, co jsem prekopirovala, je blbost.

bianka (Čt, 5. 3. 2020 - 12:03)

No jo.... vypl.... zklidnil. :-) Tak to je fajn Milu. Je tu znát ten generační rozdíl. :-) Jestli ti můžu poradit a svítí u vás slunce, jdi se projít, já vyrážím.

bianka (Čt, 5. 3. 2020 - 12:03)

Nevím Milu co ti doktor včera vypl, ale hlavně jak je líp, příště se netrap a běž dříve. Tak se drž a vydrž. Já jsem ok.

z cinkání (Čt, 5. 3. 2020 - 11:03)

…. Ale jsme stále másla oproti vláknu "JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh", které jich má 102,399 reakcí. Ale pozor! Dohánění nás na vláknu Romové (73,147 reakcí) - cikáni museli lidem také pořádně nadzvednout mandle. --------------------------------------------------- Já myslím, že tato tři vlákna jsou zralá na sociologický výzkum, nebo aspoň na diplomku. Rozebrat psychologii debatujících, jejich nutkavou potřebu se vyjádřit, proč to dělají anonymně, zda jsou psychicky zralí nebo nevyzrálé čubky .... No a potom je tady k výzkumu obrovský rozsah jejich názorů a témat.

Fernando (Čt, 5. 3. 2020 - 19:03)

Jo, taky jsem si všiml, že o nás vědí. Ten rozsah témat a názorů nepřekvapuje; to je normální debata, když je nás hodně. Na Pekárně U zlaté mámy to bylo běžné - psalo se o všem, jako když se scházejí staří známí. Ale právem je poukazováno na velké množství anonymů, na jiných diskusích jich fakt tolik není.

bianka (Čt, 5. 3. 2020 - 06:03)

Milu, je líp?

Fernando (Čt, 5. 3. 2020 - 00:03)

Miluno, vem taky v úvahu, že jsi teď jediná živitelka všech v bytě. To přináší zodpovědnost bez ohledu na momentální vlastní problémy.

Ota (St, 4. 3. 2020 - 21:03)

V Itálii na Koronavirus zemřelo dnes za den 28 lidí.Nějak se mi to nezdá,pořád myslíte že je to jako chřipka? Miluško já se ti nedivim i mně je z toho smutno.Já paniku nemám ale je to dost nepříjemný.Zlatá nuda než žít v nejistotě.

jo (St, 4. 3. 2020 - 19:03)

neschopenku jde napsat zpětně záleží na doktorce

bianka (St, 4. 3. 2020 - 19:03)

Můj příspěvek je v 13.38.

bianka (St, 4. 3. 2020 - 18:03)

Myslím si také, jestli se Miluna v práci neomluvila předem, bude mít problém. V práci s ní určitě počítali a chyběla.

Ono (St, 4. 3. 2020 - 18:03)

jde jít na pohotovost a nechat si napsat neschopenku na strach z koronaviru?? V panice je půl národa

Návštěvník (St, 4. 3. 2020 - 18:03)

Dnes jde všechno.

Mia 22 (St, 4. 3. 2020 - 18:03)

Milu, tohle vypadá na Panickou poruchu, tvoje stavy tomu odpovídají.

no (St, 4. 3. 2020 - 17:03)

co se nemocí týká, ženy většinou uklidňují muže, bývají pečující. Ty Miluno to viditelně neumíš a vyžaduješ obráceně. Dobrá, nejsme všichni stejní. Ale mohla bys být aspoň ráda, že on je ten silnější, nepodléhá chaosu a normálně maká, a ne to ještě ztěžovat. Co takhle Sergeje pochválit, že se stará a nenechá rodinu bez peněz?

Miluna (Čt, 5. 3. 2020 - 11:03)

Jo asi sem teda spíš jako chlap v něčem.A Sergej jako že se snaží je dobře ale že teď třeba ho poslali do Německa z toho radost prostě nemam protože tam je tý nákazy ještě víc než tady.Ale já už fakt nemam jinou možnost než se smířit nebo zbláznit.Ale co mi to dělalo s tělem bylo nesnesitelný.Tak mi včera doktor vypl a je to Bianko lepší.Jako mam v sobě stín divna a nejistoty ale aspoň se teď už netřesu a neni mi blbě,což mi teď od neděle bylo.A jak je tobě Bianko? Miu jo máš pravdu to bylo ono jak si psala.Je to strašný jak mi tělo reaguje bez ovládání a ztrácim nad sebou pak kontrolu.Fernando pujdu zase dělat až budu vědět že se udržim na tom tak jak sem teď,takže asi v pondělí.Líbí se mi slunce venku jak teď tady je.Už to chce ten květen,červen.

Mia 22 (Čt, 5. 3. 2020 - 17:03)

Milu já mám netovou kamarádku s touhle diagnozou, tak jsem si říkala, že tě to taky asi postihlo. Včera jsem koukla na Krauze, moc se na něj nedívám, ale měl tam tu primářku z Prahy, co ted bývá v televizi. Mluvila tam o tom viru, klidně, beze strachu a paniky.

Sany11 (St, 4. 3. 2020 - 17:03)

Milco, ale Sergej neni zmekcily, zhyckany Cech, je to Ukrajinec. Ti jsou , stejne jako Rusove, z jineho testa. Tak nemuzes cekat, ze bude fnukat jak slecinka.

bianka (St, 4. 3. 2020 - 16:03)

Miluno, nech si neschopenku vypsat dva dny zpětně, jinak budeš mít áčka. Ne-li vyhazov.

Reklama

Přidat komentář